Zeldzaam twee-delig 18e eeuws Duits wortelnoten Louis Seize schrijfsecretaire met intarsia. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 138 x 110 x 60 cm...
Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...
Monumentaal Parijs historismus mahonie houten buffet kast. Gemerkt: Paris E.L., ca. 1880, met bronzen kapittelen, guirlandes, leeuwenkoppen etc. met volle zuilen. Afm. 260x255x67 cm., In goede origine...
Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken stoel. Verguld met bladgoud, Empire-stijl. Met zwanenkoppen en kraaienkoppen. Afmeting: 77 x 69 x 67 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gebeeldhouwde kast met figuren, guirlandes, fruit, koppen etc. Deels 19e eeuw, deels 17e eeuw. Twee-delig, vier-deurs. Afmeting: 190 x 70 x 180 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met volle zuilen en messing vuurvergulde kapitellen. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 215 x 160 x 55 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.
Mahoniehouten Empire kabinet met volle zuilen, messing kapitellen, panelen op de deuren, naar voren komend met messing omrand. Circa 1820. Onderstuk met drie lades met origineel beslag. Geheel staand ...
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten Barok vitrinekast met dubbel gebogen onderkant en oplopende kap met snijwerk. Kast heeft een prachtige oude patina. Afmeting: 225 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize schrijfsecretaire met glas-opstand, messing lijsten en kapitellen. Circa 1780. Mooi binnenleven achter cilinder. Afmeting: 245 x 130 x 66 cm. In goede staat.
Noord-Duitse eikenhouten Barok dekenkist met smeedijzeren beslag, slot en sleutel. Anno 1803. Afmeting: 86 x 123 x 57 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten kistkast met origineel beslag en slot. Afmeting: 76 x 140 x 63 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier essen of iepenhouten vitrinekast. Circa 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 183 x 107 x 52 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Duitse notenhouten Barok vitrine opzet kast met lades. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak gepolitoerd. Afmeting: 193 x 45 x 6 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse wortelnoten orgelgebogen porselein vitrinekast. Recentelijk schellak gepolitoerd. Afmeting: 220 x 155 x 44 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Hollandse beschilderde Zaanse Barok porseleinkast met landschap beschildering. Vurenhout. Afmeting: 235 x 163 x 48 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Barok commode met bandintarsia en hart ingelegd in blad. Circa 1780. Origineel beslag en poten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handballen gepolitoerd. Afmeting:...
18e - 19e Eeuwse Engelse twee-delige eikenhouten 'chest on stand' in Renaissance-stijl. Slot later. Afmeting: 146 x 97 x 40 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse notenhouten Louis Philippe pronkvertico met Rococo rozensnijwerk. Van binnen met wortelhout gefineerd. Circa 1870. Afmeting: 148 x 94 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten kussenkast met kussen op de deuren. Met inlegwerk, kap met twee leeuwenkoppen met daartussen uitgesneden blad en druiven decor. Onder één lade en binnen in drie lades ...
Louis Seize commode/klap buffet. 18e Eeuws. Mahoniehout gefineerd met diverse intarsia, zijwanden met schuifplanken. Als het opgeklapt is zit er binnen in een zinken wasbak. Meubel is recentelijk prof...
Duitse mahoniehouten Vertiko Empire-stijl kast + spiegel opstand. Circa 1900. Met messing capitellen en zuilen. Afmeting: 194 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Prachtige gerestaureerde mahoniehouten Empire kabinet met vergulde versieringen en capitellen. Circa 1820. Afmeting: 218 x 157 x 60 cm. In zeer goede staat.
Twee zeldzame grote 19e eeuwse bladgoud vergulde houten piedestals. Venetië of Frankrijk. Paar lichte beschadigingen. Afmeting: 144 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote bronzen zwanentafel met glasplaat als blad. Eind 20e eeuw. Afmeting: 80 x 86 x 100 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhout met palissander Renaissance-stijl kast met dikke kussenpanelen, halve Korintische zuilen, leeuwenkoppen, koperen ringen. Uitneembaar, vier-deurs, twee lades. Circa 1890. Afmeting: ...
Drie-delige Amsterdamse School-stijl zitgarnituur. Bestaande uit: Salontafel, 60 x 91 cm ø. Armleunstoel, 110 x 77 x 83 cm en een bank, 104 x 80 x 105 cm. Twee soorten hout met bolpoten. Circa 1920 - ...
Antieke Amsterdamse School armleunstoel met gebloemde stoffering. Circa 1920. Afmeting: 95 x 65 x 70 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil twee-deurs kabinetkast. Circa 1915. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Uitneembaar. Afmeting: 230 x 145 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten Neo Renaissance kabinet, één deurs met lade, en acht lades achter de deur. Twee-delig. Afmeting: 165 x 85 x 45 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
Klein eikenhouten Fries kabinetje. Circa 1800. Onderstuk enkel gebogen, bovenstuk met volle zuilen en kap met guirlande en timpaan. Afmeting: 230 x 152 x 47 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse Barok commode, enkel gebogen met geschulpt blad en uitgesneden klauwpoten. Begin 1800. Afmeting: 78 x 92 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans notenhouten plantentafeltje met messing versieringen en intarsia. Napoleon III. Afmeting: 78 x 49 x 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse exclusieve wortelnoten naaitafel met band en florale intarsia. Drie lades, deksel en wolhouder. Afmeting: 75 x 76 x 44 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Barok palissander bakwaaier kabinet met messing. Circa 1760. Later beslag. Recentelijk deels gerestaureerd. Afmeting: 235 x 170 x 70 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten partnerdesk. Queen Anne-stijl. Bovenblad met groen leder ingelegd. Beide kanten met drie lades boven en aan de zijkanten drie lades en één deur. Midden 20e eeuw. Afmeting: 152 x ...
Antieke Hollandse eikenhouten kuifkast. Louis Philippe. Circa 1860. Uitneembaar, met schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Prachtige mahoniehouten Empire kast. Circa 1820. Uitneembaar, met schappen en lades achter de deuren. Mooie patina. Afmeting: 220 x 150 x 54 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese gepolychromeerde bruidsstoelen. Afmeting: 95 x 61 x 40 cm + 100 x 63 x 43 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse Louis Seize secretaire van notenhout met florale intarsia. Stuk rugwand mist, verder in goede staat. Afmeting: 144 x 45 x 73 cm.
Twee-delige eikenhouten Jugendstil verzamelaars vitrine met facet geslepen glas. Circa 1915. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 47 x 120 x 180 cm. In zeer goede staat.
Hollandse notenhouten kussenkast met halve Korintische zuilen, slot en sleutels. Twee-delig. 19e Eeuw. Kleine beschadigingen. Afmeting: 183 x 133 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Neo-Gotische eikenhouten één-deurs kast met etages. Afmeting: 190 x 73 x 36 cm. In goede staat.
Prachtig eikenhouten Engels rolbureau. 'D model', circa 1920. Bureau is van zeer goede kwaliteit. Rol werkt perfect, zijkanten mooi met panelen. Lades zijn vergrendeld als de rol dicht is. Afmeting: 1...
Oude Italiaanse wortelnoten drie-deurs Barok vitrine opzetkast met zes lades en intarsia. Stijlmeubel. Afmeting: 225 x 145 x 56 cm. In goede staat,
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok secretaire met origineel beslag, sloten en klauwpoten. Dubbel gebogen. Fraai binnenleven met intarsia. Enkele krimpnaden zijkanten. Afmeting: 100 x 60 x 110 cm. In...