This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Gouden ring met 4 diamanten
Starting price 240 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Brede strakke ring met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. SI/W. breedte ring 5,3 mm. ø59 ca 5,7 gram. In goede staat

Zilveren gelegenheidslepel
Starting price 60 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met puntbak, dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een paard. MT.: J.H.v.d. Meulen en Zn, Joure jl.:k:1994 20 cm, ca 70 gram. Voorzien van gravure aa...

Wortelnoten bijzettafel
Starting price 225 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.

Fleischmann H0 .86 4322 BR 145 001 OHE/TCS
Result: 55 EUR

Fleischmann H0 .86 4322 BR 145 001 (OHE/TCS) met originele verpakking, in goede staat

2x Fleischmann H0: 4234 en 4238
Result: 70 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4234, DB 218 217-8 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4238, DB 218 230-1 met originele verpakking en in goede staat.

Sigarenetui met zilver
Result: 90 EUR

Antieke lederen sigarenetui met schildpad en versierd met bewerkte zilveren randen en appliqueen. 14x9x2cm. De etui is wat versleten, de boven- en onderzijde zijn in goede staat.

Zilveren tabaksdoos
Starting price 125 EUR

Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model versierd met biedermeier graveerwerk met fijn ribpatroon. MT.: H.Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:Q:1850. 13x8x3cm ca 174 gram. Voorzien van gravure op de binnenk...

Zilveren Zenith zakhorloge
Result: 135 EUR

Zilveren zakhorloge, 900/000, Van Arcen & Co, Batavia Soerabaia, Zenith. ø 49mm, Voorzien van witte emaille wijzerplaat met romeinse cijfers. De achterzijde is voorzien van een ruitvormige guilloche b...

Zilveren zakhorloge geschilderde plaat, 1803
Starting price 500 EUR

Zilveren zakhorloge, in zilveren beschermkast, 925/000, zogenoemde knol met fraai geschilderde wijzerplaat. MT.: Thomas Holland II, London, jl.: H:1803, ø 5,5cm. In goede staat

Lassale horloge
Starting price 60 EUR

Dameshorloge, Seiko Lassale, gold plated, rechthoekig model met een fraai gevlochten band. breedte 14 mm. lengte 17,6 cm. 8420-6909

2 Seiko en Prisma horloge
Result: 80 EUR

Twee seiko herenhorloges, een rond titanium model met goudkleurige wijzers en indexen met datumaanduiding en een stalen seiko horloge met zwarte wijzerplaat met dag- en datumaanduiding. En een bicolou...

Zilveren beurs & streeksieraad
Starting price 80 EUR

Zilveren beugel en broche, 835/000, zilveren tasbeugel, gecontourneerd model met krullen en putti's .et daagketting , MT.: onduidelijk, jl.: G:1916, Leewarden. 14x10 cm en een streekbroche, rond gecon...

Franse etagere tafel, 19e eeuw
Starting price 50 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten etagere tafel met verguld messing. Afmeting: 79 x 39 x 30 cm. In goede staat.

Biedermeier opzet buffetkast, 1870
Starting price 100 EUR

Mahoniehouten opzet-buffetkast. Achterkant met geslepen spiegels, bovenstuk met veel snijwerk. Onderstuk met twee uitschuifbare planken aan de zijkanten. Circa 1870. Afmeting: 200 x 119 x 50 cm. In re...

Antieke Chinese piedestal
Result: 160 EUR

Antieke Chinese houtgestoken piedestal met marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 35 cm ø. In goede staat.

Antiek Jugendstil tafelstuk, 1900
Starting price 175 EUR

Groot antiek kopergeslagen Jugendstil tafelstuk met drakenhandvat en vijverpartij met reigers. Circa 1900. Afmeting: 39 x 42 x 37 cm. In goede staat.

Trix H0 22082, 253 001-2
Result: 50 EUR

Trix H0 22082, Diesellok 253 001-2 (Siemens/Dispolok) met originele verpakking en in goede staat.

Trix H0 22750, Serie 205 007
Result: 75 EUR

Trix H0 22750, Diesellok Serie 205 007 met originele verpakking en in goede staat.

Märklin H0, 88363, Serie 460 (Re 4/4)
Result: 50 EUR

Märklin H0, 88363, E-Lok Serie 460 (Re 4/4) (Agfa Film) met originele verpakking en in goede staat.

2-Delig visbestek in doos, 1880
Result: 50 EUR

Cassette met een twee delig visserveercouvert, voorzien van zilveren bewerkte heften, 800/000, in barokstijl met kwabben en bladmotief. De bladen zijn voorzien van zeer fraai graveerwerk met floraal p...

Granaatarmband met gouden slot
Starting price 100 EUR

Armband met gefacetteerde granaatkralen, ø 5 mm, 3 rijen, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, met 4 granaten en een veiligheid. 20 cm. In goede staat

Collier met granaat
Starting price 30 EUR

Collier van gefacetteerde granaat imitatie voorzien van een mooie zilveren sluiting met cherubijnen. ø 6 mm, 50 cm. In goede staat

2x Antieke porseleinen lampenvoeten
Starting price 180 EUR

Twee antieke handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met messing. Circa 1900. Eén lamp gebarsten. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.

Ring met paarse steen
Result: 35 EUR

Zilveren ring met ronde gefacetteerde paarse steen versierd met een vlinder en een rand bezet met zirconia's. ø52 In goede staat

Barok commode, 18e eeuw
Result: 100 EUR

Hollandse 18e eeuwse dubbelgebogen iepenhouten Barok commode met messing beslag. Louis Quinze. Snijwerk op schuine hoeken en geschulpt blad. Afmeting: 79 x 96 x 60 cm. In goede staat.

Louis Philippe salontafel
Result: 125 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe salontafel met gecontourneerd ovaal blad. Lichte schade. Afmeting: 52 x 120 x 88 cm. In goede staat.

Moderne lederen relax stoel
Starting price 50 EUR

Moderne zwart-lederen armleun relax stoel. Afmeting: 90 x 80 x 90 cm. In goede staat.

Antieke Cartel wandklok, 1800
Starting price 1.750 EUR

Grote antieke bronzen Louis Seize Cartel wandklok met vaas, ramskoppen en leeuwenkop. Circa 1800. Wijzerplaat beschadigd. Dun messing sierwerk zijkanten mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en...

A'damse tafelklok, 19e eeuw
Starting price 1.800 EUR

Groot Amsterdams model, 19e eeuwse mahoniehouten tafelklok met maanstand en datum. Slagwerk op dubbele bel. Mahonie achterdeurtje mist. Afmeting: 92 x 46 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwalder klok, 19e eeuw
Result: 700 EUR

Zeldzaam 19e eeuwse Schwarzwalder uurwerk met wijzerplaat + gewichten. Compleet houten uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 33 x 17 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig pendule stel, 1870
Starting price 1.000 EUR

Drie-delig 19e eeuws Frans pendule stel. Circa 1870. Rood marmer met vergulde bronzen monturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.

Oude boulle tafelklok
Starting price 250 EUR

Oude wortelhouten boulle tafelklok met bronzen monturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Friese stoelklok, 18e-19e eeuw
Starting price 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Monogram F.S. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Zilveren creolen met harhangers
Starting price 75 EUR

Zilveren creolen met harthangers, 925/000, bezet met diamant. Ovale klapcreolen met een kruisbewerking met daaronder een vaste hanger bezet met diamanten, totaal ca 0,25 ct. totale lengte 28 mm. Nieuw

Zilveren naaldenkoker en schuif
Result: 25 EUR

Zilveren naaldenkoker, achtkantig model met graveerwerk, 835/000, erg gedeukt en een schuif, 800/000, in de vorm van een zwaard, 2 delig, 6,5-11cm. totaal ca 18 gram.

Lot divers zilver
Starting price 50 EUR

Lot diverse bestekdelen, met een botermesje, een zuurvorkje, 2 suikerscheppen, een klontjestang, 3 borrellepeltjes, een serveercouveer in cassette met zilveren heften en 2 schrapers met zilveren heft....

Nachtwakersklok, 19e eeuw
Result: 140 EUR

Antieke militaire nachtwakersklok. J. Bürk original. 19e Eeuw. Met sleutels. Nr. 74886. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.

Antieke militaire nachtwakersklok
Result: 90 EUR

Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1870
Result: 145 EUR

Antiek Frans klokkenstel met marmeren basement. Circa 1870. Compositiemetaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.

Bloedkoralen collier
Result: 90 EUR

Collier van bloedkoralen, verlopend ø 3,5-4,5mm, voorzien van een geelgouden ovale sluiting met ribbewerking. 42 cm. ca 11 gram. In goede staat

2 Snoeren met bloedkoraal
Result: 180 EUR

Twee snoeren met bloedkoralen. Een verlopend collier met lichte ronde bloedkoralen, ø 4-8mm, bevestigd aan een zilver vergulde sluiting, lengte 50 cm en een collier met bolle staafjes bloedkoraal, ca ...

Empire likeurkelder
Result: 110 EUR

Empire likeurkelder met vier originele vergulde karaffen en tablet. Fineerschades. Glas goed. Afmeting: 25 x 22 x 18 cm. In goede staat.

Antiek Engels kompas
Starting price 120 EUR

Antiek Engels vernikkeld scheepskompas. Eerste helft 20e eeuw. London + NTH Shields. B. 4950. Oxydatie. Afmeting: 24 x 25 x 20 cm ø. In redelijke staat.

2x Antieke plated stijgbeugels
Result: 80 EUR

Twee antieke plated stijgbeugels. Gesigneerd Eberle. Met gravures. Afmeting: 14 x 2 x 9 cm. In goede staat.

Antieke tuimelketel, 1915
Result: 120 EUR

Antieke Hollandse Jugendstil tuimelketel. Circa 1915. Naar ontwerp Jan Eissenloeffel. Afmeting: 26 x 21 x 18 cm. In goede staat.

Antieke zetel, A'damse school
Starting price 50 EUR

Antieke Amsterdamse School armleunstoel met gebloemde stoffering. Circa 1920. Afmeting: 95 x 65 x 70 cm. In goede staat.

Dames secretaire, 1900
Result: 80 EUR

Palissanderhouten dames secretaire met bloem-intarsia en messing omranding. Omstreeks 1900. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 92 x 65 x 44 cm. In redelijke staat.

Antiek theelicht+kan, 1920
Result: 110 EUR

Antieke Hollandse messing theelicht met theekan. Naar ontwerp Jan Eissenloeffel. Circa 1920. Afmeting: 21 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Oude 5-Armige tinnen kandelaar
Starting price 50 EUR

Oude vijf-armige tinnen kaarskandelaar. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule
Starting price 220 EUR

19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule met boulle inleg, koper/schildpad en parelmoer. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Bovenstuk slinger mist. Bovenin missen twee delen messing. Verd...

Art Deco pendule stel, 1920
Result: 60 EUR

Mooi Frans marmeren Art Deco pendulestel. Wit/zwart met messing. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 50 x 13 cm. In goede staat.

Gouden broche van bijbelslot
Starting price 125 EUR

Geelgouden broche, 585/000, gemaakt van een bijbelslot. Voorzien van een onedele brochering. 44x18 mm. In goede staat.

Gouden streekbroche met granaat
Starting price 125 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, met granaat. samengestelde broche met in het midden een vierkante kast versierd met knoppen en een vierkant gefacetteerde granaat. 34x15mm. ca 3,5 gram. In goede staa...

3 Kristalen delen met zilver
Starting price 100 EUR

Kristallen vaas, bonbonniere en beker met zilveren voet. Hoge geslepen vaas met divers slijpwerk geplaatst op een ronde zilveren voet met parelranden, 27 cm, een bonbonniere met golvende rand uit draa...

Zilveren doos
Starting price 120 EUR

Rechthoekige zilveren doos, 925/000, met scharnierend deksel voorzien van een lijnenbewerking met rond cartouche in het midden. De zijkant is voorzien van een gravure; GESCHENK VAN HANSJE AAN ZIJN VAD...

Sigarenkoker en zwavelstokhouder met zilver
Starting price 150 EUR

Sigarenkoker en zwavelstokhouder met zilver, 833/000. Sigarenkoker met zilveren rand en applique, voorzien van graveerwerk en een zwavelstokhouder uit schildpad met zilveren rand en applique met grave...

Jaspis collier met goud
Starting price 200 EUR

Collier van jaspis kralen, ø 7,5mm, met kleine geelgouden bolletjes en een bolsluiting, 585/000, ø 8 mm. Lengte 42 cm. In goede staat

Hollandse spinnekop eettafel, 1860
Result: 185 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten spinnekop eettafel. Circa 1860. Afmeting: 77 x 120 x 100 cm. In goede staat.

2 Kettingen & oorhangers
Starting price 20 EUR

Twee colliers met zwarte stenen en een paar oorhangers met geslepen zwarte stenen.

Zilveren ringen en hanger
Result: 30 EUR

Lot zilver met 5 zilveren ringen met o.a. markesiet en parel en een zilveren hanger met roos. diverse gehaltes.

Lot zilveren bedels en broches
Starting price 25 EUR

Lot met 10 zilveren bedels en 2 letterbroches. totaal ca 20 gram.

Kienzle regulateur 1880
Starting price 80 EUR

Duitse notenhouten Kienzle regulateur. Eén lijstje los er bij. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Franse comtoise staande klok
Starting price 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.

Gouden broche met granaat
Starting price 65 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Broche met twee ovale zetkasten met bewerkte rand voorzien van een ovaal gefacetteerde granaat. Vermoedelijk gemaakt van oorknoppen. 13x29 mm, ca 2,3 gram. In ...

3 Authentieke Berber colliers
Starting price 150 EUR

Drie bijzondere authentieke Berber colliers, met o.a. barnsteen, koraal, amethist, turkoois, hout en zilver. Afkomstig uit Marokko. 45-50-70cm. In zeer goede staat

2 Barnstenen colliers Art deco
Starting price 50 EUR

Twee colliers met barnsteen, collier gemaakt uit ruitvormige barnstenen, verlopend in grootte 8-11mm, en een collier met barnstenen kralen en grote stukken in verschillende kleuren, beiden in Art Deco...

Zilveren bord,
Result: 60 EUR

Zilveren bord, BWG, met geschulpte rand met floraal Djokja decor. voorzien van een gestanste bewerking in het midden. ø28cm. ca 190 gram. In goede staat

Plated spiegel+poederdoos
Starting price 30 EUR

Plated facet geslepen spiegeltje met floraal gedreven handgreep met fraaie afbeelding. Gemerkt Denmark. En een plated Zilpla poederdoos met twee-zijdig gedreven afbeeldingen. Afmeting: 12 cm / ø 8 cm....

Gouden hanger met tijgeroog en onyx
Starting price 300 EUR

Bijzondere gouden hanger, medaillon, 585/000, met tijgeroog en onyx. Kantelbare hanger met aan een zijde een rechthoekige tijgeroog met een geslepen manfiguur en aan de andere zijde een achtkantig ges...

Zilveren armband
Starting price 30 EUR

Zilveren armband, 835/000, fantasie gevlochten met bakslot en veiligheid. 12 mm, 19,5 cm. ca 22,6 gram. In goede staat

Art Deco boekenkast
Starting price 150 EUR

Art Deco boekenkast met ovale glaspanelen. Circa 1920. Rondom met snijwerk in bloemmotief. Mahonie, deels massief. Onder gebogen met drie deurtjes. Afmeting: 185 x 153 x 55 cm. In goede staat. Dit obj...

Groot Perzisch tapijt, 284 x 368 cm
Starting price 200 EUR

Groot oud/antiek Perzisch kleed met florale decors. Meerkleurig. Versleten. Afmeting: 284 x 368 cm. In redelijke staat.

Haantjes comtoise, 18e eeuw
Result: 275 EUR

18e Eeuwse Franse haancomtoise met spillegang en schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. Afmeting: 40 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Zilveren doos
Result: 150 EUR

Zilveren rechthoekige doos, 833/000, glad model met bollopend deksel en voorzien van een houten interieur. Gestempeld.: J.Voet, jl.: G:1916. 16x8x5,5cm. In goede staat

2x Antieke bronzen penkandelaren
Result: 300 EUR

Twee grote antieke bronzen penkaarskandelaren met graveringen. I.H.S. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren
Result: 50 EUR

Twee decoratieve messing kandelaren met putti en keramiek. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antieke rokkandelaar + vijzel
Result: 275 EUR

Antieke bronzen vijzel en bronzen rokkandelaar. Renaissance-stijl. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.

Stel zilveren kaasduimen
Result: 30 EUR

Stel 835/000 zilveren kaasduimen, glad model. Circa 25 mm. Circa 1975. Mr. J.T. Reimerink-Utrecht. Circa 19 gr. Afmeting: ø 2,5 cm. In goede staat.

Lot zilver
Starting price 25 EUR

Lot zilver met een roomlepel met getorste steel met biedermeier gravure en 2 vleesvorkjes met puntsteel met floraal decor en zilveren stop met parelrand, Zilver ca 58 gram. 11-14cm. ø8x15cm. In goede ...

Witgouden hanger met kleurstenen
Starting price 240 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met kyaniet, robijn en diamant. Bladvormige hanger, opgewerkt met een ovaal gefacetteerde kyaniet, ca 1,06 ct, en een rand met diamanten. Boven het blad zit een hangeroog be...

Perzisch Gabbeh kleed, 190 x 102 cm
Result: 100 EUR

Handgeknoopt Perzisch Gabbeh kleed van Shiraz. Met afbeeldingen van een leeuw, figuur en diverse andere dieren. Afmeting: 190 x 102 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 150 x 102 cm
Result: 50 EUR

Oud Perzisch kleed. Meerkleurig, florale decor. Afmeting: 150 x 102 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 175 x 120 cm
Result: 85 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Mooi van kleur met twee dieren afgebeeld. Afmeting: 175 x 120 cm. In goede staat.

7x Oude/antieke kistjes, divers
Result: 50 EUR

Zeven diverse oude/antieke kistjes. Onder andere: Lakwerk, wortelhout, mahonie, Perzisch. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.

Schwarzwalder rozenklok
Starting price 60 EUR

Grote Duitse handbeschilderde Schwarzwalder rozenklok met slagwerk. 19e Eeuw. Scheur wijzerplaat. Afmeting: 39 x 27 x 14 cm. In redelijke staat.

Friese staartklok
Result: 80 EUR

Friese eikenhouten Westminster staartklok met kwartierslag en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 135 cm. In goede staat.

2x Antiek bewerkt messing
Starting price 40 EUR

Twee maal antiek bewerkt messing. Bestaande uit: Klein inktstel met amor en porseleinen inktpotjes. Eerste helft 19e eeuw. En een wandhaak in de vorm van een pijprokende visser. Circa 1900. Afmeting: ...

Bronzen triptychon ikoon, 19e eeuw
Starting price 190 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen triptychon ikoon met heiligen. Neo Gotisch of ouder. Afmeting: 32 x 26 x 1 cm. In goede staat.

Brocot pendule, 1870
Result: 160 EUR

19e Eeuwse zwart marmeren pendule met Brocot uurwerk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Achter-afdekking mist. Afmeting: 49 x 45 x 15 cm. In goede staat.

Miniatuur kraankan met comfoor 1890
Starting price 100 EUR

Zilveren miniatuur kraantjeskan, 833/000, geplaatst op een onderschotel, voorzien van pseudokeuren van Amsterdam. na 1906. MT.: Onduidelijk. 7x7x10cm. ca 61 gram. Wat kleine deukjes verder in goede st...

Zilveren kandelaar
Result: 90 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, op ronde gevulde voet met ribranden en een gecontourneerde kolom. MT.: Broadway & Co, Brimingham, jl.: a:1975. ø10x21cm. In goede staat

Zilveren pijpencomfoor
Starting price 150 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribrand op bolpoten geplaatst op een houten gecontourneerd basement. Voorzien van koperen binnenbak. 11x15x13 cm. jl.: E:1839, geres...

Gouden ring met diamant Diamonde
Starting price 300 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een halve witgouden band en een halve geelgouden band met slag, voorzien van diverse pave gezette briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,33 ct ø 53. Bre...

Parelcollier met diamanten hanger
Starting price 325 EUR

Collier van parels met witgouden sluiting en hanger, 585/000. Collier van zoetwaterparels met in het midden een ronde hanger met cultivé parels en 5 briljant geslepen diamanten, ø 14 mm. Het geheel is...

Zilveren theelicht 1860
Result: 220 EUR

835/000 Zilveren theelicht compleet met bijzondere originele brander met vier klauwpootjes met kogels op zwart houten basement met vier ivoren pootjes. Mr. Chr. J. Bruning - Joure. Anno 1860. Afmeting...

Lepeldoos met zilveren ijslepels
Result: 80 EUR

Lepeldoos met slijpwerk gevuld met 11 zilveren ijslepels met waaiermotief. MT.: Van Kempen, Voorschoten. Totaal zilver ca 122 gram. 11cm. In goede staat