This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Auction on Friday, October 12, 2018 from 17:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
1744 Results
Lot: 1007

Isaac Israels, Portret

Result: 12.000 EUR

Isaac Lazerus Israels 1925 (1865 - 1934 Amsterdam), olieverf op linnen, portret van Mevr. Melie Pan 1925 (taxatierapport voorhanden FL. 60.000,- ) 60x50cm. Cond.: G


Lot: 3501

Duitse Flöten Uhr, 1840

Result: 5.250 EUR

Zeldzame grote Duitse Schwarzwalder Flöten Uhr met soldaten. Circa 1840. Mechanisme in goede ongerestaureerde staat. Functie niet getest. Met gewichten + opdraaisleutel. Afmeting: 90 x 62 x 33 cm. In ...


Lot: 6254

Grote Fam. Rose theepot

Result: 4.400 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.


Lot: 1

2 Zilveren kandelaren

Result: 3.500 EUR

Twee bijzondere zilveren kandelaren, 925/000, op vierkante voet met parelrand met korintische zuil en daarboven op vier gekrulde armen versierd met bladdecor en korintische zuil als licht voor de kaar...


Lot: 2

Zilver vergulde monstrans

Result: 3.500 EUR

Prachtige zilver vergulde monstrans, 833/000, vervaardigd door Brom Utrecht. Markiesvormig met gezaagde krullen en deels gekrulde elementen. In het midden bij de hostiehouder zijn 10 briljant geslepen...


Lot: 3507

Boheemse wereldklok, 1920

Result: 3.500 EUR

Zeldzame antieke Boheemse wereldklok door Puskar Joszef. Circa 1920. In eikenhouten stellage, diverse uurwerken + slagwerk, houten tandwielen, houten aandrijving. Gewichten missen. Functies niet getes...


Lot: 6026

Antieke Chinese Yixing kan

Result: 3.300 EUR

Grote oude/antieke Chinese Yixing schenkkan met symbolen, medaillons. Chip onderkant tuit. Chip dekselknop. Afmeting: 22 x 20 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 1001

Pierre Louis Dubourq, Italiaans landschap

Result: 3.000 EUR

Pierre Louis Dubourcq. 1815 - 1873. Italiaans landschap, getiteld 'Roma 1843'. Figuren bij bron in panoramisch landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: 123 x 173 cm. In goede staat.


Lot: 4002

Buffetkast met brons

Result: 3.000 EUR

Monumentaal Parijs historismus mahonie houten buffet kast. Gemerkt: Paris E.L., ca. 1880, met bronzen kapittelen, guirlandes, leeuwenkoppen etc. met volle zuilen. Afm. 260x255x67 cm., In goede origine...


Lot: 2706

Marine enterbijl, 19e eeuw

Result: 2.600 EUR

Hollandse 19e eeuwse marine enterbijl. Nr. 600 en letter M. Afmeting: 56 x 25 x 3,5 cm. In goede staat.


Lot: 1003

Jan te Wierik, Figuratieve compositie

Result: 2.500 EUR

Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.


Lot: 233

Rolex horloge Oyster, staal met goud

Result: 2.000 EUR

Rolex horloge, oyster perpetual datejust, kast en band uit staal met goud. ø 34 mm. automaat. voorzien van clipsluiting. Rond 1980-1990. Horlogenummers: 62523 H 5910804. Gedragen, in goede staat.


Lot: 6000

Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw

Result: 1.800 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors. Octagonaal. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Lot: 255

Diamant, 1,19 crt met certificaat

Result: 1.600 EUR

Diamant 1,19 crt, old European cut VVS2-K. Voorzien van officieel IGI certificaat.


Lot: 5000

Antiek bronzen figuur, Cecil Brown

Result: 1.600 EUR

Antiek bronzen figuur. Soldaat te paard, door Cecil Brown. 1868 - 1926. Mooie patina. Afmeting: 37 x 29 x 10 cm. In goede staat.


Lot: 6154

Oude Chinese kraagvaas

Result: 1.600 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kraagvaas in de kleuren rood/bruin met geel. Met figuren in landschap decor + floraal. Zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 36 x 20,5 cm ø. In redelijke staat.


Lot: 4047

Secretaire met intarsia, 18e eeuw

Result: 1.500 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollandse Louis Seize secretaire van notenhout met florale intarsia. Stuk rugwand mist, verder in goede staat. Afmeting: 144 x 45 x 73 cm.


Lot: 6015

2x Chinese fabeldieren

Result: 1.500 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen fabeldieren in kikkervorm. Fijn beschilderd. Mooie kwaliteit. Gedetailleerd. Met grijs-groene glazuur. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.


Lot: 6153

Oude Chinese knobbelvaas

Result: 1.500 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauwe florale decors. Afmeting: 37 x 14,7 cm ø. In goede staat.


Lot: 1064

Herman Brood, Meisje

Result: 1.405 EUR

Origineel werk van Herman Brood. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Meisje. Herkomst Herman Brood. Met aankoop factuur. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.


Lot: 3523

Franse portaalklok, 1780

Result: 1.300 EUR

18e Eeuws Frans marmeren Louis Seize portaalklok met vuurvergulde bronzen armaturen. Circa 1780. Origineel achtdaags afgevlakt uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat...


Lot: 3

Gouden horloge IWC

Result: 1.250 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met goudkleurige wijzerplaat met cijfers en een decentrale secondewijzer. mechanisch. ø 34 mm. Voorzien van geelgouden gevlochten band, 750/000, met bakslot en veiligheid....


Lot: 9

Gouden herenring met diamant, ca 1,00ct

Result: 1.250 EUR

Grote geelgouden herenring, 585/000, met een diamant. Brede herenring aan de bovenzijde voorzien van een schakelbewerking met wit- en geelgoud. In het midden voorzien van een vierkante zetkast met een...


Lot: 1036

Eisman Semenowsky, Twee dames bij parkbank

Result: 1.200 EUR

Eisman Semenowsky Paris. 1857 - 1911. Twee dames bij parkbank. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 41 cm. In goede staat.