Militaire vliegveld nachtwakers route klok met lederen foudraal. Nr. 28947. Met twee sleutels en zes afslagsleutels. Elka. Afmeting: ø 11 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen klokje met Weens decor. Napoleon. Circa 1930. Thüringen. Bijenkorf gemerkt. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Mooi Frans marmeren Art Deco pendulestel. Wit/zwart met messing. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 50 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Josephiene pendule in notenhout. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke messing militaire nachtwakers routeklok met twee opwind sleutels en lederen draagriem. Nr. 112738. Afmeting: ø 8,7 cm. In redelijk/goede staat.
Notenhouten Friese staartklok met datum, wekker en maantand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Drie antieke Franse comtoises. Deels in-compleet. Voor onderdelen. Afmeting: 45 x 48 x 38 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met paardjeskroon. Circa 1890. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met datumaanduiding en pracht slinger. Afmeting: 42 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met brocot balans. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Minimale chip mogelijk. Breuk in glas. Afmeting: 36 x 64 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Circa 1900. Lichte wormbeval. Afmeting: 88 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse pendule. Beschadigd, beeld los bij. Compositie metaal. Als onderdelen te gebruiken. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat.
Westminster tafelklok met messing monturen. Tweede helft 20e eeuw. Tempus Fugit, 'de tijd vliegt'. Afmeting: 41 x 29 x 14 cm. In goede staat.
Oude comtoise met emaille wijzerplaat en pronkslinger. Achtdaags-uurwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Wortelnoten tafelklok. Circa 1915. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Achterdeur beschadigd. Afmeting: 22 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Antiek weerstation met klok. Achtdaags-uurwerk. Circa 1920. Barometer/thermometer + klok. Functies niet getest. Afmeting: 16 x 32 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule. Circa 1880. Louis Philippe. Achtdaags-stil-uurwerk, veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse albast Empire pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1820. Enkele chips. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.
Antiek notenhouten Duits tafelklokje met gongslag. Circa 1900. Lichte, oude wormbeval. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig antiek Neo Renaissance bronzen klokkenstel zonder uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.
Decoratieve messing scheepsklok in houten kist. Victor Kullberg Liverpool London. Batterij functie. Afmeting: 8 x 14 x 14 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten regulateur. Genummerd. Circa 1920. Slagwerk op gongstaven. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenwandklok. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 18 x 12 x 11 cm. In goede staat.