Antiek Frans bronzen historisme klokkenstel. F. Luppens, Brussel. Circa 1880. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 44 - 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans. Gesigneerd A. Wille Apeldoorn. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Frans klokkenstel met amors (cupido's). Compositie metaal met messing. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Oudere reparaties. Afmeting...
Antieke Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1800. Twee-kleurig, met vuurverguld messing. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse Neo Renaissance pendule. Compositie metaal. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Slinger mist. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Kleine antieke Franse pendule met schildpad imitaat en brons. Circa 1910. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 35 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met snijwerk, koperen wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1915. Afmeting: 197 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met paardjeskroon. Circa 1890. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met achtdaags-uurwerk, half uurslag en veerslinger. Chips basement. Circa 1890. Afmeting: 40 x 28 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok. Eiken met mahonie. Achtdaags-uurwerk. Mooie beschilderde wijzerplaat. Stonehouse Leeds. Met seconden en dag-aanduiding. Afmeting: 230 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pronk comtoise met plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Nieuwe houten deurtjes. Afmeting: 45 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Weense geeboniseerde pendule met kwartierslag en messing beslag. Circa 1830. Slinger mist. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Oude messing reiswekker met seconden aanduiding en geslepen glas. 20e Eeuw. Slagwerk op bel. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Circa 1900. Afmeting: 16 x 38 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met originele paardjeskroon en facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met messing beslag. Gründerzeit. Circa 1890. Met halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Oude Hollandse Friese notarisklok met wekker en maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse geeboniseerde religieuze klok met boulle inleg, verguld messing. Kleine beschadiging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 53 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil staande vrijslinger met messing uurwerk, gewichten en slinger. Circa 1910. Afmeting: 226 cm. In zeer goede staat.
Oude mysterieuze klok met bronzen figuur en marmeren basement. Slingerveer ontbreekt. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil tafelklok met industriële voorstelling en stil Junghans uurwerk. Circa 1915. Compositie metaal. Originele beschildering. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans 8-regulateur. Circa 1890. Lichte wormbeval. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 55 - 56 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand, kwartierslag uurwerk, wekker en datumaanduiding. Mooie beschildering. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Aparte 18e eeuwse Friese stoelklok. Aparte wijzerplaat met wekker. Afmeting: 73 x 25 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse staande eikenhouten Jugendstil klok met koperen beslag, messing wijzerplaat + gewichten. Circa 1910. Kienzle, weekloper, met halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 227 cm. Recentelijk professi...
18e Eeuws Frans marmeren Louis Seize portaalklok met vuurvergulde bronzen armaturen. Circa 1780. Origineel achtdaags afgevlakt uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat...
19e Eeuwse Franse stationscomtoise met drie bellen en harpslinger. Afmeting: 44 x 17 x 29 cm. In goede staat.
Groot Frans onyx met marmer Art Deco klokkenstel met hert. Circa 1930. Chip. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 73 x 51 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek marmeren Frans Art Nouveau klokkenstel met pierrot en dame met waaier. Circa 1915. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 33 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Dame op canapé. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Mooie vergulding. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.
Franse Westminster console boulle-stijl pendule op bijbehorende piedestal. Fineer belijmd met diverse houtsoorten, florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, kwartierslag op vijf gongstaven. Beslagen met ve...
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met barometer en thermometer. Historisme, met koppen. F.M.S. uurwerk met halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 236 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke Engelse wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 34 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Winterhalder Hofmeier tafelklok met kwartier-slag. Circa 1900. Architectonische vormgeving met gevel en Korinthische vlakke zuilen. Afmeting: 33 x 23 x 44,5 cm. In zeer goed...
Antieke vergulde Franse bronzen pendule met wit marmer en twee figuren. Circa 1850. Met achtdaags-uurwerk, halfuur slag en veerslinger. Afmeting: 42 x 42 x 14 cm. In zeer goed staat.
Antieke Duitse notenhouten L.F.S. historisme staande klok met halfvolle zuilen en dak. Met kwartierslag uurwerk en barometer, drie-gewichter. Afmeting: H 250 cm. In zeer goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met vrouwelijke boogschutter en palm (Amazonen) of Indiaanse krijger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse schildpad wandconsoleklok met bronzen monturen. Met originele St. Marti. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Porseleinen wijzerplaat. Afmeting: 50 cm. In goede staa...
Weense notenhouten staande precisie regulateur. Gründerzeit. Circa 1880. Gesigneerd Andreas Fettinger Wien. Weekloper uurwerk met decentrale secondenwijzer. Afmeting: 223 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Boheemse wereldklok door Puskar Joszef. Circa 1920. In eikenhouten stellage, diverse uurwerken + slagwerk, houten tandwielen, houten aandrijving. Gewichten missen. Functies niet getes...
Antieke vuurvergulde Louis Seize bronzen pendule met kariatiden en fenixen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 40 x 23 x 11 cm. In goede staat.
Zeldzame vuurvergulde bronzen Louis Seize vazenpendule. Circa 1780. Afgevlakt uurwerk onderkant. Blanc Files Palais Royal. Versiert met Oosterse draken. Groot uurwerk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag,...
Grote Weense Empire pendule met cylinder speelwerk aangesloten op uurwerk. Circa 1820. Vier melodieën, Walzer, drie standen + kwartierslag. Speelwerk blijft mogelijk hangen op windveer. Klinkt goed. B...
Zeldzame antieke Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk op glazen bel, houten assen + houten tandwielen. Originele beschildering, gewichten en peerslagen. Afmeting: 42 x 19 x 27 cm. In goede staat.
Vroege Franse precisie regulateur met centrale secondenwijzer. Gesigneerd Coteau. Circa 1800. Met mahoniehouten kast, stoel later vervangen. Tien-daags uurwerk, mogelijk langer. Aparte gang. Zware com...
Zeldzame grote Duitse Schwarzwalder Flöten Uhr met soldaten. Circa 1840. Mechanisme in goede ongerestaureerde staat. Functie niet getest. Met gewichten + opdraaisleutel. Afmeting: 90 x 62 x 33 cm. In ...