19e Eeuws notenhouten kabinet met messing beslag. In goede originele staat. Afmeting: 240 x 200 x 72 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Familie Rose Kantonees porseleinen vaas met florale, figuren en goud decor rondom. Bovenrand craquele in glazuur. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen olielampen? Familie Rose met draken decors. Beide beschadigd. Afmeting: 26 cm. In matige staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize penant jalouzie kastje met driekwart zuilen en messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 74 x 97 x 48 cm. In goede staat.
Oude/antieke porseleinen handbeschilderde vaas met putti en goud decor. Gemerkt P.M. Dipinto a Mano. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Hoge Chinese herencommode van mahoniehout met messing beslag. 21e Eeuw. Afmeting: 123 x 48 x 96 cm. In goede staat.
Prachtige oude/antieke grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 23,5 x 23,5 cm ø. In goede staat.
Zeer grote antieke facet geslepen halspiegel met eiken ranken decor. Circa 1900. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 220 x 105 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met kalebassen en vleermuizen decors en bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Twee zilveren cups, >800/000, één houder gegraveerd met bloemen en hoorns op een ronde voet en één met floraal decor op ronde voet voorzien van vergulding. ca ø5x6cm. Turks gekeurd voor 1923. Totaal c...
Grote 19e eeuwse Hollandse notenhouten Willem III spiegel met snijwerk, volle zuilen en kroon. Stukje lijst weg. Circa 1870. Afmeting: 206 x 100 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen vazen met florale decors en paradijsvogels in coulissen. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Lot met 2x 50 ct edelstenen met o.a. granaat, parelmoer, amethist, blauw opaal en peridoot.
Twee antieke Duitse porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: KPM, jongen met fruitmand, arm stuk af + Dresden figuur, basis gelijmd. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijke staat.
Antiek kachelscherm met handbeschilderd glas, florale decors. Circa 1900. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.
Duits Art Deco tafeltje met tussenblad van mahonie. Met vruchtenhout ingelegd. Circa 1930. In goede staat. Afm.: 60x ø80cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...
Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.
Oud keramieken Villeroy en Boch theeservies. Decor Rusticana. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, suiker+melkkan, negen kopjes en dertien schotels, drie diepe borden, vijf grote borden, dertien kleine b...
Grote geelgouden oorknoppen, 585/000, met bloedkoraal. Ronde knoppen met een gladde zetrand voorzien van een buton bloedkoraal, ø oorknop 15 mm. ca 6,1 gram. In goede staat
Lot met 9 diverse lepels, met 5 zilveren borrellepels met biedermeier bewerking, 835/000, 3 zilveren theelpels met verschillende bewerking en een plated herinneringslepeltjes kroning Beatrix. Zilver c...
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Meissen bord, bloemen decor en goudrand + K.P.M. bordje, figuren, medailles. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 800,000, op ronde voet, versierd met accanthusbladeren en parelrand. ø11x23cm. In goede staat
Antiek porseleinen Art Deco theeservies. Circa 1930. Victoria. Czecho Slowakija. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, tien kop + schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 18 cm....