18e eeuwse bronzen lavabo met twee tuiten en hengsel. Afmeting: 10 x 32 x 18 cm ø. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten reisschrijfkist met boulle koperinleg en zijwaartse lade. Afmeting: 13 x 36 x 26 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Louis Seize mahoniehouten theestoof met bandintarsia, ringbeslag, messing pootjes en ketel. Afmeting: 67 x 29 x 28 cm. In goede staat.
Groot dienblad, achtkantig, met plated gezaagde rand met floraal biedermeier decor. Met houten bodem. 50x37x4cm. In goede staat
Antieke bijbel anno 1716 met messing sluitingen. Staten Generael. Dordrecht, Pieter Keur en Amsterdam, Pieter Rotterdam. Originele band. Beschadigd. Afmeting: 11 x 35 x 23 cm. In matige staat.
Koperen samovaar 19e eeuws met leeuwenkoppen, ringen, leeuwenpoten kolenlade en gemerkt Fiddian, 1e helft 19e eeuw 39cm Cond:G
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met cherubijnkoppen. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.
Drie maal Indonesisch houtsnijwerk met koperdraad inleg. Bestaande uit: Twee figuren, één messing bel met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.
Acht-delig antiek plated servies met keramieken tablet, riviergezicht met molen. Afmeting: 6 - 53 cm. In goede staat.
Vijf-delige 19e Eeuwse notenhouten Biedermeier rookset. Afmeting; 23 x 22 cm ø. In goede staat.
Twee messing Empire-stijl kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie maal Art Deco kopergeslagen. Circa 1930. Onder andere: Amsterdamse school schaal. Friese schaal, Buikstra Grouw. Vaas. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Twee oude compositie metalen lampen met figuren, 17e eeuwse ridder figuren. Met glazen kappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 x 21 cm ø. In goede staat.
Vier plated kaarskandelaren. Gemerkt Wallace. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing gehamerde wandschotel met damesportret. Anno 1701, MT, Dau. Met rondom druivenranken. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.
Kavel met ca. 24 aanstekers waaronder; KW, Rowenta, Firefly, Consul, Leplat, Mylflam, Zenith, Pierre, Diplomat, Golf Gouverneur, Vulcano, Ongetest in diverse condities.
Kavel met ca. 27 aanstekers waaronder; Solidzünder, Zünder, Hadson, KW, Consul, Ronson, Noble. Omega, Zenith, Prince, Ibelo, Bentley, Leplat, Bergmann, Monopol, Ongetest in diverse condities.
Kavel met ca. 25 aanstekers waaronder; Colibri, Prince, Zaima Comus, Ibelo, Mylflam, Milo, Ronson, Consul, Omega, Sarome. Ongetest in diverse condities.
Kavel met ca. 35 aanstekers waaronder; Penguin, Prisca, Crown Grace, Emrich, Diplomat, Pigeon, Consul Amor, Brother. Ongetest in diverse condities.
Kavel met 33 aanstekers waaronder; Rowenta Men, Kawee, Ibelight, Maruman, Win, Scorpio, Consul Amor, Ronson Mini-Rover, Consul, Ibelo M23, Compound, Ronson, Silvermatch, Saturn-I, Egra, . Ongetest in ...
Drie maal antieke Jugendstil bureau accessoires. Bronskleurig. Compositie metaal. Circa 1915. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Russische arreslee met koppen. Twee-zits. Creme-goud kleurig. Afmeting: 130 x 130 x 90 cm. In zeer goede staat.
Oude Jugendstil-stijl vergulde jardiniere met zweepslag decor en vrouwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 49 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil tafelbarometer met thermometer. Circa 1910. Zweepslag, florale decor en vergulde medaillon. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Vier-delige kaptafelset met malachiet, floraal met putti en messing. Afmeting: 17 - 37 cm. In goede staat.
Vier maal divers antiquarisch gelithografeerd. Bestaande uit: Kalender 1858, A La Campagne Bruxelles. Katholieke Schoolkolonies Diploma 1919. Prijskamp en Tentoonstelling van gekleede poppen 1916, dip...
Duits metalen Jugendstil clipbord. Circa 1915. Fabrik Technische Gummiwaren und Schlauchweberei Mechanische Treibriemen Fabrik. Afmeting: 19 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Kavel met 20 aanstekers waaronder; Sim, Kawee, Flambeau, Augusta Automatic, Silvermatch, Helo, Colibri, Regent, Ibelo.. Ongetest in diverse condities.
Kavel met 20 aanstekers waaronder; Ronson Varaflame, Rowenta Snip, Bergmann, Poppell, Ronson Mini-Rover(3x), Leplat, Ibelo, Augusta Automatic, Orion 77, K 300 M, Bracker. Ongetest in diverse condities...
Kavel met 21 aanstekers in de vorm van patronen van onder andere: Imco, Flamidor, Winchester. Ongetest in diverse condities.
19e Eeuwse notenhouten theestoof met bandintarsia en koperen ketel. Afmeting: 57 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen wierookbrander met paradijsvogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 14,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud Oosters koperwerk. Bestaande uit: Octagonale dekselpot en twee schalen, China. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten barometer. 20e Eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Drie-delig Duits antiek plated messing historisme bureau-inktstel met figuren, putti etc. Circa 1880. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen vrijmetselaars treef met tekens. Afmeting: 21,5 x 11,5 x 2 cm. In goede staat.
Divers antiek koperwerk. Twee kandelaren, 18e eeuw. Eikenhouten emmer met messing, strijkijzer, tabaksdoos etc.. Afmeting: 15 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Creme-kleurige gipsen schouw met electrische haard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 35 x 140 cm. In goede staat.
Twee kleinere Jugendstil keramieken dienbladen met vernikkelde omranding. Circa 1915. Eén pootje los er bij. Afmeting: 34 - 36 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil plated jardiniere met glazen binnenbak en rozen decor. Circa 1915. Afmeting: 12 x 28 x 19 cm. In goede staat.
Vier maal antiek houtwerk. Bestaande uit: 3x Koekplanken en een slijpsteen in houder. Afmeting: 24 - 49 cm. In goede staat.
Grote bronzen sta-lamp met beschilderde glazen kap. Circa 1940 - 1960. Afmeting: H 158 cm. In goede staat.
Oude affiche Willem II sigaren. Circa 1960. In lijst. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.
Vijf maal Japans cloisonne. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Vaas, 19e eeuw. Een hengselmand, eerste helft 20e eeuw. En drie maal miniatuur, 20e eeuw. Afmeting: 5 - 11,5 cm. In goede staat.
Drie maal antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Twee drie-lichts wandkandelaren + één fotolijst. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Kavel met 22 aanstekers waaronder; Golf, Rowenta, Augusta Automatic, Mylflam Passat, Kawee, Augusta Lünser, Consul, Zünder Duplex, Bergmann, Mylflam Pirat, Classic Novo, Bavaria Diplomat, Ibelo. Onget...
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.