Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Brede strakke ring met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. SI/W. breedte ring 5,3 mm. ø59 ca 5,7 gram. In goede staat
Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met puntbak, dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een paard. MT.: J.H.v.d. Meulen en Zn, Joure jl.:k:1994 20 cm, ca 70 gram. Voorzien van gravure aa...
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.
Fleischmann H0 .86 4322 BR 145 001 (OHE/TCS) met originele verpakking, in goede staat
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4234, DB 218 217-8 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4238, DB 218 230-1 met originele verpakking en in goede staat.
Antieke lederen sigarenetui met schildpad en versierd met bewerkte zilveren randen en appliqueen. 14x9x2cm. De etui is wat versleten, de boven- en onderzijde zijn in goede staat.
Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model versierd met biedermeier graveerwerk met fijn ribpatroon. MT.: H.Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:Q:1850. 13x8x3cm ca 174 gram. Voorzien van gravure op de binnenk...
Zilveren zakhorloge, 900/000, Van Arcen & Co, Batavia Soerabaia, Zenith. ø 49mm, Voorzien van witte emaille wijzerplaat met romeinse cijfers. De achterzijde is voorzien van een ruitvormige guilloche b...
Zilveren zakhorloge, in zilveren beschermkast, 925/000, zogenoemde knol met fraai geschilderde wijzerplaat. MT.: Thomas Holland II, London, jl.: H:1803, ø 5,5cm. In goede staat
Dameshorloge, Seiko Lassale, gold plated, rechthoekig model met een fraai gevlochten band. breedte 14 mm. lengte 17,6 cm. 8420-6909
Twee seiko herenhorloges, een rond titanium model met goudkleurige wijzers en indexen met datumaanduiding en een stalen seiko horloge met zwarte wijzerplaat met dag- en datumaanduiding. En een bicolou...
Zilveren beugel en broche, 835/000, zilveren tasbeugel, gecontourneerd model met krullen en putti's .et daagketting , MT.: onduidelijk, jl.: G:1916, Leewarden. 14x10 cm en een streekbroche, rond gecon...
19e Eeuwse Franse mahoniehouten etagere tafel met verguld messing. Afmeting: 79 x 39 x 30 cm. In goede staat.
Mahoniehouten opzet-buffetkast. Achterkant met geslepen spiegels, bovenstuk met veel snijwerk. Onderstuk met twee uitschuifbare planken aan de zijkanten. Circa 1870. Afmeting: 200 x 119 x 50 cm. In re...
Antieke Chinese houtgestoken piedestal met marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 35 cm ø. In goede staat.
Groot antiek kopergeslagen Jugendstil tafelstuk met drakenhandvat en vijverpartij met reigers. Circa 1900. Afmeting: 39 x 42 x 37 cm. In goede staat.
Trix H0 22082, Diesellok 253 001-2 (Siemens/Dispolok) met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22750, Diesellok Serie 205 007 met originele verpakking en in goede staat.
Märklin H0, 88363, E-Lok Serie 460 (Re 4/4) (Agfa Film) met originele verpakking en in goede staat.
Cassette met een twee delig visserveercouvert, voorzien van zilveren bewerkte heften, 800/000, in barokstijl met kwabben en bladmotief. De bladen zijn voorzien van zeer fraai graveerwerk met floraal p...
Armband met gefacetteerde granaatkralen, ø 5 mm, 3 rijen, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, met 4 granaten en een veiligheid. 20 cm. In goede staat
Collier van gefacetteerde granaat imitatie voorzien van een mooie zilveren sluiting met cherubijnen. ø 6 mm, 50 cm. In goede staat
Twee antieke handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met messing. Circa 1900. Eén lamp gebarsten. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren ring met ronde gefacetteerde paarse steen versierd met een vlinder en een rand bezet met zirconia's. ø52 In goede staat
Hollandse 18e eeuwse dubbelgebogen iepenhouten Barok commode met messing beslag. Louis Quinze. Snijwerk op schuine hoeken en geschulpt blad. Afmeting: 79 x 96 x 60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe salontafel met gecontourneerd ovaal blad. Lichte schade. Afmeting: 52 x 120 x 88 cm. In goede staat.
Moderne zwart-lederen armleun relax stoel. Afmeting: 90 x 80 x 90 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Louis Seize Cartel wandklok met vaas, ramskoppen en leeuwenkop. Circa 1800. Wijzerplaat beschadigd. Dun messing sierwerk zijkanten mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en...
Groot Amsterdams model, 19e eeuwse mahoniehouten tafelklok met maanstand en datum. Slagwerk op dubbele bel. Mahonie achterdeurtje mist. Afmeting: 92 x 46 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 19e eeuwse Schwarzwalder uurwerk met wijzerplaat + gewichten. Compleet houten uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 33 x 17 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Frans pendule stel. Circa 1870. Rood marmer met vergulde bronzen monturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Oude wortelhouten boulle tafelklok met bronzen monturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Monogram F.S. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Zilveren creolen met harthangers, 925/000, bezet met diamant. Ovale klapcreolen met een kruisbewerking met daaronder een vaste hanger bezet met diamanten, totaal ca 0,25 ct. totale lengte 28 mm. Nieuw
Zilveren naaldenkoker, achtkantig model met graveerwerk, 835/000, erg gedeukt en een schuif, 800/000, in de vorm van een zwaard, 2 delig, 6,5-11cm. totaal ca 18 gram.
Lot diverse bestekdelen, met een botermesje, een zuurvorkje, 2 suikerscheppen, een klontjestang, 3 borrellepeltjes, een serveercouveer in cassette met zilveren heften en 2 schrapers met zilveren heft....
Antieke militaire nachtwakersklok. J. Bürk original. 19e Eeuw. Met sleutels. Nr. 74886. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.
Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel met marmeren basement. Circa 1870. Compositiemetaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen, verlopend ø 3,5-4,5mm, voorzien van een geelgouden ovale sluiting met ribbewerking. 42 cm. ca 11 gram. In goede staat
Twee snoeren met bloedkoralen. Een verlopend collier met lichte ronde bloedkoralen, ø 4-8mm, bevestigd aan een zilver vergulde sluiting, lengte 50 cm en een collier met bolle staafjes bloedkoraal, ca ...
Empire likeurkelder met vier originele vergulde karaffen en tablet. Fineerschades. Glas goed. Afmeting: 25 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Antiek Engels vernikkeld scheepskompas. Eerste helft 20e eeuw. London + NTH Shields. B. 4950. Oxydatie. Afmeting: 24 x 25 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Twee antieke plated stijgbeugels. Gesigneerd Eberle. Met gravures. Afmeting: 14 x 2 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Jugendstil tuimelketel. Circa 1915. Naar ontwerp Jan Eissenloeffel. Afmeting: 26 x 21 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Amsterdamse School armleunstoel met gebloemde stoffering. Circa 1920. Afmeting: 95 x 65 x 70 cm. In goede staat.
Palissanderhouten dames secretaire met bloem-intarsia en messing omranding. Omstreeks 1900. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 92 x 65 x 44 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse messing theelicht met theekan. Naar ontwerp Jan Eissenloeffel. Circa 1920. Afmeting: 21 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Oude vijf-armige tinnen kaarskandelaar. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule met boulle inleg, koper/schildpad en parelmoer. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Bovenstuk slinger mist. Bovenin missen twee delen messing. Verd...
Mooi Frans marmeren Art Deco pendulestel. Wit/zwart met messing. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 50 x 13 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, gemaakt van een bijbelslot. Voorzien van een onedele brochering. 44x18 mm. In goede staat.
Geelgouden streekbroche, 585/000, met granaat. samengestelde broche met in het midden een vierkante kast versierd met knoppen en een vierkant gefacetteerde granaat. 34x15mm. ca 3,5 gram. In goede staa...
Kristallen vaas, bonbonniere en beker met zilveren voet. Hoge geslepen vaas met divers slijpwerk geplaatst op een ronde zilveren voet met parelranden, 27 cm, een bonbonniere met golvende rand uit draa...
Rechthoekige zilveren doos, 925/000, met scharnierend deksel voorzien van een lijnenbewerking met rond cartouche in het midden. De zijkant is voorzien van een gravure; GESCHENK VAN HANSJE AAN ZIJN VAD...
Sigarenkoker en zwavelstokhouder met zilver, 833/000. Sigarenkoker met zilveren rand en applique, voorzien van graveerwerk en een zwavelstokhouder uit schildpad met zilveren rand en applique met grave...
Collier van jaspis kralen, ø 7,5mm, met kleine geelgouden bolletjes en een bolsluiting, 585/000, ø 8 mm. Lengte 42 cm. In goede staat
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten spinnekop eettafel. Circa 1860. Afmeting: 77 x 120 x 100 cm. In goede staat.
Twee colliers met zwarte stenen en een paar oorhangers met geslepen zwarte stenen.
Lot zilver met 5 zilveren ringen met o.a. markesiet en parel en een zilveren hanger met roos. diverse gehaltes.
Lot met 10 zilveren bedels en 2 letterbroches. totaal ca 20 gram.
Duitse notenhouten Kienzle regulateur. Eén lijstje los er bij. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Broche met twee ovale zetkasten met bewerkte rand voorzien van een ovaal gefacetteerde granaat. Vermoedelijk gemaakt van oorknoppen. 13x29 mm, ca 2,3 gram. In ...
Drie bijzondere authentieke Berber colliers, met o.a. barnsteen, koraal, amethist, turkoois, hout en zilver. Afkomstig uit Marokko. 45-50-70cm. In zeer goede staat
Twee colliers met barnsteen, collier gemaakt uit ruitvormige barnstenen, verlopend in grootte 8-11mm, en een collier met barnstenen kralen en grote stukken in verschillende kleuren, beiden in Art Deco...
Zilveren bord, BWG, met geschulpte rand met floraal Djokja decor. voorzien van een gestanste bewerking in het midden. ø28cm. ca 190 gram. In goede staat
Plated facet geslepen spiegeltje met floraal gedreven handgreep met fraaie afbeelding. Gemerkt Denmark. En een plated Zilpla poederdoos met twee-zijdig gedreven afbeeldingen. Afmeting: 12 cm / ø 8 cm....
Bijzondere gouden hanger, medaillon, 585/000, met tijgeroog en onyx. Kantelbare hanger met aan een zijde een rechthoekige tijgeroog met een geslepen manfiguur en aan de andere zijde een achtkantig ges...
Zilveren armband, 835/000, fantasie gevlochten met bakslot en veiligheid. 12 mm, 19,5 cm. ca 22,6 gram. In goede staat
Art Deco boekenkast met ovale glaspanelen. Circa 1920. Rondom met snijwerk in bloemmotief. Mahonie, deels massief. Onder gebogen met drie deurtjes. Afmeting: 185 x 153 x 55 cm. In goede staat. Dit obj...
Groot oud/antiek Perzisch kleed met florale decors. Meerkleurig. Versleten. Afmeting: 284 x 368 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Franse haancomtoise met spillegang en schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. Afmeting: 40 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Zilveren rechthoekige doos, 833/000, glad model met bollopend deksel en voorzien van een houten interieur. Gestempeld.: J.Voet, jl.: G:1916. 16x8x5,5cm. In goede staat
Twee grote antieke bronzen penkaarskandelaren met graveringen. I.H.S. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee decoratieve messing kandelaren met putti en keramiek. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vijzel en bronzen rokkandelaar. Renaissance-stijl. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Stel 835/000 zilveren kaasduimen, glad model. Circa 25 mm. Circa 1975. Mr. J.T. Reimerink-Utrecht. Circa 19 gr. Afmeting: ø 2,5 cm. In goede staat.
Lot zilver met een roomlepel met getorste steel met biedermeier gravure en 2 vleesvorkjes met puntsteel met floraal decor en zilveren stop met parelrand, Zilver ca 58 gram. 11-14cm. ø8x15cm. In goede ...
Witgouden hanger, 585/000, met kyaniet, robijn en diamant. Bladvormige hanger, opgewerkt met een ovaal gefacetteerde kyaniet, ca 1,06 ct, en een rand met diamanten. Boven het blad zit een hangeroog be...
Handgeknoopt Perzisch Gabbeh kleed van Shiraz. Met afbeeldingen van een leeuw, figuur en diverse andere dieren. Afmeting: 190 x 102 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Meerkleurig, florale decor. Afmeting: 150 x 102 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Mooi van kleur met twee dieren afgebeeld. Afmeting: 175 x 120 cm. In goede staat.
Zeven diverse oude/antieke kistjes. Onder andere: Lakwerk, wortelhout, mahonie, Perzisch. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.
Grote Duitse handbeschilderde Schwarzwalder rozenklok met slagwerk. 19e Eeuw. Scheur wijzerplaat. Afmeting: 39 x 27 x 14 cm. In redelijke staat.
Friese eikenhouten Westminster staartklok met kwartierslag en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Twee maal antiek bewerkt messing. Bestaande uit: Klein inktstel met amor en porseleinen inktpotjes. Eerste helft 19e eeuw. En een wandhaak in de vorm van een pijprokende visser. Circa 1900. Afmeting: ...
Grote 19e eeuwse bronzen triptychon ikoon met heiligen. Neo Gotisch of ouder. Afmeting: 32 x 26 x 1 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zwart marmeren pendule met Brocot uurwerk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Achter-afdekking mist. Afmeting: 49 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur kraantjeskan, 833/000, geplaatst op een onderschotel, voorzien van pseudokeuren van Amsterdam. na 1906. MT.: Onduidelijk. 7x7x10cm. ca 61 gram. Wat kleine deukjes verder in goede st...
Zilveren kandelaar, 925/000, op ronde gevulde voet met ribranden en een gecontourneerde kolom. MT.: Broadway & Co, Brimingham, jl.: a:1975. ø10x21cm. In goede staat
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribrand op bolpoten geplaatst op een houten gecontourneerd basement. Voorzien van koperen binnenbak. 11x15x13 cm. jl.: E:1839, geres...
Gouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een halve witgouden band en een halve geelgouden band met slag, voorzien van diverse pave gezette briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,33 ct ø 53. Bre...
Collier van parels met witgouden sluiting en hanger, 585/000. Collier van zoetwaterparels met in het midden een ronde hanger met cultivé parels en 5 briljant geslepen diamanten, ø 14 mm. Het geheel is...
835/000 Zilveren theelicht compleet met bijzondere originele brander met vier klauwpootjes met kogels op zwart houten basement met vier ivoren pootjes. Mr. Chr. J. Bruning - Joure. Anno 1860. Afmeting...
Lepeldoos met slijpwerk gevuld met 11 zilveren ijslepels met waaiermotief. MT.: Van Kempen, Voorschoten. Totaal zilver ca 122 gram. 11cm. In goede staat