Oude vurenhouten ladenkast met originele grepen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 120 x 62 x 50 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren in interieur decors. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.
Grote cassette met daarin 6 zilveren tafellepels en vorken, 6 zilveren dessertlepels en -vorken. jl.: i:1943. Zilveren groentelepel, sauslepel en compotelepel, jl.: H: 1942. En 6 zilveren koffielepels...
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.
Oude Pelikaan pennenset met bakeliet in houder. Bestaande uit: Twee pennen, etui, patronen en inkthouder. Circa 1930. Afmeting: 18 x 20 x 3 cm. In goede staat.
Zilveren aspergetang, 833/000, met dubbele filetrand. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: onduidelijk. 23x5x3cm. ca 156 gram. In goede staat
Trix H0 22435 (krokodil) 20222 met originele verpakking en in goede staat.
Kavel met 3 Loks van A.C.M.E.: 1x 60097, Lok EU43.005 (TRAXX F140 MS / PKP Cargo), 1x 60075, Lok Re 1424 (TRAXX F140AC / Livrea Greencargo) en 1x 60239, Lok EU43-001 (TRAXX F140 MS / PKP Cargo), allen...
Antiek voorlader pistool met gravering en notenhouten kolf. Met zes-kantige loop en diverse merktekens. Circa 1800. Afmeting: L 41 cm. In zeer goede staat.
Zilveren doos en taartvorken, rechthoekige sigarettendoos met djokja decor, 800/000, 10x8cm, met puntvormige steel en getrembleerde bewerking, 835/000, 12 cm. totaal ca 253 gram. In goede staat
Zilveren lepelvaasje, 835/000, voorzien van gravure Marie, met 9 zilveren lepels en diverse plated lepels met o.a. apostelen. Zilvergewicht ca 180 gram.
Lot met 4 zilveren miniaturen: 835/000, met een ooievaar, een koekepan, een poffertjespan en een blaker, mist een klein stukje van de steel. 4-6cm. totaal ca 22 gram. In goede staat.
Gouden armband, 750/000, met pantera schakel. Voorzien van bakslot en veiligheidsketting. Breedte 10 mm, lengte 20 cm. ca 34 gram. In goede staat
Geelgouden kruis, 585/000, met robijnen. Kruis met bewerkte gouden uiteinden, in het midden bezet met 5 baquette geslepen roobijnen en in het midden voorzien van een bloem. 37x22 mm, incl oog. 2,2 gra...
Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met florale en rots decors. Afmeting: 13 x 30 cm ø. In goede staat.
Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 39. Schilder: B.W.C. Decor: Dun. Afmeting: 12,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Drie antieke polychrome Arnhem Ram Colenbrander vaasjes in originele doosjes. Model nr.: 517. Schilder A.P. Decor: Viervoud. Afmeting: 7,3 x 6,7 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 40. Schilder: A.S. Decor: Weelde. Afmeting: 20 x 8,6 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: F.B. Decor: Fantasie. Afmeting: 19 x 9,7 cm.ø. In goede staat.
Bronzen dames torso. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Maillol. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Zeer groot oud Perzisch kleed. Floraal, rood etc. Afmeting: 380 x 262 cm. In goede staat.
Zeer groot handgeknoopt Perzisch tapijt. Binnenkant met veel blauw en de buitenste ringen lichter van kleur. Afmeting: 381 x 281 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse notenhouten speeltafel. Circa 1880. Gründerzeit. Met plated kaarsenhouders, uitschuifbaar schaakbord + backgammon. In lade originele schaakstenen, kaartspelen in houders, dobbe...
Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.
Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.
Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.
Groot lot oude postkaarten. Eerste helft/tweede helft 20e eeuw. Hoofdzakelijk schepen en ongebruikte kaarten Duitsland WO II. Interessant!! Afmeting: 32 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Kavel met 11 munten: 1x 2,5G uit 1864, 1x 2,5G uit 1861, 1x 2,5G uit 1856, 1x 3G uit 1820, 1x Ducaton Zeeland 1760, 1x Ducaton Zeeland 1758, 1x 50 Stuivers 1808, 1x 1G 1896, 1x 2 Stuiver West-Frieslan...
Oude messing sextant in houten doos. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 21 x 26 cm. In goede staat.
Twee grote oude gepolychromeerde Afrikaanse schilden met maskers. Afmeting: 100 - 200 cm. In goede staat.
R. Craeyvanger. 1866. 1812 - 1880. Interieur met figuren, kinderen met vishengel. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 26 cm. In goede staat.
Drie reisklokjes, double model merk Poresa, een zilveren Movado reisklokje, 935/000, en een double klokje in zwart lederen etui, merk Laco. Allen mechanisch. 4-2,8/ 5,5x3,5cm. In goede staat.
Zilveren schep, 833/000, half rond model met gezaagd floraal patroon voorzien van ronde steel met kam. MT.:Koninklijke Begeer, Voorschoten jl.: X:1932. ca 132 gram. 23x13cm. In goede staat
Zilveren mandje, 835/000, ovaal model met gecontourneerde rand uit voluten. Gezaagd met pompoenen en floraal decor. Voorzien van grepen met palmetten. MT.: L.Marcelis, Schoonhoven jl.: H:1942. ca 103 ...
Geelgouden koordcollier, 585/000, ø 4 mm. Voorzien van haaksluiting met ogen en met een veiligheidsketting. 42-44cm. ca 14,6 gram. In goede staat
Oude Chinees porseleinen kom op hoge voet. Chinees met waterbuffel decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x 19 cm ø. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decors. Drie borden haarlijn, twee borden chips. Afmeting: ø 16,5 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin op lotusbloem. Met craquele glazuur. Haarscheuren. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.
Antieke polychrome Delftse Fayence plaquette. Vogelkooi decor. Circa 1900. Gemerkt Tichelaar. Twee maal glazuurschade. Afmeting: 26 x 27 x 1 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Delfts blauwe Porceleyne Fles 2-pas tegeltableau in eiken lijst. Circa 1910. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse polychrome wandtegels met vogel decors. Eén hoek gelijmd + randschades. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee grote Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken sierborden. Circa 1930. Eén maal naar schilderij Albert Neuhuys. Eén maal naar schilderij Rubens. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen tien-kantige kom met florale decors en bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander schaal. Model nr.: 34. Schilder: A.K. Decor: Zeskleur. Afmeting: 5 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vazen. Model nr.: 29. Schilder: A.P. Afmeting: 21 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 6. Schilder: B.C. Decor: Wildzang. Afmeting: 29,3 x 13 cm ø. In goede staat.
Antiek eikenhouten archiefkast met kartonnen lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 150 x 40 x 60 cm. In goede staat.
Antieke neogotische eikenhouten Engelse side board met twee deurtjes. 18e - 19e Eeuw. Mooie patina. Afmeting: 85 x 107 x 35 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Bekroning niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met paardjeskroon. Circa 1890. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.
Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.
Trix H0 22750, Diesellok Serie 205 007 met originele verpakking en in goede staat.
Antieke bajonet. Duitsland WO I. Waffenfabrik Neuhausen. Oxydatie + patina. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops hanen jachtgeweer met damast-achtige loop (rillen). Oxydatie, patina. Afmeting: L 107 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool. Oxidatie, patina. Twee schroefjes modern. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Antieke Duitse zender apparatuur met koptelefoon met antenne. Gemerkt Neufeld & Kuhnke Kiel. Niet getest. Afmeting: 14 x 20 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Barok-stijl dekseldoos met vakverdeling en slot. Afmeting: 9 x 30 x 24 cm. In goed staat.
18e Eeuws medisch instrument. Ten behoeve van aderlating. Gemaakt van ijzer en messing. Afmeting: 13,5 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Antieke hangpetroleumlamp met kaarsenhouders. Circa 1900. Eén houder afgebroken maar erbij. Afmeting: 45 x 58 cm ø. In redelijke staat.
Oude agaat dekseldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Vijf delen China/Japan. 20e Eeuw. Eén houtgestoken wijsheer. Eén bewerkte benen naaldenkoker. Eén bewerkt benen heft met koper. Eén houtgestoken wijsheer. Eén hangflacon met been. Afmeting: 6,5 - 11 c...
Antieke Duitse tinnen tabak dekseldoos. Met bodemmerken. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Negen maal antiek tin. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duitse snavelkannen, bierpul 1791, schenkkannen. Afmeting: 15 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke weegschalen met drie gewichten sets. Eén maal laboranten weegschaal, Marius Utrecht, notenhout met zwart marmeren basement, circa 1900, chips. Eén maal levensmiddelen weegschaal, gietijze...
Antieke historisme hangpetroleumlamp met compositie metaal en messing ornamenten. Met handbeschilderde gebloemde kap. Circa 1880. Afmeting: 55 x 40 cm ø. In goede staat.
Groot antiek handbeschilderd Chinees altaarstuk met boeddha. Afmeting: 107 x 98 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese bronzen fijn gedecoreerde vazen. Bij gladde vaas mist één ring, verder in goede staat. Afmeting: 24 - 30 cm.
Zeldzame Duitse gietijzeren historisme dubbele strijkijzerhouder + strijkijzers. Renaissance-stijl. Circa 1880. D.G.G.G. Dessau D.R.P. 55676. Afmeting: 42 x 38 x 14 cm. In redelijke staat.
Empire likeurkelder met vier originele vergulde karaffen en tablet. Fineerschades. Glas goed. Afmeting: 25 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse ijspret met molens en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 11,5 x 14 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Coming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Hendrikus Alexander van Ingen. 1846 - 1920. Twee koeien in weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Bijzonder zakhorloge, goudkleurig, met een wit emaille wijzerplaat met tijd en datumaanduiding, versierd met een rand met stenen, enkelen ontbreken. De achterzijde van het horloge is prachtig versierd...
Zilveren taartschep, 833/000, in Empire stijl. 21 cm. MT.: J.van Kempen en Zn, Voorschoten. jl.:m:1922. ca 70 gram. 21 cm. In goede staat
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met bewerkte band. Rond Eterna horloge, ø 17 mm, met band voorzien van een fijne bewerking. Mechanisch. Aanzet bij de band heeft wat slijtage. lengte 18,5 cm. ca 23,3...
Groot lot plated bestek met o.a. broodmes, kaasschaaf, botermes, soeplepel, taartschep model puntfilet, een strooier, presenteerblaadje, wildschaar en theezeef.
Zilveren creolen, 925/000, met saffieren en diamant. Klapcreolen met in het midden een rail bezet met 10 saffieren, aan weerskanten in de rand zitten om en om kleine diamantjes. breedte 4,8 mm, ø 21 m...
Collier van bloedkoralen, verlopend ø 3,5-4,5mm, voorzien van een geelgouden ovale sluiting met ribbewerking. 42 cm. ca 11 gram. In goede staat
Zilveren fotolijst, 835/000, ovaal model met opengewerkte rand met gebloemd biedermeiermotief. Voorzien van houten achterzijde. 9,5x7,5cm. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met een schelpcamee. Grote ovale hanger met een getorste rand en een fraaie schelpcamee met fijn gesneden vrouwhoofd. 29x49mm inclusief hangeroog. ca 6,6 gram. In goede sta...
Geelgouden horlogeketting, 585/000, massieve bolle gourmetschakel met musketonhaak en veeroog. breedte 3 mm, lengte 42 cm. ca 17,2 gram. In goede staat
Stel met twee zilveren flessenbakken, 833/000, ronde modellen met ajourgezaagde randen met ovaal lijnenspel, voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: onduidelijk, Alkmaar, jl.: E:1914. Totaal c...
Geelgouden armband, 585/000, pennenband met ronde en langwerpige schakels, voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 8 mm, lengte 18,5 cm. ca 18,5 gram. In goede staat
Groot zilveren bestek met een lofje, 833/000. Bestek bestaande uit 14 tafellepels en14 tafelvorken, 14 dessertvorken en 19 dessertlepels. een broodmes, roomlepel, 2 sauslepels, 3 opdienlepels, slacouv...
Twee antieke Japanse porseleinen Wanli-stijl borden. Gemerkt. Afmeting: ø 19 -26 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Afmeting: 41 x 23 cm ø. In goede staat.
Bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudheid). Vermoedelijk Perzië. 1000 voor Christus. Paar kleine randrestauraties. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier delen Hollands Delfts blauw keramiek. 20e Eeuw. Eén grote sierschotel, twee vazen, één schenkklepkan. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 33 x 52 x 33 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors. Bestaande uit: Drie kommen, één vaas (circa 1800), één dekselvaas (deksel niet origineel), twee schaaltjes. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staa...
Lot diversen China. Onder andere: Dekselvaasjes, kopjes, gemberpotjes, vaasjes, figuur. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.