This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Bronzen figuur, Pierrot
Starting price 250 EUR

Antieke Franse bronzen Pierrot. Gesigneerd Maisere. Circa 1900. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Brede zilveren slavenband met rozen
Result: 30 EUR

Brede zilveren slavenband, 800/000, met rozen. Slavenband met scharnier en bakslot versierd met een motief van rozen. Breedte 22 mm. ø57x66mm. ca 29,3 gram. In goede staat

Houtgesneden Madonna
Starting price 175 EUR

Grote houtgesneden Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

2x Zilveren kandelaren
Result: 200 EUR

Twee zilveren tafelkandelaren, 835/000, op een achthoekige voet met een gecontourneerde zuil en een achthoekig licht. MT.: Gottlieb Kurz, Schwabisch gmund. 8x8x15 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Dolfijnen
Result: 80 EUR

Bronzen sculptuur met dolfijnen. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 17 x 33 cm. In goede staat.

Bronzen paard
Result: 240 EUR

Groot bronzen paard. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd G.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 14 cm. In goede staat.

Bijbel met zilveren slot 1826
Starting price 70 EUR

Bijbel met zwart lederen kaft met goud op snee, voorzien van zilveren slot met ribmotief en palmetten. 833/000, MT.: J.Hiemstra, Makkum jl.: R:1826. Bijbel, het nieuwe testament uit 1909, 8x13,5x5cm I...

Antieke ingelegde luit, 1920
Result: 60 EUR

Antieke luit gemaakt van diverse houtsoorten, been en parelmoer. Circa 1920. Afmeting: 75 cm. In zeer goede staat.

Gouden ring met camee
Result: 140 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een fijne gesneden ovale agaat camee 20x15 mm. gezet in een gladde gouden rand., ø 55, ca 7,1 gram. In goede staat.

Zilveren tabakspot 1852
Starting price 440 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met een ovale gecontourneerde voet op een houten basement. Met zilveren deksel getooid met een staande leeuw met schild. MT.: J.Mulder, A...

Antieke Japanse ivoren netsuke, 1900
Starting price 200 EUR

Antieke Japanse ivoren netsuke met bodemmerk. Deels beschilderd. Twee mannen met rijstwijn. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 4,5 x 3,5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.

Oud bronzen figuur, 20e eeuw
Result: 360 EUR

Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Witgouden armband met diamant
Starting price 500 EUR

Elegante witgouden armband, 750/000, met diamant. Fijne witgouden armband met aan de bovenzijde een witgouden element bewerkt met een rozet met zijstukken. bezet met diverse briljant geslepen diamant...

3x Oude houtgestoken Afrikaanse beelden
Starting price 50 EUR

Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen kinderbustes, 1900
Starting price 175 EUR

Twee antieke bronzen kinderbustes op marmeren basement. Lachen, huilen. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers met wit opaal
Result: 100 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, witte opalen bolletjes, ø 7 mm. In goede staat

Antieke plaquette in lijst, Indiaan
Starting price 50 EUR

Antieke kopergeslagen plaquette in eiken lijst. Indiaan. Circa 1900. Door H. Mayers 1917. Afmeting: 36 x 36 cm. In goede staat.

2x Afrikaanse schilden
Starting price 80 EUR

Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 142 -145 cm. In goede staat.

Zilveren jat
Starting price 120 EUR

Zilveren jat, 84 zolotniks, versierd met krullen en bekroond met een vogel. 16 cm. ca 28 gram. In goede staat

2x Parfumfles Isle of Wight, Michael Harris
Result: 170 EUR

Twee design parfumflessen in aquatinten met goud van Isle of Wight met ontwerp van Michael Harris (1x gesigneerd): 1x ronde bolle parfumfles gesigneerd 9xø6,5cm. en 1x hoge smalle parfumfles, ongesign...

Chinees bordspel
Result: 50 EUR

Groot oud Chinees dam/backgammon spel met parelmoer inlegwerk, ook van binnen. Afmeting: 58 x 63 x 7 cm. In goede staat.

Lot porselein (6x)
Result: 40 EUR

Zes maal porselein. 21e Eeuw. Bestaande uit: Tafelstuk + bovenop figuren + Drie puddingvormen + Franse Fayence dekseldoos, handbeschilderd, Clamecy 157. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.

Zilveren hanger en oorclips barnsteen
Result: 35 EUR

Zilveren hanger en oorclips, 925/000, met barnsteen. Voorzien van een ovale barnsteen in een grillig bewerkte kast. In goede staat

2x Chinese gemberpotten
Result: 60 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten. Bestaande uit: Blauw decor met tekens + mangaan landschaps decor. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.

Acht Chinese schotels, 18e eeuw
Result: 60 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met Amsterdams bont decor. Eén gelijmd, één haarlijn. Zes goed. Afmeting: 10,7 cm. In redelijk/goede staat.

Spang met edelstenen afganistan
Result: 30 EUR

Collier uit witmetaal, voorzien van een bewerking met draken en bezet met koraal en turkoois. Afghanistan. Breedte 17 mm. lengte 44 cm.

2x Antieke siervazen, 1900
Result: 150 EUR

Twee antieke historisme siervazen. Circa 1900. Verguld. Compositie metaal. Met beschilderde glazen reservoirs. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Zilveren zakhorloge, zogenoemde knol
Starting price 500 EUR

Fraai antiek zilveren zakhorloge, zogenoemde knol, 925/000, gegraveerd op het uurwerk met Benzoni, Brighton, 6321. Rond 1830. ø Voorzien Romeinse cijfers en goudkleurige wijzers. ø 5 cm. In goede staa...

Staande lamp, 1940
Starting price 40 EUR

Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.

Trix H0 22435 (krokodil) 20222
Result: 70 EUR

Trix H0 22435 (krokodil) 20222 met originele verpakking en in goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Result: 40 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord. Met landschap en pagode decor. Afmeting: 4 x 23,3 cm ø. In goede staat.

Zilveren schaal
Starting price 50 EUR

Opengewerkt zilveren schaaltje, 800/000, ovaal gecontourneerd model met rand uit voluten en versierd met bloemenmanden en putti's. 14x10x2cm. ca 70 gram. In goede staat

19e Eeuwse theestoof
Result: 35 EUR

19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.

Zilveren ring met blauw
Starting price 35 EUR

Zilveren ring, 925/000, met groot licht blauw gefacetteerd hart met een rand met zirconia's. ø 54. ø kop 24x27 mm. ca 18,2 gram. In goede staat

Theebus met zilver
Starting price 80 EUR

Ovale kristallen theebus met ruitslijpsel voorzien van zilveren deksel met ribrand en gegraveerde bloem met pointielleer motief. 833/000. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: i:1870. 11x9x9cm. In goede ...

Familie Verte dekseldoos
Result: 1.100 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen dekseldoos met symbolen en draken decors. Afmeting: 13 x 16,5 x 16 cm. In goede staat.

Taartschaal op voet, 1920
Result: 30 EUR

Antiek keramieken taartschaal op tinnen voet. Met fruit decor + vlinder. Circa 1920. Afmeting: 13 x 30 cm ø. In goede staat.

Lot bloedkoralen
Result: 280 EUR

Bloedkoralen collier, ø 6,5mm, en 2 zakjes met losse koralen. ø 3-9 mm. Totaal ca 44 gram.

Oude Chinese Yixing theepot
Starting price 50 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 11 cm. In goede staat.

Antieke Japanse trekpot (gietijzer)
Result: 35 EUR

Antieke Japanse gietijzeren trekpot, geribbeld met hengsel. Afmeting: 11 x 16 x 13 cm ø. In goede staat.

Lot diversen (12x)
Result: 30 EUR

Lot diversen. Bestaande uit: Marmeren zwavelstokhouder, zeven maal Japans porselein, twee maal Chinees Familie Rose (kapot), twee maal Soc. Ceramique borden, goed. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goe...

Moderne Leerdam karaf 'Essilor'
Starting price 70 EUR

Moderne Hollandse Leerdam glazen Essilor karaf. Ontwerp Siem van Marel 2004. Kleur: blauw-transparant. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.

5 Zilveren lepels en 2 vorkjes
Starting price 40 EUR

Lot zilveren bestek met 4 koffielepel met filetrand en een lepel van "the city livery club, en een kleine en grote vork. 12-18 cm. ca 112 gram. In goede staat

Goud op zilveren ring met parel en zirconia
Starting price 25 EUR

Grove goud op zilveren ring, 925/000, met parel en zirconia's. Bollopende ring met in het midden een parel, ø 10 mm, met aan weerskanten een zirconia. ø 59 ca 11,3 gram. In goede staat

Chinese vaas, Keizer geel
Result: 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen siervaas met gele glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.

Piko H0 59141
Result: 45 EUR

Piko H0 59141, E-Lok Rh 482 037-9(Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat

Gouden ring met saffier en diamant
Starting price 125 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een rond gefacetteerde saffier, ø 4,5 mm, met aan beide zijkanten 12 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24. Gezet in de w...

2x Meissen porselein
Starting price 20 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...

Fleischmann 4367 H0, 1043 006-4
Starting price 60 EUR

Fleischmann 4367 H0 ÖBB, 1043 006-4 met originele verpakking, in goede staat

Lot zilveren lepels
Starting price 50 EUR

Lot met 8 bestekdelen, 5 theelepels, een pijpenwroeter met paard, een suikerschep en een kleine vork. Totaal 65 gram. 10-14 cm. In goede staat

Oude Japanse Kutani vaas
Starting price 50 EUR

Oude Japanse Kutani porseleinen vaas met figuren/vlinders/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

2x Fleischmann H0: 4327 en 4345
Result: 75 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4327 DB 141 414-3 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4345 Ae 3/6 110 10647 met originele verpakking en in goede staat.

Lot met diverse edelstenen
Starting price 50 EUR

Lot met 2x 50 ct aan edelstenen, met o.a. onyx, opaal, rookkwarts, parel, amethist, robijn en granaat.

Antieke Jugendstil rookverdrijver
Result: 70 EUR

Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.

Gouden oorknoppen
Result: 75 EUR

Fijne geelgouden oorknopjes, 585/000, met een klein singlecut diamantje in een royale witgouden zetkast, ø oorknop 4,5 mm. Klein deukje in één oorknop. Verder in goede staat.

Roco H0, 63994, 2016 903-3
Result: 50 EUR

Roco H0, 63994, 2016 903-3 (LTE/European Bulls) met originele verpakking en in goede staat.

2x Japanse Imari borden
Starting price 55 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met figuren en goud decors. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

Groot astronomisch weerstation
Starting price 2.250 EUR

Groot Frans astronomisch weerstation Hour Lavigne a Paris depuis 1848. Diverse aanduidingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 26 x 26 cm. In goede staat.

Tinnen koffieset op tablet
Result: 40 EUR

Zeven-delige oude tinnen koffieset. 20e Eeuw. Tiel Daalderop. Afmeting: 7 - 55 cm. In goede staat.

Oude Pennenlegger+briefopener
Result: 50 EUR

Oude bronzen pennenlegger met hond + messing briefopener met Pierrot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 22 cm. In goede staat.

Oosterse tablet met intarsia
Starting price 120 EUR

Oosterse houten tablet met intarsia. Figuren voorstelling. Gemaakt van diverse houtsoorten en been? 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 51 cm. In goede staat.

2xVazen met zilveren rand
Starting price 45 EUR

Twee kristallen vazen met verticaal slijpsel voorzien van zilveren gladde rand, 800/000. ø9x16cm. In zeer goede staat

Majolica tabakspot, 1900
Result: 30 EUR

Antieke Majolica tabakspot met plated hond en tabakspijp. Circa 1900. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.

Stijlvolle tafellamp
Result: 60 EUR

Stijlvolle messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 34 x 34 cm. In goede staat.

Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker
Starting price 300 EUR

Zeldzame 19e eeuwse grote Franse reiswekker met secondenwijzer en slagwerk + wekker op bel. Uurwerk functioneel, maar behoeft reiniging. Afmeting: 16 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.

Zilveren hanger/broche met blauwe zirkonen.
Starting price 550 EUR

Grote peervormige zilveren broche, 925/000, bezet met licht blauwe zirkonen in diverse slijpvormen en een hoefijzervorm bezet met diverse rond gefacetteerde gekleurde edelstenen. 55x66mm, ca 46,2 gram...

Antiek porseleinen klokje, 1930
Result: 60 EUR

Antiek Duits porseleinen klokje met Weens decor. Napoleon. Circa 1930. Thüringen. Bijenkorf gemerkt. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Oude zakkroonluchter
Result: 80 EUR

Oude zakkroonluchter met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Result: 50 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met craquele glazuur en karper decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm In goede staat.

Oude bureauklok
Starting price 200 EUR

Oude messing bureauklok, met voorstelling aap scheert man. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 17 cm. In goede staat.

Zilveren ring met diamant
Starting price 25 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw

Antieke Chinese hoofdbedekking
Result: 40 EUR

Antieke Chinese handwerk hoofdbedekking met florale decor en gouddraad. Op standaard. Afmeting: 35 x 15 x 20 cm. In goede staat.

Rozenkwarts collier met goud
Starting price 125 EUR

Collier van rozenkwarts met goud, 585/000. Collier van rozenkwarstkralen, ø 8,5 mm, met daartussen 7 geslepen gouden bolletjes en bevestigd aan een cilindervormige sluiting met granaat. Lengte 43cm. ...

Vuurvergulde pendule, 1850
Result: 200 EUR

19e Eeuwse bronzen vergulde pendule. Circa 1850. Vrouw met boek en schaap. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

3x Oud Blijdorp
Result: 300 EUR

Drie maal oud Blijdorp. Bestaande uit: Het nieuwe Diergaarde boek met prenten + tekening Herman Bieling, Rotterdamse Diergaarde + aandeel 1858 Rotterdamse Diergaarde. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelij...

2 Kristallen schalen met zilver
Result: 30 EUR

Twee kristallen schalen, één met geschulpte rand en ster op de bodem, ø27x8cm en een schaal met kartelrand en slijpwerk voorzien van een zilveren beugel met parelrand. J.H.Rennefeld, Amsterdam, jl.:L:...

Friese staartklok 1800
Starting price 125 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 146 cm. In goede staat.

Zilv. veterhaak+notenkrabber
Result: 35 EUR

Veterhaak met fraai bewerkt 925/000 zilveren heft. Chester. Anno 1909. En een 835/000 zilveren notenkrabber, heft met parelrand. Mr. C. J. Begeer-Utrecht. Circa 1880. Afmeting: 18 cm / 14 cm. In goede...