This website uses cookies

38. Oktoberveiling 2018

Auction on Friday, October 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
Antiek bronzen figuur, Cecil Brown 5000
Antiek bronzen figuur, Cecil Brown

Result:

1.600 EUR

Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920 5001
Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920
Starting price 1.500 EUR
Bronzen beeld, door A. Gaudez 5002
Bronzen beeld, door A. Gaudez
Starting price 600 EUR
Sold
Antiek bronzen boeddha 5003
Antiek bronzen boeddha

Result:

1.000 EUR

Sold
Bronzen figuur, Halfnaakte dame 5004
Bronzen figuur, Halfnaakte dame

Result:

400 EUR

Bronzen figuur, Ridder op paard 5005
Bronzen figuur, Ridder op paard
Starting price 375 EUR
Sold
Bronzen beeld, Mercurius 5006
Bronzen beeld, Mercurius

Result:

375 EUR

Marmeren buste 5007
Marmeren buste
Starting price 320 EUR
Sold
Gesneden figurengroep, 19e eeuw 5008
Gesneden figurengroep, 19e eeuw

Result:

550 EUR

2x Antieke bronzen beelden 5009
2x Antieke bronzen beelden
Starting price 350 EUR
2x Coustou beelden, 19e eeuw 5010
2x Coustou beelden, 19e eeuw
Starting price 250 EUR
Antiek bronzen figuur, Roepende jongen 5011
Antiek bronzen figuur, Roepende jongen
Starting price 200 EUR
Russisch beeldje, 1900 5012
Russisch beeldje, 1900
Starting price 200 EUR
Sold
2 Antieke bronzen plaquettes 5013
2 Antieke bronzen plaquettes

Result:

250 EUR

Bronzen kameel 5014
Bronzen kameel
Starting price 375 EUR
Sold
Houten Madonna, 18e eeuw 5015
Houten Madonna, 18e eeuw

Result:

80 EUR

Sold
Mariabeeld met kind Jezus, 18e eeuw 5016
Mariabeeld met kind Jezus, 18e eeuw

Result:

650 EUR

Darie Mircea Dup beeld 5017
Darie Mircea Dup beeld
Starting price 200 EUR
Sold
Bronzen beeld, Tijger 5018
Bronzen beeld, Tijger

Result:

700 EUR

Bronzen olifant , 20e eeuw 5019
Bronzen olifant , 20e eeuw
Starting price 300 EUR
Sold
Oud Chinees houten figuur 5020
Oud Chinees houten figuur

Result:

400 EUR

19e Eeuws beeld, Indiaan vecht met leeuw 5021
19e Eeuws beeld, Indiaan vecht met leeuw
Starting price 230 EUR
Sold
Antieke bronzen adelaar, 1930 5022
Antieke bronzen adelaar, 1930

Result:

120 EUR

Vuurvergulde Charles Dix figuur, 19e eeuw 5023
Vuurvergulde Charles Dix figuur, 19e eeuw
Starting price 200 EUR