Negen maal oud Copier Leerdam glas. Onder andere: K.P.C. de Bazel en A.D. Copier. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zwarte onderzetters + vijf transparante schaaltjes + kom + grote honingbruine schaal. Af...
Oude Copier Leerdam blank glazen vaas met gegraveerd lijnenspel. 1946. Gesigneerd. Afmeting: 26 x 15 cm ø. In goede staat.
Rechthoekig gecontourneerd dienblad met houten binnenblad en een opengewerkte plated rand met biedermeier patroon met bloemen en krullen. klein breukje in de rand. 31x44x2cm. Verder in goede staat
J. Doeleman. 1848 - 1913. Boerin op landweg. Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 21 cm. In goede staat.
Herend porseleinen bonbonschaal met florale + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Mooi Frans marmeren Art Deco pendulestel. Wit/zwart met messing. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 50 x 13 cm. In goede staat.
Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse vergulde houten Madonna met kroon + kindje Jezus. Beschadigingen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse bestekdelen, met een botermesje, een zuurvorkje, 2 suikerscheppen, een klontjestang, 3 borrellepeltjes, een serveercouveer in cassette met zilveren heften en 2 schrapers met zilveren heft....
Zilveren collier en hanger, 925/000, in de vorm van een poedel met diamanten, ca 0,14 ct en een robijn als oog. 16x23mm. lengte 40 cm. Nieuw
Groot antiek Frans beeld. Jugendstil. Circa 1915. Vrouw met spiegel en cupido met pijl en boog. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Zilveren schenkkan, 800/000, cilindervormig model met schenktuit, deksel met houten knop en voorzien van een houten greep. 18x8x15cm. Rondom wat gedeukt. Vermoedelijk Duits.
Zilveren armband, 925/000, met diamant. Schakelarmband met ronde schakels bezet met twee achtkant geslepen diamanten. Voorzien van bakslot en veiligheid. 19 cm. ca 14 gram. Nieuw
Zeldzame antieke Duitse Jugendstil Suchard Chocolat regulateur. Milka Noisette Velma. Houten gelithografeerde klokkast met achter-glas lithografie. Circa 1915. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met houtnerf, florale en vogel decor. Bodemmerk onder blauwe glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met polychromie. Heilige met adelaar. Adelaar vleugel gebroken en arm af. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met strohoed, snor en stoppelbaard. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.
Grote cassette met daarin 6 zilveren tafellepels en vorken, 6 zilveren dessertlepels en -vorken. jl.: i:1943. Zilveren groentelepel, sauslepel en compotelepel, jl.: H: 1942. En 6 zilveren koffielepels...
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Trix H0 22736, Re 460 033-4 SBB CFF FFS met originele verpakking en in goede staat.
Bronzen kat, naar Botero. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat
Stel 835/000 zilveren vleesvorkjes. Bloemsteel gemerkt Narcis. Mr. A. Pluut & Zn. - Schoonhoven. Anno 1945 - 1946. Afmeting: 14,5 cm. Circa 26 gr. In goede staat.
Grote oude houtgestoken Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4346, DB 111 133-5 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4347, DB 111 036-0 met originele verpakking en in goede staat.
Antieke bronzen buste van Dante. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Bloesemboom langs beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon bevestigd aan een gecontourneerde steel voorzien van floraal graveerwerk. MT. Jacob van Wijk, Amsterdam, jl.:h: 1867. ca 40 gr...
Groot antiek Frans bronzen figuur. Dame op rotsblok. Met gietstempel, J.A. Bleuf & Rouard Fondeurs Paris. Met signatuur Felix Desruelles. Afmeting: 57 x 37 x 30 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Chinese houtgestoken boeddha op console. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26 x 15 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Met ivoren armen en gezicht. Verguld en koud beschilderd. Met marmeren basement Gesigneerd. Malenberch? 1910 - 1920. Duim gelijmd. Afmeting: H 30 cm. ...
Ebey. Indonesische School. 50-er Jaren. Indonesisch dorpsgezicht met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas.
Geelgouden hanger, 585/000, opengewerkte model, in de vorm van een bloem met zaadpareltjes en een briljant geslepen diamant, ca 0,07 ct. Voorzien van een oog met scharnier. 30x24mm. ca 2 gram. In goed...
Twee kristallen odeurflacons, één cilindervormig model met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop met graveerwerk, 835/000, 8,5cm en een rechthoekige flacon met geelmetalen dop en kraag, 8 cm. I...
Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...
Zeer fraai groot Perzisch tapijt. Handgemaakt Kashmar uit Iran. Eerste helft 20e eeuw. Met prachtig decor van figuren, vazen en dieren etc. Afmeting: 400 x 293 cm. In goede staat.
Art Deco, Amsterdamse School butlerkastje. Circa 1930. Palmhouten ballen aan de poten. Eiken, deels gefineerd. Afmeting: 98 x 86 x 45 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gi...
19e Eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met florale decor. Afmeting: 6 - 27,5 cm ø. In goede staat.
Vier Hollandse eiken stoelen. Circa 1880. Afm.: 103x49 cm. Zithoogte 49 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Peter Meurs (Almelo). Twentse boeren schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Oud mozaïek portret in houten lijst. Griekse dame. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.
Roco H0 62437, E-Lok DB AG 155 214-0 met originele verpakking en in goede staat.
2x Roco H0: 1x 04132B, E-lok DB 151 118-9 met originele verpakking en in goede staat en 1x 4164A, E-Lok SNCF BB-7242 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 43508, E-Lok Be 4/6 12320 SBB (met verpakking van 4191B) in goede staat
Roco Museum Edition 43660, H0 E-Lok E18 08. Inclusief originele verpakking, in goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met Lange Lijs en zotjes, decor en tekst. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 42,5 cm. In redelijke staat.
Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.
Vijf Duitse Hummel figuren in originele verpakking. Gummi. Bestaande uit onder andere: Boerenmeisje, jongen met hoed, poppen met klederdracht (vilt) etc. Onbespeeld. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staa...
Twee oude/antieke Chinees porseleinen olielampjes met bronzen monturen, vleermuizen en draken decor. Eén heeft haarlijn in bodem. Afmeting: 9 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop met echt haar en gelede lichaam. König & Wernicke. Nr. 1070/9. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Eikenhouten in hoogte verstelbare lessenaar. 20e Eeuw. Afmeting: 123 x 44 x 28 cm. In goede staat.
Twee werken van Fritz Mikesch. 1939 - 2009. Hongaarse School. Eén maal chromoprint, surrealistisch, 1971. Eén maal werk op papier, surrealistisch, 1968. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken piedestal met marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 35 cm ø. In goede staat.
H. van Ommen. Portret meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met diamant. Oorstekers met een golvende hanger bezet met singlecut geslepen diamant en voorzien van een witgouden bewerking. lengte 33 mm. ca 1,6 gram. Als nieuw
Grof geslepen glazen bakje en vaasje met zilveren houder met floraal decor. 833/000. MT.: B.Eldick, Zutphen. Breuk in het schaaltje. 9x9x5 en ø5x10 cm.
Zes diverse antieke tinnen kannen met diverse merktekens. Afmeting: 15 - 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing kaarskandelaar met putti, op marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Originele Bruno Magli tas. Bologna Italia. Met dobbelstenen, binnenin verguld. Canvas. Afmeting: 22 x 30 x 9 cm. In goede staat.
Wortelnoten Art Deco-stijl wandkastje met vier lades. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 110 x 35 cm. In goede staat.
Zilveren theekan, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model geplaatst op uitgewerkte poten met bladmotief. Voorzien van een uitgewerkte greep in krulvorm met bladdecor. MT.: Lang en Koops, Rotterdam, ...
Monogram F.B. Circa 1900. Haagse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.
Witgouden oorhangers, 585/000, met parel en diamant. Brisures bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct, met daaronder een fraai uitgewerkte hanger voorzien van cultive parel, ø 6,5 m...
Fraaie kristallen gemberpot met omgeslagen geschulpte rand met slijpwerk geplaatst op een ronde zilveren voet versierd met gepointilleerd geruit patroon. Voorzien van kristallen deksel met zilveren kn...
Zeldzame set van zes in-één vallende keramieken schalen. Societé Ceramique Maastricht Holland. Decor Beatrix. Circa 1900. Eén gelijmd. Afmeting: ø 10 - ø 23 cm. In redelijke/goede staat.
Rijkelijk versierd zilveren servies, BWG, 4 delig met een theekan, melkkan, suikerbak en dienblad. Voorzien van gedreven floraal decor met krullen en bewerkte randen, een schild en een geschulpte omge...
Zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose kom met rondom figuren, teksten en goud decors. Bodemmerk. Gedetailleerd. Afmeting: 6,5 x 17,3 cm ø. In goede staat.
Veertien 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decor. Zes gaaf, acht minimale chip of haarlijn. Afmeting: ø 19,8 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kinder-bakkersstoel met oren. Afmeting: 65 x 40 x 45 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten Louis Philippe salontafel. Circa 1870. Afmeting: 62 x 130 x 86 cm. In goede staat.
Lot antieke messen, divers. Circa 1900. Met ivoor imitatie heften. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse boeren grenen één-deurs spinde met lade. Circa 1850. Afmeting: 155 x 100 x 42 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen schaal met bamboe, libelle en kippen. Gemerkt. Afmeting: 3 x 16 cm ø. In goede staat.
Amsterdamse School-stijl eikenhouten garderobe. Circa 1930. Afmeting: 100 x 35 x 30 cm. In goede staat.
Noord-Duitse eikenhouten Barok dekenkist met smeedijzeren beslag, slot en sleutel. Anno 1803. Afmeting: 86 x 123 x 57 cm. In goede staat.
Bronskleurig Jugendstil inktstel met twee inktpotjes. Gemerkt en genummerd. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 8 cm. In goede staat.
Zeer grote Engelse mahoniehouten tafel met acht stoelen. Waarvan twee armleunstoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 240 x 109 cm. In goede staat.
L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Makkums schaaltje, achtkantig, met zilveren beugel, 833/000, met gezaagd ruitmotief en versierd met graveerwerk van bloemen, 1941. 16x16x12cm. Enkele minimale chips, verder in goede staat.
Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw
Twee 70er jaren design armleunstoelen. Gemerkt Arflex. Zwart gelakt hout + leder, kleine beschadigingen + twee bakeliet Bellini Design Italia bijzettafels. Afmeting: 77 x 88 x 74 cm + 24 x 46 x 46 cm....
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bosgezicht met pad. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.
H. van Lerven? Circa 1930. Lente Schaik, boerderij, fruitboom, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 48 cm. In goede staat.
Rado horloge, DiaStar Ceramic Large, ref 152.0478.3, met een grijze ceramische kast 33x27,2mm, voorzien van saffier glas. Een grijs gestreepte wijzerplaat, quarts met tijd en datumaanduiding. Met grij...
Antieke Chinees porseleinen theepot met figuren decor en Chinese tekens. 18e Eeuw. Haarlijn in tuit. Afmeting: 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Oosterse houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Masker, ebbenhout? + totem figuur. Afmeting: 37 - 39 cm. In goede staat.
Opiumflacon uit hoorn met witmetaal en versierd met diverse bewerkingen met sterren en een yingyang. 4,5x2,5x8cm. In redelijke staat.
Zilveren besamim houder, 925/000. Specerijentoren op ronde voet met een gecontourneerde schacht voorzien van een zeskantige houder met deurtje en een kegelvormige torenspits, bekroond met een bol en e...
Zilveren brillenkoker, 833/000, versierd met graveerwerk. jl.:G:1866. 13x4cm ca 56 gram. In goede staat
Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl spiegel met parelrand. Circa 1925. Afmeting: 62 x 43 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, 8x5,7mm,met aan weerkanten 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. Aan de b...
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.