Twee 17e eeuwse polychrome wandtegels met vogel decors. Eén hoek gelijmd + randschades. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Hollands havengezicht met figuren en paardenkarren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen siervaas met figuren decor en tekst. Chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren schep, 833/000, half rond model met gezaagd floraal patroon voorzien van ronde steel met kam. MT.:Koninklijke Begeer, Voorschoten jl.: X:1932. ca 132 gram. 23x13cm. In goede staat
Armband uit witmetaal, gemaakt uit filigrain met ovale cabouchon geslepen bloedkoralen. Breedte 27 mm. lengte 20 cm. Voorzien van een bakslot.
Zilver vergulde oorknoppen, 835/000, met een rozet met granaten. ø 8 mm. met schroefpousettes. In goede staat
Drie colliers, één uit schuimkoraal en bamboekoraal, lang collier met fijne koraaltjes en een bruidsketting met witmetalen hanger met gekleurde stenen.
Oude/antieke Chinees porseleinen halve-maan vaas met Familie Rose figuren decors en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Junghans regulateur met slagwerk op gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.
Goudkleurig oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met bloemenmand. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Oude Hollandse notenhouten Zaanse klok met bronzen versieringen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Vier maal Italië. 20e Eeuw. Bestaande uit: Messing telefoon + drie putti lampenvoeten. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.
Antiek eikenhout gestoken borstelkastje in Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 23 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Oorknoppen met bloedkoraal voorzien van geelgouden steker en pousettes. ø bolle bloedkoraal 10 mm. In goede staat.
Zilveren naaldenkoker, achtkantig model met graveerwerk, 835/000, erg gedeukt en een schuif, 800/000, in de vorm van een zwaard, 2 delig, 6,5-11cm. totaal ca 18 gram.
Lot zilver, 833/000, met een ovaal doosje met scharnierend deksel en een voorstelling met figuren, MT.: Gerrit Spannet, Amsterdam 1891-1905, 8,5x4x2cm, een luciferdooshouder met voorstelling met figur...
Rechthoekige zilveren dekseldoos, 800/000, versierd met Djokja bewerking en in het midden voorzien van een rechthoekig stuk agaat. Met velouren interieur. Grootte 11x14x3cm
Vier maal 18e - 19e eeuws Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: In goede staat.
Leuk oud Japans Satsuma keramieken theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker, zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5,5 - 16 cm. In goede staat.
Delfts blauwe handbeschilderde gemerkte strooier op drie pootjes, voorzien van een 835/000 zilveren deksel met een steeltje. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. Afmeting: H 11 cm. In goede st...
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.