Antiek Jugendstil teakhouten kinderkastje met kleerhaken en lade. Circa 1915. Afmeting: 49 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten tafel met vijftien (15) stuks 19e eeuwse mangaan tegels met bloemvazen. Twee kapot. Afmeting: 52 x 52 x 81 cm. In redelijk/goede staat.
Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.
Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast is geen bovendemper 121x145x62cm.
Antieke spiegel met florale reliëf en houtstructuur. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 cm. In goede staat.
Antieke pianokruk met vier zuilen. Verstelbaar. Circa 1920. Afmeting: 54 x 37 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten etagiere tafel met verguld messing. Afmeting: 79 x 39 x 30 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Biedermeier armleunstoel met groene bekleding. Circa 1820. Afmeting: 95 x 57 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten speeltafel met gebogen poten. Afmeting: 79 x 77 x 41 cm / 79 x 77 x 82 cm. In goede staat.
Moderne witte vitrinekast met verlichting en drie glazen schappen. Vier kanten zijn voorzien van glas. 20e Eeuw. Afmeting: 185 x 79 x 38 cm. In goede staat.
Eikenhouten in hoogte verstelbare lessenaar. 20e Eeuw. Afmeting: 123 x 44 x 28 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Queen Anne-stijl drie-deurs vitrinekast met schappen. Circa 1950. Afmeting: 140 x 145 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten stoelen. Circa 1880. Afmeting: 87 x 52 x 51 cm. In goede staat.
Brons gekleurde kunststoffen piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse eikenhouten til top tafel. Afmeting: 72 x 78 cm. In goede staat.
Eiken pianokruk met bruin lederen zitting ca. 1920 cond Goed.
Eikenhouten Barok-stijl commode met sterpoot en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.
Moderne zwart-lederen armleun relax stoel. Afmeting: 90 x 80 x 90 cm. In goede staat.
Antieke Amsterdamse School armleunstoel met gebloemde stoffering. Circa 1920. Afmeting: 95 x 65 x 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten white wash bijzet tafel met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x 79 x 80 cm. In goede staat.
Fruithouten salontafel met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 117 x 70 cm. In zeer goede staat.
Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Palissanderhouten dames secretaire met bloem-intarsia en messing omranding. Omstreeks 1900. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 92 x 65 x 44 cm. In redelijke staat.
Jugendstil nachtkastje in bamboe-look. Met marmeren blad. Circa 1910. Afmeting: 87 x 34 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kinderstoel. Afmeting: 62 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met goede velours stoffering. Afmeting: 87 x 48 x 54 cm. In goede staat.
Franse notenhouten kleine bijzettafel met lade, marmeren blad en messing. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 40 cm ø. In goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl voetenbank met zwarte Biedermeier stoffering. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 35 x 64 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk piedestal. Beschilderd hout met messing. Circa 1920. Afmeting: 98 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil bureaustoel. Circa 1915. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 55 x 62 cm. In zeer goede staat.
Wortelnoten Louis Philippe Willem III bijzettafel met florale intarsia. Met geeboniseerde vier-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 68 x 58 x 78 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse tafel met chinoiserie beschilderingen op blad. Reliëf beschildering met parelmoer inleg, pauwen in landschap decor en koperen omranding. Bijzondere mooie kwaliteit! Afmeting: 69 x 9...
Antieke kersenhouten model commode. Eikenhouten corpus. Circa 1880. Afmeting: 21,5 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme kwabbentafels met klauwpoten, één notenhout en één eikenhout. Circa 1890. Plus twee notenhouten stoelen met klauwpoten. Afmeting: 70 x 70 cm ø en 72 x 98 cm ø. In goede staat.
Antieke mahoniehouten hoekkast met marmeren blad en bandintarsia. Circa 1800. Afmeting: 90 x 55 x 75 cm. In goede staat. Marmeren blad wel gebroken.
19e Eeuws Frans notenhouten plantentafeltje met messing versieringen en intarsia. Napoleon III. Afmeting: 78 x 49 x 33 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken piedestal met marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee eikenhouten white wash bijzettafels met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 54 x 50 x 50 cm + 54 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten opzet-buffetkast. Achterkant met geslepen spiegels, bovenstuk met veel snijwerk. Onderstuk met twee uitschuifbare planken aan de zijkanten. Circa 1870. Afmeting: 200 x 119 x 50 cm. In re...
Drie Engelse Windsor armleunstoelen gemaakt van beukenhout. Tweede helft 20e eeuw. Goede kwaliteit. Afmeting: 114 x 66 x 54 cm. In goede staat.
Twee antieke ijzeren kinderbedden. Circa 1900. Ongerestaureerd. Afmeting: 160 x 77 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe salontafel met gecontourneerd ovaal blad. Lichte schade. Afmeting: 52 x 120 x 88 cm. In goede staat.
Wortelnoten Art Deco-stijl wandkastje met vier lades. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 110 x 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met zadeldeksel. Mooie patina. Slot mist. Afmeting: 75 x 60 x 123 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse betaaltafel met eiken schuifblad en lade. Wormbeval onderstel. Afmeting: 77 x 110 x 120 cm. In redelijke staat.
Hollandse 18e eeuwse dubbelgebogen iepenhouten Barok commode met messing beslag. Louis Quinze. Snijwerk op schuine hoeken en geschulpt blad. Afmeting: 79 x 96 x 60 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 37 x 33 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten bidet commode, opklapbaar, met keramieken gemak. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahonie lyra naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Biedermeier. Mooi binnenwerk. Kleine beschadigingen. Afmeting: 84 x 40 x 37 cm. In redelijke staat.
Antiek vergulde Louis Philippe spiegel met ornamenten en kroon. Afmeting: 88 x 95 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten coulissentafel met kolompoot. Circa 1840. Lichte fineerschades. Afmeting: 76 x 117 cm ø. In goede staat.
Twee mahoniehouten Empire-stijl tafeltjes met groen lederen blad. Eind 20e eeuw. Afmeting: 61 x ø 55 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 130 x 96 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten schrijfbureau met lades achter deur. Circa 1920. Lichte fineerschades. Afmeting: 72 x 80 x 145 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees houtgestoken rood-gelakte miniset met houtgestoken tableau's onder glazen bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 64 cm. In goede staat.
Vier Italiaanse Philip Starck Dr. Glob Kartell stoelen. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof met metaal. Afmeting: 92 x 46 x 40 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.
Indonesische houtgestoken olifantentafel met figuren en florale voorstelling in blad. Met ivoren tanden. Circa 1930. Afmeting: 70 x 75 cm ø. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Antieke Louis Seize spiegel met ovaal schilderij op metaal en intarsia. Circa 1800. Beschadigd, maar stukjes los fineer erbij. Afmeting: 117 x 57 cm. In goede staat.
Noord-Duitse eikenhouten Barok dekenkist met smeedijzeren beslag, slot en sleutel. Anno 1803. Afmeting: 86 x 123 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten Neo Renaissance kabinet, één deurs met lade, en acht lades achter de deur. Twee-delig. Afmeting: 165 x 85 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse exclusieve wortelnoten naaitafel met band en florale intarsia. Drie lades, deksel en wolhouder. Afmeting: 75 x 76 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten kuifkast. Louis Philippe. Circa 1860. Uitneembaar, met schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Antieke historisme goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel. Kroon gerestaureerd. Circa 1890. Afmeting: 116 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl porseleinkast, één deurs, met messing beslag, staande op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 207 x 130 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse 18e eeuwse gemonogrammeerde betaaltafel van vurenhout met noten blad. Afmeting: 77 x 110 x 124 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten kolom kussenkast ca. 1960 met palisander. geheel staand op bolpoten, in de kop met leeuwenkoppen boven de kolommen en uitgesneden gezichten. Onder met 2 lades. 200x89x200cm. In goede...
19e Eeuwse Neo-Gotische eikenhouten één-deurs kast met etages. Afmeting: 190 x 73 x 36 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize penantkast met intarsia. Circa 1800. Origineel beslag, medaillons, schellak. Slot vervangen. Afmeting: 84 x 85 x 40 cm. Verder in goede staat.
Grote antieke mahoniehouten trumeau met spiegel en wit marmeren blad. Met gebogen front. Afmeting: 98 x 100 x 43 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil twee-deurs kabinetkast. Circa 1915. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Uitneembaar. Afmeting: 230 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Biedermeier boerenkast. Circa 1840. Uitneembaar. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 205 x 195 x 62 cm. In goede staat.
Recentelijk gerestaureerde mahoniehouten secretaire met mooi binnenleven. Circa 1850. Afmeting: 167 x 48 x 108 cm. In zeer goede staat.
Mooie kwaliteit Louis Seize-stijl penantkast met intarsia en chinoiserie plaquettes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 93 x 40 cm. In zeer goede staat!
19e Eeuwse Engelse eikenhouten Davenport met schrijfklep en aan de zijkanten lades. Met origineel beslag. Afmeting: 94 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire trumeau met spiegel en wit-grijs marmeren blad. Afmeting: 91 x 45 x 84 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten kistkast met origineel beslag en slot. Afmeting: 76 x 140 x 63 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers op dubbelgebogen Hollandse commode. Met messing beslag. Afmeting: 194 x 85 x 60 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken stoel. Verguld met bladgoud, Empire-stijl. Met zwanenkoppen en kraaienkoppen. Afmeting: 77 x 69 x 67 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Engelse eikenhouten scheepssecretaire met origineel bronzen beslag en zijwaartse grepen. Mooi binnenleven met kelder. Afmeting: 86 x 62 x 47 cm. In goede staat.
Twee-delige eikenhouten Jugendstil verzamelaars vitrine met facet geslepen glas. Circa 1915. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 47 x 120 x 180 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opstand (gestoken). Secretaire heeft zes lades en twee deuren in onderstuk. Het secretaire gedeelte heeft een kelder en geheime lades achter nest. Met origi...
Hollandse 'Retour de Egypte' Empire mahoniehouten trumeau met bronzen kariatiden en bruin marmeren blad. Circa 1800. Afmeting: 86 x 88 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse notenhouten kussenkast met halve Korintische zuilen, slot en sleutels. Twee-delig. 19e Eeuw. Kleine beschadigingen. Afmeting: 183 x 133 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame grote 19e eeuwse bladgoud vergulde houten piedestals. Venetië of Frankrijk. Paar lichte beschadigingen. Afmeting: 144 x 30 cm ø. In goede staat.
Mahoniehouten Empire kabinet met volle zuilen, messing kapitellen, panelen op de deuren, naar voren komend met messing omrand. Circa 1820. Onderstuk met drie lades met origineel beslag. Geheel staand ...
Duitse mahoniehouten Vertiko Empire-stijl kast + spiegel opstand. Circa 1900. Met messing capitellen en zuilen. Afmeting: 194 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gebeeldhouwde kast met figuren, guirlandes, fruit, koppen etc. Deels 19e eeuw, deels 17e eeuw. Twee-delig, vier-deurs. Afmeting: 190 x 70 x 180 cm. In goede staat.