Antieke Amerikaanse messing papiergeldhouder (100 Dollar) en metalen The First National Bank of Woodriver spaarpot in de vorm van Santa Claus. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede sta...
Antieke zeven-delige tinnen maatset. Circa 1800 en jonger. Stempels. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse tinnen schenkmaat kannen. Frankrijk. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Zes diverse antieke tinnen kannen met diverse merktekens. Afmeting: 15 - 31 cm. In goede staat.
Twee antieke 18e - 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen. Eén beschilderd, deukjes. Eén mist kraansluiting. Afmeting: 40 - 46 cm. In redelijke staat.
Twee plated en vergulde tafellampen. Griekse zuilen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Chinese vaas met abrikozenbomen en vogel decor. Eén deuk. Afmeting: 32 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke vijf-delige messing Perzische specerijen set met florale en dieren decors. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten antieke stickbarometer. Circa 1900. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse gipsen gepolychromeerde wandconsole met engel, St. Antoine. Chips. Afmeting: 56 x 34 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Engelse kaarskandelaren met getorste stam. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Duits Schwarzwald wandkastje. Houtgestoken wandkast met ranken. Circa 1900. Afmeting: 48 x 33 x 14 cm. In goede staat.
Drie antieke plated theekannen met graveringen. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken gepolychromeerde visitekaartjes presenteerhouder. Italiaanse dame met vlecht. Circa 1920. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Twee oude dames bontmantels. Eén maal bisam en één maal nerts. Lang en kort. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 - 115 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee kraagkandelaren, 20e eeuw. Eén doofpot, 19e eeuw. Eén theestoof, 19e eeuw. Eén steel-waterkan, 19e eeuw. Afmeting: 17 - 45 cm. In goede staat.
Vijf oude waaiers. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal Europees handgeschilderd, litho. Twee maal Chinees/Japans. Eén maal Spaans drukwerk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.
Drie maal antiek blik. Gelithografeerd. Bestaande uit: Sample Droste Cocoa. Mechanisch speelgoed eendje (Germany). Melk Caramels blik, Java Suiker Smith Rotterdam, deuken. Afmeting: 5 - 27 cm. In rede...
Vijf maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee schalen, drie grote schotels. Bodemmerken. Afmeting: 22 - 45 cm. In goede staat.
Oude Chinese bewerkte inktsteen met goud draken decor en symbolen. Krimpnaad. Afmeting: 20 x 7 x 2 cm. In redelijke staat.
Twee antieke toneelkijkers met parelmoer, messing. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee sets 19e eeuwse gewichten. Engels. Van ijzer en messing. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.
Chinese 1/4 viool, net neksteun en strijkstok, compleet in etui. In goede staat
Antieke 18e - 19e eeuwse Duitse kasten deurslot met sleutel. Afmeting: 12 x 13 x 3,5 cm. In goede staat.
Antieke bestekcassette van notenhout met plated visbestek. Circa 1900. Afmeting: 7 x 36 x 26 cm. In goede staat.
Antieke koperen koffiekan met brander. Circa 1900. Deurtje vervangen. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Tibetaanse hoofdbekleding met kralen en koraal penningen etc. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Antiek Droste (chocolade) winkelblik. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 12 x 33,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Portre Montre met marmeren basement, compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde Russische St. Petersburg dekseldoos. Beeldentuin + driemaster decor. Gesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Decoratieve tinnen historisme-stijl dekseldoos met herder en hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese op zijde geborduurde kunstwerken met fruit, floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen reliëf wanddecoraties met Romeinse figuur voorstellingen. Afmeting: 43 x 56 x 4 cm. In goede staat.
Drie antieke inktstellen. Bestaande uit: Eén maal kopergeslagen met putti, Renaissance decor, gemerkt Elkington, goed. Eén maal wildvoorstelling, compositie metaal, deksel mist. Eén maal Jugendstil ti...
19e Eeuws Engels mahoniehouten kamerscherm met borduurwerk. Op drie-spant poot. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke inktstellen. Bestaande uit: Zilveren met marmer basement, terracotta hond met zwart glazuur en een houtgestoken zwijnskop met glazen ogen. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne vaaslamp. Later geëlektrificeerd tot lamp. Afmeting: 39 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Japanse geëmailleerde vazen met florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Louis Seize. Afmeting: 24 x 36 x 27 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse kindergrammofoon in koffer. Circa 1930. Afmeting: 8 x 16 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met binnenbakken en één appelketel. Bij één zijn de pootjes weg. Afmeting: 37 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Negen zilverplated soepkommen, ronde kom met vaste onderschotel versierd met een rand met voluten, cartouches en bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: ø19x8cm. Acht maal goed, ééntje losse voet. In goede staat
19e Eeuwse Chinese of Japanse bronzen vaas met draken en florale decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke bronzen tafelbel in de vorm van een dame met hoepelrok. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Oude Agio Wilde Havanas reclamebord. Gelithografeerd op blik. Duizel Holland. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 42 x 54 cm. In redelijk/goede staat.
Reclamebord uit de 40er - 50er jaren van Gold Dollar Cigaretten. Lithografie achter kunststof. Afmeting: 41,5 x 30 cm. In goede staat.
Lot van 78 stuks handgesmede spijkers met getallen of letters. Afmeting: circa 4 cm. In goede staat.
Drie oude rode Japanse snuffbottles, divers. Afmeting; 7 - 8 cm. In goede staat.
Grote oude Joodse houtgestoken Chanoeka kandelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 61 x 20 cm. In goede staat.
Duits metalen Jugendstil clipbord. Circa 1915. Fabrik Technische Gummiwaren und Schlauchweberei Mechanische Treibriemen Fabrik. Afmeting: 19 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Vier maal Barokke messing kandelaren. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal kroonluchter, drie maal wandkandelaren. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.
Twee Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd met scheepvaart decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Antiek koperen historisme dekseldoos met figuren en dieren in landschap. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 7,5 x 12 cm. In goede staat.
Zeer grote aparte antieke hangpetroleumlamp met vier branders. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Eén arm moet worden gerepareerd. Compleet met glazen kappen. Afmeting: 80 x 85 cm ø. In redelijke sta...
Antieke zes-delige Amsterdamse messing haardset. Met kandelaren. Renaissance-stijl. Circa 1900. Afmeting: 136 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse ijzeren haal en ijzeren ketel op driepoot. Afmeting: 34 - 110 cm. In goede staat.
Twee antiquarische joodse bijbels. Judaica. Groot: Leiden - A.W. Sijthoff uitgave, zonder familienamen ingeschreven. Klein: De Nederlandse bijbel compagnie, Brandt en Zoon, zonder familienamen ingesch...
Oude Escher-stijl Sphere kunstbol op metalen standaard. Met engelen en vleermuizen decor. Afmeting: ø 8,5 cm. In goede staat.
Antieke terracotta inktpot met compositie metalen deksel. Man met bierpul, tekst paragraaf II. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Verzameling diverse oude/antieke strijkbouten. IJzer/messing. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
17e - 18 Eeuwse houtgestoken reliëf met twee putti's en kroon. Afmeting: 15 x 27 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke toneelkijkers. Bestaande uit: Messing met been opengewerkt. Messing met benen grip. Bakeliet Kershaw Wide Angle. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke schildpad visitekaarthouders. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm. In goede staat.
Chinese 1/4 viool mmet neksteun en strijkstok, compleet in etui. In goede staat
GEWA Ideale 1/4 viool met neksteun en strijkstok, compleet in etui. Schade bovenblad, verder in goede staat.
GEWA Ideale 1/4 viool in etui met strijkstok en neksteun. In goede staat.
Oude/antieke houten vogelkooi met opgezette vogel. Halfstok. Afmeting: 50 x 22 x 23 cm. In goede staat.
Antieke eikenhout gestoken staande lamp met klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 156 cm. In goede staat.
GEWA Ideale 1/4 viool in etui met strijkstok en neksteun. In goede staat.
Grote antieke houtgestoken wandconsole met Indische vrouwenkop. Twee kleurige polychromie. Circa 1880. Afmeting: 45 x 40 x 17 cm. In goede staat.
Vier antiquarische affiches van Circus Toni Boltini. Lithografie op papier. Afmeting: circa 46 - 60 cm. In goede staat.
Reclameplaat uit de 40er - 50er jaren van Tungsram Krypton gloeilampen. Op blik gelithografeerd. Afmeting: 35,5 x 23 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Schwarzwald snijwerk. Circa 1900 - 1930. Bestaande uit: Inktstel met beer. Stempelkussen met beer. Stoffer. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen tabaksdozen. Eén maal ovaal, 18e - 19e eeuw, onduidelijk decor. Eén maal 18e eeuw met embleem. Afmeting: 9 - 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vergulde antieke messing snuiftabaksdoos met geëmailleerd decor. Twee beschadigingen. Circa 1800. Afmeting: 8,5 x 2,7 x 3,2 cm. In redelijk/goede staat.
Oude papieren affiche Puch + lithografie Fietsen en Moto's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 - 87 cm. In goede staat.
Collectie oude bakelieten langspeelplaten met platenspeler SRT. Deksel (pvc) gelijmd. Afmeting: 30 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
1/4 Viool Eastman met neksteun en strijkstok, compleet in etui en in goede staat
Antiek Chinees ivoren figuur. Chinese wijsheer met handen op zijn rug. Gesigneerd, bodemmerk. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse tropisch houten boot met mannelijk en vrouwelijke figuren, met accessoires. Afmeting: 103 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Drie oude reclameborden waarvan twee verlicht. Bestaande uit: Douwe Egberts (kunststof), West End Rainproof Clothing (metaal/glas), en Van Nelle Magneet koffie (verf laat los van glas). Afmeting: 33 -...
Vier delen divers. Bestaande uit: Drie maal oud blik, waarvan twee maal Jugendstil en één maal HAKA Cacao, en een Schweppes Soda spuitfles. Afmeting: 19 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Ressellbell mahoniehouten grammofoon met intarsia. Met bakelieten platen. Circa 1915. Opdraaiveer defect. Afmeting: 120 x 50 x 51 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse gietijzeren pronkschotel. Historisme met fruit en figuren decors. Circa 1880. Ongemerkt. Afmeting: L 53,5 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen met messing hanglamp met kariatiden etc. Circa 1920. Tien-lichts. Empire-stijl. Afmeting: 70 x 67 cm ø. In goede staat.
Drie oude dames bontjassen. Divers. Afmeting: 70 - 110 cm. In goede staat.
Negen antieke Hollandse fietsplaatjes (t.b.v. rijwiel belasting). 30er - 40er Jaren. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Antiek religieus wandkleed met heilige figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 113 x 140 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten grammofoon. Circa 1930. Gemerkt Chantal. Opdraaiveer defect. Afmeting: 35 x 34 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad dekseldoos met sluiting. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten kistje met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 27 x 18 x 19 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne pijpvazen met pioenrozen en vogel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 17 cm ø. In goede staat.
Oude Hollandse schooltas van hout met schuif en beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 44 x 26 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme kaarskandelaren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.