Roco H0, 63994, 2016 903-3 (LTE/European Bulls) met originele verpakking en in goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met figuren en gele hert decor. Zes tekens bodemmerk. Eén kopje chip + haarlijn. Afmeting: 4,3 x 7,9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Groot oud Chinees dam/backgammon spel met parelmoer inlegwerk, ook van binnen. Afmeting: 58 x 63 x 7 cm. In goede staat.
Vier zilveren sieraden Egypte, een klemarmband met egyptische hierogliefen, een langwerpige broche met o.a. een sfinx, en een hanger met farao Nefertiti, en een grote hanger met een farao . Totaal ca ...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, in een bloemvorm bezet met een ronde bloedkoraal, ø 7 mm. ø oorknop 12 mm ca 2,3 gram. In goede staat
Groot Frans astronomisch weerstation Hour Lavigne a Paris depuis 1848. Diverse aanduidingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 26 x 26 cm. In goede staat.