This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Oude Engelse lantaarnklok
Starting price 80 EUR

Oude Engelse messing lantaarnklok. The Moore Ipswich. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 19 x 14 cm. In goede staat.

2x Lederen zwepen
Starting price 40 EUR

Twee houten zwepen met leder. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 63 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule met centaur
Starting price 550 EUR

Grote antieke Franse pendule met centaur, druivenrank en putti. Compositie metaal. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 64 x 41 x 18 cm. In goede staat.

4x Antiquarische boeken
Starting price 100 EUR

Vier antiquarische boeken. L' aboratore D'ethnologie 1939. Met bril 3D rood/blauw. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.

Antiek Frans marmeren wekkertje
Starting price 90 EUR

Antieke Franse rood-marmeren wekker. Circa 1900. Gelijmd. Afmeting: 16 cm. In matige staat.

2x Oude/antieke wandelstokken
Starting price 50 EUR

Twee oude/antieke wandelstokken. Plated. Afmeting: L 88 - 90 cm. In goede staat.

Frans Art Nouveau klokkenstel, 1915
Result: 200 EUR

Antiek marmeren Frans Art Nouveau klokkenstel met pierrot en dame met waaier. Circa 1915. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 33 x 51 x 15 cm. In goede staat.

Jugendstil staande klok, 1915
Result: 150 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met snijwerk, koperen wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1915. Afmeting: 197 cm. In goede staat.

Renaissance kast, 18e eeuw
Result: 500 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten twee-deurs Renaissance kast. Afmeting: 155 x 62 x 143 cm. In goede staat.

Noten kabinet, 19e eeuw
Starting price 800 EUR

19e Eeuws notenhouten kabinet met messing beslag. In goede originele staat. Afmeting: 240 x 200 x 72 cm. In goede staat.

Louis Seize jalouzie kastje, 1800
Result: 170 EUR

Hollands eikenhouten Louis Seize penant jalouzie kastje met driekwart zuilen en messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 74 x 97 x 48 cm. In goede staat.

Hoge Chinese herencommode
Starting price 280 EUR

Hoge Chinese herencommode van mahoniehout met messing beslag. 21e Eeuw. Afmeting: 123 x 48 x 96 cm. In goede staat.

Zeer grote antieke spiegel, 1900
Result: 200 EUR

Zeer grote antieke facet geslepen halspiegel met eiken ranken decor. Circa 1900. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 220 x 105 cm. In goede staat.

Hollandse Willem III spiegel , 1870
Result: 220 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse notenhouten Willem III spiegel met snijwerk, volle zuilen en kroon. Stukje lijst weg. Circa 1870. Afmeting: 206 x 100 cm. In goede staat.

Antiek kachelscherm 1900
Result: 60 EUR

Antiek kachelscherm met handbeschilderd glas, florale decors. Circa 1900. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.

Art Deco tafel met intarsia
Starting price 100 EUR

Duits Art Deco tafeltje met tussenblad van mahonie. Met vruchtenhout ingelegd. Circa 1930. In goede staat. Afm.: 60x ø80cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

3x Oud tin
Result: 35 EUR

Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...

Gebedenboekje met schildpad
Starting price 100 EUR

Gebedsboekje, kleine credo, met een kaft gemaakt uit schildpad met religieuze voorstelling. 8,5x5,5x1,5cm. In goede staat

Diverse sieraden
Result: 305 EUR

Lot met diverse gouden sieraden, bestaande uit 3 trouwringen, één doorgezaagd, een witgouden solitairring zonder steen en een oorclip en hanger met steen. Diverse gehaltes. Totaal ca 19 gram.

Zilveren haan
Starting price 650 EUR

Grote zilveren kemphaan, 835/000. MT. Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, Amsterdam, jl.:C:1962. 23x13x18cm. ca 480 gram. In goede staat

Gouden kruis met robijn
Result: 275 EUR

Geelgouden kruis, 585/000, met robijnen. Kruis met bewerkte gouden uiteinden, in het midden bezet met 5 baquette geslepen roobijnen en in het midden voorzien van een bloem. 37x22 mm, incl oog. 2,2 gra...

Lepelvaas met zilver+lepels
Starting price 100 EUR

Geslepen kristallen lepelvaas met 835/000 zilveren bovenrand en twaalf antieke zilveren koffielepels met spitse bakken en spitse stelen, graveringen en initialen. Lengte: 14 cm. Vaas, MT.: Burger & Zn...

Zilveren lepels & vorken (5x)
Result: 105 EUR

Zilveren lepels en vorken, 833/000, met 2 lepels en 3 vorken, model prinses, voorzien van gravure aan de achterzijde. MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, jl.:m:1871. 21 cm. Totaal ca 365 gram.

Zilveren blaadje
Result: 90 EUR

Zilveren presenteerblaadje, 833/000, schuitvormig model met gezaagde ovalen en voorzien van een parelrand. Voorzien van glasplaatje. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.:V:1905. 24x14x3cm. ca 240 gram. ...