This website uses cookies

38. Oktoberveiling 2018

Auction on Friday, October 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
Zilveren Franklin Mint collectie auto's 72
Zilveren Franklin Mint collectie auto's

Result:

90 EUR

Sold
2 Delen kristal met zilver 841
2 Delen kristal met zilver

Result:

35 EUR

Sold
Zilveren broodmand 16
Zilveren broodmand

Result:

250 EUR

Sold
Zilveren beurs 844
Zilveren beurs

Result:

30 EUR

Sold
18e Eeuws mes met zilver + schede 595
18e Eeuws mes met zilver + schede

Result:

200 EUR

Sold
Zilveren versierde molenbeker, 18e eeuw 571
Zilveren versierde molenbeker, 18e eeuw

Result:

575 EUR

Sold
2 Zilveren lepels en taartschep 522
2 Zilveren lepels en taartschep

Result:

70 EUR

Sold
Lot zilver 521
Lot zilver

Result:

50 EUR

Sold
Diverse zilveren bestekdelen, Haags lofje 5x 417
Diverse zilveren bestekdelen, Haags lofje 5x

Result:

60 EUR

Sold
Zilveren dekseldoos en bestek 397
Zilveren dekseldoos en bestek

Result:

50 EUR

Sold
Zilveren bestek 375
Zilveren bestek

Result:

370 EUR

Sold
Lot 4 delen zilver & plated 839
Lot 4 delen zilver & plated

Result:

30 EUR

Sold
11 Zilveren lepels 747
11 Zilveren lepels

Result:

50 EUR

Sold
2 Zilveren gespen 688
2 Zilveren gespen

Result:

60 EUR

Sold
Zilveren eierlepel, 1877 640
Zilveren eierlepel, 1877

Result:

100 EUR

Sold
2 Sets met zilveren lepel en vork 598
2 Sets met zilveren lepel en vork

Result:

60 EUR

Sold
Zilveren roomstel op tablet 572
Zilveren roomstel op tablet

Result:

62 EUR

Sold
Botermes met jachtdecor 541
Botermes met jachtdecor

Result:

40 EUR

Sold
3 Antieke zilveren lepels 527
3 Antieke zilveren lepels

Result:

75 EUR

Sold
3x Odeurflaconnen met Boheems glas 490
3x Odeurflaconnen met Boheems glas

Result:

100 EUR

Sold
Zilveren tabaksdoos 396
Zilveren tabaksdoos

Result:

45 EUR

Sold
Pijp met zilveren dop, narrenkap 216
Pijp met zilveren dop, narrenkap

Result:

75 EUR

Zilveren kandelaar 49
Zilveren kandelaar
Starting price 300 EUR
Sold
2x Zilveren miniatuur 899
2x Zilveren miniatuur

Result:

60 EUR