Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Stadsgezicht met gracht Haagse Veer in Rotterdam met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 58 x 38 cm. In goede staat.
Paul Joseph Constantin Gabriël. 1828 - 1903. Den Haag. Poldergezicht met molens. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 11,5 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. Haaksbergen, 1954 - 2002. Fantasie figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 56 cm. In goede staat.
Pierre Louis Dubourcq. 1815 - 1873. Italiaans landschap, getiteld 'Roma 1843'. Figuren bij bron in panoramisch landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: 123 x 173 cm. In goede staat.
Isaac Lazerus Israels 1925 (1865 - 1934 Amsterdam), olieverf op linnen, portret van Mevr. Melie Pan 1925 (taxatierapport voorhanden FL. 60.000,- ) 60x50cm. Cond.: G