Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met kustplaatsen decor. Afmeting: 22 x 21 cm ø. In goede staat.
Vier maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met diverse decors. Afmeting: ø 18 - ø 25 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal Sang du Boeuf bord, één maal Sang du Boeuf oorvaas. Eén oor afgebroken. Afmeting: 13,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Bestaande uit: Fruitboom, gaaf. Florale decor, minimale chips. Tuin decor + pagode, minimale chips. Afmeting: ø 22 - 28 cm. In redelijk/goede s...
Grote oude Chinees porseleinen siervaas met geisha's in tuin decor. Fijne beschildering + tekst. Bodemmerk. Republiek. Afmeting: 46 x 20 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin decors en goud decors. Gecontourneerde omranding. Eén bord haarlijn. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Weense vazen met goud en figuren decors. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 21 x 11 cm ø. In goede staat.
Handbeschilderd Duits KPM porseleinen koffie/theeservies. 20e Eeuw. Later beschilderd door A.H. Met florale decor. Bestaande uit: Twee koffie/theekannen, melk+suikerpot, zes kop + schotels met dubbel...
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom, fijn gedecoreerd met florale + tuin decors, vazen etc. Haarscheur. Tevens een vaas, ingekort en een drakenbord, ...
Twee grote 19e eeuwse Japanse zes-kantige Imari porseleinen dekselvazen met florale en goud decor. Eén deksel gelijmd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinese jade plaquette met draken decor. Twee-zijdig. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 1 x 30 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil keramieken lampenvoet. Met etiket Georg Jensen New York + driehoek stempel. Circa 1910. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden, divers. Drie borden haarscheur, één bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In matige/redelijke staat.
Zeer grote gemerkte (6 tekens) Chinees porseleinen Familie Rose schotel met fruit, florale en vogel decor. Gecontourneerd. Afmeting: 8 x 45,7 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen met Familie Rose figuren decor. Eén bodemmerk en één maal tekst. Eén vaas haarlijn en randschade. Afmeting: H 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japans porseleinen Kutani dekselvaas met vogels en florale beschildering + goud decor. Gesigneerd, mooie kwaliteit. Afmeting: 43 x 21 cm ø. In goede staat.
Zeer grote Delfts keramieken plaquette met Hollands dorpsgezicht. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 52 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schotel met emaille tuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: ø 35 cm. In redelijke staat.
Chinees agaat figuur. Katachtige op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9 x 4 cm. In goede staat.
Antiek fijn gedecoreerd vijf-delig Japans Satsuma theeservies met goud en figuren decors. Circa 1900 (Meiji periode). Bodemmerk. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Zes oude Duitse porseleinen reservisten bierpullen met tinnen deksels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat. een met barst.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met vogel in tuin decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont decor. Afmeting: 6,5 x 14,8 cm ø. In goede staat.
Tien maal antiek Chinees porselein. Onder andere: Imari + Familie Rose. Bestaande uit: Vijf kommen, 18e eeuw, Imari, drie heel, twee beschadigd. Twee schaaltjes, blauw-wit, bodemmerk, goed. Twee maal ...
Lot van zeven stuks Chinees porselein. Vier maal Chinese Imari schotels. Eén haarlijn. Twee maal blauw-witte bloempot. Eén gelijmd. Eén maal blauw-wit vaasje, pioenroos + kiekendief. Afmeting: 9 -12 c...
Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin en goud decors. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 23,1 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek porselein. Onder andere: Sultan, 19e eeuw, beschadigd. Lezende Franse beer, Cuvier Buffon, chip. Twee putti's met bloemen, ankermerk, chips. Verliefd stel. Afmeting: 11 - 18,5 cm....
18e - 19e Eeuwse Franse polychrome Fayence mosterdpot. Gemerkt B.P. Minimale chips onderkant deksel. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Lot divers Chinees porselein. Bestaande uit: Twee zes-hoekige Kang Xi schotels, goed. Twee florale schotels, chips. En één Queng Lung kop+schotel, minimale chips schotel. Afmeting: 8 - 12 cm. In redel...
Antieke Japanse blauw-witte kraagvaas met landschappen decors. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 28,3 x 14,3 cm ø. In goede staat.
Oude grote Chinees porseleinen wierookpot op drie poten met rondom figuren en tekens decors. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Lot van zeven delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Chinees porselein met Chinese vrouwen decors en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Eén kopje goed, één kopje haarscheur. Twee schotels goed....
Tegeltableau met acht tegels. 18e Eeuw. Figuren in landschap decor. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke piedestal. Gemaakt van stukken antiek porselein en Majolica. Eigenbouw. Beschadigingen. Afmeting; 76 x 26 cm ø. In redelijke staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel. Kraakporselein. Met landschap decor. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 29,4 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xi borden. 17e - 18e Eeuw. Eén maal met figuren decor, zes tekens, gelijmd. Eén maal bloemvazen decor, chips + haarlijn. Afmeting: ø 26 - 27 cm. In redelijke staa...
Twee maal 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen hoge cups met schotels. Florale decors. Afmeting: 13 x 7,8 cm ø. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pijpvazen met gouden en roze draken inzetten, floraal, goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws kleine Familie Rose Chinees porseleinen trekpot met figuren en perzikboom decor. Afmeting: 7,5 x 10,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met bodemmerk. Zes tekens bodemmerk. Keizerlijk geel met Chinese kinderen decor. Afmeting: 18,5 x 22 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen siervaas met opvallend goud decor, floraal. Afmeting: 40 x 20 cm ø. In goede staat.
Drie-delig Delfts, Porceleyne Fles kaststel. Geribbeld met florale decor. Monogram J. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 44 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met spelende Chinese kinderen. Zes tekens bodemmerk + merk op deksel. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Delftse Porceleyne Fles knobbelvazen met florale decors. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kommen met florale decors. Eén chip en andere één haarlijn. Afmeting: 7 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Twee mooie zes-kantige 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met goud en florale decors. Bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempotten met florale decors. Afmeting: ø 15,5 - 19 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Divers. Met florale decors. Twee goed, één met minimale chips. Eén met haarlijnen. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen bloempot met florale decor. Blauw-wit. Afmeting: 25 - 27 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met piedestals en bloemvazen decor. Deksel onderrand chip, randglazuur schade. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 27 x 9,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes maal antiek Arnhems plateel met florale decor. Bestaande uit onder andere: Drie kleine vaasjes, één grote Jugendstil vaas, één abstracte vaas. Craquele mogelijk. Afmeting: 14 - 31 cm. In redelijk...
18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed bord met tuin en goud decor. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie oude Chinese Yixing theepot met bamboe, florale decor en bodemmerk. Afmeting: 12 x 17 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen met bloesem decors. Afmeting: 23 x 9 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen borden. Bestaande uit: Eén maal Imari, tuin/bamboe, goed. Eén maal floraal, randglazuur chips. Eén maal landschap/pagodes, goed. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede...
Groot antiek Duits keramieken beeld, twee bruine beren. Circa 1930. Onduidelijk gemerkt. K met dak. Afmeting: 37 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse Fayence bierpullen. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Vier antieke borden. Bestaande uit: Drie maal Japan, Imari, floraal + goud, 19e eeuw. Eén maal Makkum, polychrome. Circa 1920. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met diverse florale decors. Eén schaal haarlijn. Afmeting: ø 24 - ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinese natuurstenen paper weight met lakstempel en signatuur. Afmeting: 9 x 7 cm ø. In goede staat.
Zes maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Floraal. Bestaande uit: Twee pijpvazen, één chip. Eén kraagvaas. Drie vazen, waarvan de grote een restauratie heeft ondergaan. Afmeting: 22 - 31 cm. In redel...
Drie maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen borden met florale decors. Eén bord minimale chips. Afmeting: ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.
Terracotta bodemvondst. Cyprus met Licency export Cyprus. Torso op houten basement. Afmeting H 12,5 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen gecontourneerde sierschotels. Floraal + goud decor. Afmeting: 26,5 - 33,5 cm ø. In goede staat.
Antiek Petrus ragout eetservies Maastricht, 34-delig omstreeks 1890, Tournay decor. o.a. drie dekselterrines, sauskom, 4 ovale schalen, grote schaal(randschade) groot bord, 9 soepborden, 8 eetborden, ...
Tien antieke tegels. 17e Eeuw hoofdzakelijk, 18e eeuw divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met bloempot decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws Imari porselein, floraal + goud decor. Bestaande uit: Zeldzame knobbelvaas, twee vazen. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Twee Japanse Satsuma vazen met fijn beschilderde decors, bamboe, goud fazanten. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Lot diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e en 19e eeuw. Onder andere met dieren, bloemen decor etc. Afmeting: circa 13 x 13 cm. Zowel beschadigde als goede tegels. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma keramieken siervazen met koppen, draken en goud decor. Beide vazen mooie kwaliteit. Randbeschadiging. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In redelijke staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine figuren. Minimale chips geisha. Vinger beschadigd oude man. Gemerkt. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Veertien maal Japans porselein. 19e Eeuw. Onder andere: Kutani + Imari. Bestaande uit: 11x miniatuur, 2x pijpvaas, 1x knobbelvaas. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Zeven stuks 19e eeuwse Imari porseleinen miniatuur vaasjes met florale decor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Duits porseleinen reekalf. Metzler + Ortloff. 20e Eeuw. Door Fr. Lippert. Afmeting: 13,5 x 16 x 7 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met katten en florale decors en goud decors. Eén kopje heeft haarlijn. Afmeting: 4 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Monogram H.Z. Fruitschillende man. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel (porselein?). Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen groen geglazuurde vaas met craquele glazuur. Afmeting: 17 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Oud Wedgwood keramieken servies. 20e Eeuw. Dishwasher save. Bestaande uit: Zes borden, etagere, twaalf ontbijtborden, veertien kop en schotels, zes chocoladekommen, melk+suiker set, theepot en drie sc...
Groot oud Delfts bont kaststel. Oud Delfts, floraal. Polychroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.
Vijf maal Chinees porselein. 18e Eeuwse schotels met tuin decor en bij. Drie schotels chips. Afmeting: ø 13,2 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 19e eeuwse vergulde gepolychromeerde Chinese houtgesneden altaar figuren op consoles. Minimale beschadigingen. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit o.a.: Gewicht met tekens, chip. Trekpot naar antiek voorbeeld. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen borden met tuin decors. Eén randglazuur chip. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagode aan zee decor. Gecontourneerd. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén bord chip, één bord twee chips, één bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Oude Sevres gemerkte porseleinen dekseldoos. Ovaal met goud decor en figuren in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 10 x 6 cm. In goede staat.
Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Vier delen Delfts keramiek, Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Twee grote (wand)borden, chinoiserie decors. Eén grote gelobte schaal. Eén blaker. Floraal. Afmeting: 11,5 - 33 cm. In goede staat.
Oude Chinese celadon tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 14,5 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Franse Samson decor. Afmeting: 9 x 21 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinese roodlak dekseldoos met figuren in landschap decor. Afmeting: 6,3 x 12,8 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinese roodlak dekseldoos met fruitranken en musicerende figuren in landschap decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.
Vier oude porseleinen soldaten. Gemerkt Napoleon. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 20 cm. Eén beschadigd. In redelijk/goede staat.
Vier Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Fluitist, goed. Groep Thüringen, man/vrouw, bijenkorf (één vinger). Groep Thüringen, dansend paar (één vinger). Groep lampenvoet, goed. Afmeti...