Geelgouden oorstekers, 585/000, witte opalen bolletjes, ø 7 mm. In goede staat
Antieke Weense koud beschilderde tafellamp met Arabier onder palm. Circa 1900. Compositie metaal. Onderrand beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.
Antiek Duits Lehmann blikken speelgoed. Trekkar model. Bibi. Nr. 749. Patent USA 27 Febr. 1912. Afmeting: 10 x 6 x 3,5 cm. In goede staat.
Lot met 8 bestekdelen, 5 theelepels, een pijpenwroeter met paard, een suikerschep en een kleine vork. Totaal 65 gram. 10-14 cm. In goede staat
Twee oude Chinees porseleinen kommen met bruine lusterglazuur. Afmeting: 6,5 x 12,2 cm ø. In goede staat.
Zilveren jat, 84 zolotniks, versierd met krullen en bekroond met een vogel. 16 cm. ca 28 gram. In goede staat
Fleischmann 4236 H0, DB 221 010-0 Diesellok met originele verpakking, in goede staat
Antieke Hollandse eikenhouten kuifkast. Louis Philippe. Circa 1860. Uitneembaar, met schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Imari bord met vogel bij bloesemboom + goud decor. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Duits metalen Jugendstil clipbord. Circa 1915. Fabrik Technische Gummiwaren und Schlauchweberei Mechanische Treibriemen Fabrik. Afmeting: 19 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Oude Oosterse messing wierookbrander en grote brons gegoten aap. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Zilveren hanger en oorclips, 925/000, met barnsteen. Voorzien van een ovale barnsteen in een grillig bewerkte kast. In goede staat
Zes maal porselein. 21e Eeuw. Bestaande uit: Tafelstuk + bovenop figuren + Drie puddingvormen + Franse Fayence dekseldoos, handbeschilderd, Clamecy 157. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Eiken twee-deurs kast. Massief. Circa 1840. Afmeting: 180 x 168 x 54 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke Russische bronzen cloisonne triptychon ikoon. Afmeting: 18 x 30,5 x 0,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten. Bestaande uit: Blauw decor met tekens + mangaan landschaps decor. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met Amsterdams bont decor. Eén gelijmd, één haarlijn. Zes goed. Afmeting: 10,7 cm. In redelijk/goede staat.
Trix H0 22435 (krokodil) 20222 met originele verpakking en in goede staat.
Vier maal antiek gereedschap. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Bijl, hakmes, ratten kanon, spanval. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.
Lot met 2x 50 ct aan edelstenen, met o.a. onyx, opaal, rookkwarts, parel, amethist, robijn en granaat.
Negen maal antiek tin. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duitse snavelkannen, bierpul 1791, schenkkannen. Afmeting: 15 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 18e eeuws tin. Bestaande uit: Eikeltjes klepkan + Theebus. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten tantalus, karaffenset met slot. Sleutel mist. Met drie kristallen karaffen. Circa 1900. Afmeting: 34 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Rood van kleur, met dieren afgebeeld. Afmeting: 173 x 112 cm. In goede staat.
Grote bronzen zakkroonluchter met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 50 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord. Met landschap en pagode decor. Afmeting: 4 x 23,3 cm ø. In goede staat.
Fraai antiek zilveren zakhorloge, zogenoemde knol, 925/000, gegraveerd op het uurwerk met Benzoni, Brighton, 6321. Rond 1830. ø Voorzien Romeinse cijfers en goudkleurige wijzers. ø 5 cm. In goede staa...
Piko H0 59141, E-Lok Rh 482 037-9(Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat
Fijne geelgouden oorknopjes, 585/000, met een klein singlecut diamantje in een royale witgouden zetkast, ø oorknop 4,5 mm. Klein deukje in één oorknop. Verder in goede staat.
Antiquarisch Duits boek. Marine Wörterbuch von Kiel zum Flaggenknopf. Door Eckardt und Messtorff, Hamburg 1908. Band iets beschadigd. Afmeting: 6,5 x 29 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen dekseldoos met symbolen en draken decors. Afmeting: 13 x 16,5 x 16 cm. In goede staat.
Twee handgeknoopte tapijten. Eén tapijt uit Ardekan/Iran, rood van kleur met een medaillon in het midden. Afmeting: 85 x 63 cm. Eén tapijt Sarah, rood met floraal decor. Afmeting: 97 x 70 cm. Beiden i...
Fleischmann 4367 H0 ÖBB, 1043 006-4 met originele verpakking, in goede staat
Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 11 cm. In goede staat.
Antieke luit gemaakt van diverse houtsoorten, been en parelmoer. Circa 1920. Afmeting: 75 cm. In zeer goede staat.
Kristallen kandijcoupe met zilveren knop en voet, 833/000. Kandijcoupe met Russisch slijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met dubbele parelrand en een deksel met zilveren knop met parelbewerki...
Twee kristallen vazen met verticaal slijpsel voorzien van zilveren gladde rand, 800/000. ø9x16cm. In zeer goede staat
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4327 DB 141 414-3 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4345 Ae 3/6 110 10647 met originele verpakking en in goede staat.
Lot diversen. Bestaande uit: Marmeren zwavelstokhouder, zeven maal Japans porselein, twee maal Chinees Familie Rose (kapot), twee maal Soc. Ceramique borden, goed. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goe...
Zeer grote oude Chinese bronzen cloisonne Foo-hond met boeddha. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 55 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ivoren netsuke met bodemmerk. Deels beschilderd. Twee mannen met rijstwijn. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 4,5 x 3,5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.
Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Roco H0, 63994, 2016 903-3 (LTE/European Bulls) met originele verpakking en in goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen siervaas met gele glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.
Grote peervormige zilveren broche, 925/000, bezet met licht blauwe zirkonen in diverse slijpvormen en een hoefijzervorm bezet met diverse rond gefacetteerde gekleurde edelstenen. 55x66mm, ca 46,2 gram...
Set sieraden met granaat, 333/000, bestaande uit een choker verlopend in breedte met 3 rijen granaat, 39-43cm, een bijpassende armband met bakslot en veiligheid, 19 cm, en een paar oorhangers lengte ...
Antieke Franse bronzen Pierrot. Gesigneerd Maisere. Circa 1900. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Groot Frans astronomisch weerstation Hour Lavigne a Paris depuis 1848. Diverse aanduidingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Collier van rozenkwarts met goud, 585/000. Collier van rozenkwarstkralen, ø 8,5 mm, met daartussen 7 geslepen gouden bolletjes en bevestigd aan een cilindervormige sluiting met granaat. Lengte 43cm. ...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, in een bloemvorm bezet met een ronde bloedkoraal, ø 7 mm. ø oorknop 12 mm ca 2,3 gram. In goede staat
Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 142 -145 cm. In goede staat.
Inktstel met kristal en zilver, 833/000 bevestigd op een houten basement met zilveren kroontjespen. Twee rond geslepen kristallen inktspotjes met zilveren dop versierd met parelrand en een thermometer...
Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...
Fijne ovale zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met kleine stukjes diamant. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 18x13mm. Nieuw
Twee kristallen schalen, één met geschulpte rand en ster op de bodem, ø27x8cm en een schaal met kartelrand en slijpwerk voorzien van een zilveren beugel met parelrand. J.H.Rennefeld, Amsterdam, jl.:L:...
Grote houtgesneden Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Oude Japanse Kutani porseleinen vaas met figuren/vlinders/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur met dolfijnen. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 17 x 33 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse grote Franse reiswekker met secondenwijzer en slagwerk + wekker op bel. Uurwerk functioneel, maar behoeft reiniging. Afmeting: 16 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen klokje met Weens decor. Napoleon. Circa 1930. Thüringen. Bijenkorf gemerkt. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees dam/backgammon spel met parelmoer inlegwerk, ook van binnen. Afmeting: 58 x 63 x 7 cm. In goede staat.
Witgouden rijring, 750/000, met diamanten. Fantasie rijring met briljant en prinsesgeslepen diamanten, totaal 0.50 crt TW-VSI. Strakke witgouden band met in het midden 3 briljant geslepen diamanten in...
Drie delen zilver, 835/000, met een tafelborstel ovaal model met schip, MT.: Schoorl Zilver nv, Amsterdam, Loenen. Een flessenstop met zilveren dop, MT.: Koninklijke Begeer, Voorschoten en een vesta, ...
Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.
Ring met een paarse peervormige gefacetteerde steen. Nikkelvrij metaal. Merk Claudio Ferrici. In origineel etui. ø 57 Nieuw
Veterhaak met fraai bewerkt 925/000 zilveren heft. Chester. Anno 1909. En een 835/000 zilveren notenkrabber, heft met parelrand. Mr. C. J. Begeer-Utrecht. Circa 1880. Afmeting: 18 cm / 14 cm. In goede...
Oude messing bureauklok, met voorstelling aap scheert man. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 17 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met witgouden zetkast met een briljant geslepen diamantje, 0,02 ct, met een opengewerkte band met ruitpatroon. Breedte 4,5mm, ca 2 gram. ø 55. In goede staat
Groot bronzen paard. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd G.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 14 cm. In goede staat.
Zilveren choker, 925/000, Y-model met 2 rozetten, 20x17,5mm, bezet met een ovaal gefacetteerde citrien met daaromheen een rand met zirconia's. Het geheel is bevestigd aan een fijn ankercollier. 45 cm....
Zilveren loddereindoosje, 833/000, hartvormig gecontourneerd model met allegorische voorstellingen. MT.: Hendrik Nijman, Kampen. jl.:X:1832
19e Eeuwse bronzen vergulde pendule. Circa 1850. Vrouw met boek en schaap. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Zilveren kledingborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van Hollands landschap met schepen en molen. MT.: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, jl.: X:1907. Langs de randen beschadigd. 14x8cm. In red...
Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Vier zilveren sieraden Egypte, een klemarmband met egyptische hierogliefen, een langwerpige broche met o.a. een sfinx, en een hanger met farao Nefertiti, en een grote hanger met een farao . Totaal ca ...
Geelgouden collier, 585/000, met Venetiaanse schakel, ø 1,8 mm. voorzien van veeroog. 70 cm. ca 15,1 gram. In goede staat
19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.