Oude messing sextant in houten doos. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 21 x 26 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans houten wandreliëf. Beschilderd met twee-dimensionaal hoofd, met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 135 x 61 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Modern schaakspel in doos met vier-delige verchroomde kelnerset. Afmeting: 5 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Twee oude gepolychromeerde Afrikaanse houtgesneden maskers met touw en gewas. Penote Mask Zaïre en Tchokne Mask Zaïre. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Twee maal oud Afrikaans houtsnijwerk. Eén maal groot Afrikaans masker + Twee figuren dragen houder Ghaba Province Zaïre. Afmeting: 43 - 50 cm. In goede staat.
Oude Afrikaanse hoofdtooi van been met schelpen en veren. Afmeting: 46 x 60 cm. In goede staat.
Vier maal oud Afrikaans houtsnijwerk. Bestaande uit: Tete Zuba Fetish (gezicht) + Zuba Lady Zaïre + Songe Fetish Zaïre + Kalunga Mask Zaïre. Afmeting: 20 -39 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houten peniskokers met kralen. Eén beschadigd. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Afrikaanse houtgestoken maskers. Bestaande uit: Gepolychromeerd masker met jute en schelpen + Tchokne mask Zaïre met gewas + Songe mask Zaïre. Afmeting: 33 - 47 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Empire-stijl bronzen siervazen met figuren. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissander houten banjo barometer met tinnen wijzerplaten. Kwikhouder kapot. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse notenhouten barometer. Circa 1900. De Gruyter Stores Amsterdam. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse boulle schildpad etui met damesportret op ivoor. Florale inleg mist deels. Afmeting: 14 x 8,5 x 2 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese ivoren geluksbol op originele standaard. Met certificaat t.b.v. Cites. Bol binnenin beschadigd. Afmeting: 18 x 4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke ivoren Japanse okimono. Met bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: 27 cm. In redelijk/goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.
Twee oude gesneden benen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Man met bladeren broek + Oosterse man. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen Empire-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Neo Renaissance compositie metalen kaarskandelaren met draagsters. Circa 1880. Eén arm gebroken.
Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.
Voor-oorlogse kindergrammofoon in koffer. Circa 1930. Afmeting: 8 x 16 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke luit gemaakt van diverse houtsoorten, been en parelmoer. Circa 1920. Afmeting: 75 cm. In zeer goede staat.
Drie maal oude/antieke violen. Bestaande uit: Modern electrisch + één incompleet, circa 1900 + kleine Chinese viool in koffer. Afmeting: 59 - 64 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke gesigneerde Duitse Stainer viool in kist. Circa 1900. Afmeting: 60 - 79 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel. Anno 1719. Door Pieter Keur Dordrecht en Pieter Rotterdam. Met diverse gravures. Afmeting: 23 x 36 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antiquarische boeken in lamslederen banden. Bestaande uit: Anno 1656. Luft + hof des gemoeds, beschadigd + Het leven van Floridor, eerste deel, 18e eeuw, redelijk + Gulden spiegel, Hendrik Walpol...
Antieke Hollandse bijbel, Staten Generaal. Door Paulus Aertzn van Ravenstein. 17e Eeuw. Band gerestaureerd en verdere restauraties. Oude waterschade. Afmeting: 40 x 25 x 9 cm. In matige staat.
Antiquarisch Duits boek. Marine Wörterbuch von Kiel zum Flaggenknopf. Door Eckardt und Messtorff, Hamburg 1908. Band iets beschadigd. Afmeting: 6,5 x 29 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese cloisonne plantenbak met natuurstenen stam en agaat bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 19 x 6 cm. In goede staat.
Acht maal diverse oude Oosterse figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Natuursteen, jade, brons, hout etc. Afmeting: 4 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinese messing theebus met graveringen. Mandarijneenden, lotusbloemen, bloesems + vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antieke natuurstenen Chinese lakstempel met draken. 19e Eeuw. Paradijsvogel zegelmerk. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Vijf delen China/Japan. 20e Eeuw. Eén houtgestoken wijsheer. Eén bewerkte benen naaldenkoker. Eén bewerkt benen heft met koper. Eén houtgestoken wijsheer. Eén hangflacon met been. Afmeting: 6,5 - 11 c...
Antieke kristallen hallamp met messing. Circa 1920. Eén glazen venster kapot. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.
Grote bronzen zakkroonluchter met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 50 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse tafellamp met edelman. Circa 1890. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil tafellamp. Circa 1915. Compositie metaal. Bronskleurige patina. Houten voet. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Oude acht-lichts smeedijzeren hanglamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 88 cm ø. In goede staat.
Grote gietijzeren rode tuinstandaard met bloempot. 21e Eeuw. Afmeting: H 160 x 50 cm ø. In goede staat.
Antiek tafelstuk op marmeren basement. Circa 1900. Bisquit porseleinen engel met rozen in messing + glazen houder. Afmeting: 13 x 13 x 8 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten tantalus, karaffenset met slot. Sleutel mist. Met drie kristallen karaffen. Circa 1900. Afmeting: 34 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Groot lot oude waaiers. In doos. Diverse afmetingen. In goede staat.
Vroege Hollandse koperen met messing kraantjeskan. 18e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek tin. Bestaande uit: Grote klepkan 1776, knop los erbij. Melkkan (maat). Afmeting: 16 - 30 cm. In redelijke staat.
Veertien maal 18e - 19e eeuws tin. Leuk lot!! Onder andere: Miniatuur kraantjeskan, brandewijnkom, eikeltjeskan, strooiers, houders. Afmeting: 6 - 28 cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse Hollandse handbeschilderde kraantjeskan. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Lot antieke tinnen borden. 18e - 19e Eeuw. Merktekens. Afmeting: ø 25 - 42 cm. In goede staat.
Negen maal antiek tin. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duitse snavelkannen, bierpul 1791, schenkkannen. Afmeting: 15 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Pennenset met 3 pennen; een goldplated parker balpen met lijnbewerking, een goldplated potlood met banenbewerking en een zilveren pen met verschillende kleuren inkt. Voorzien van guiloche bewerking.
Ontwerp M.C. Escher. Composiet op metalen standaard. Salamanders. 21e Eeuw. Afmeting: 8 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Friese kerfsnede eikenhouten mangelplank. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Twee antieke weegschalen met drie gewichten sets. Eén maal laboranten weegschaal, Marius Utrecht, notenhout met zwart marmeren basement, circa 1900, chips. Eén maal levensmiddelen weegschaal, gietijze...
Vijf maal antiek gereedschap. Betreffende smederij. 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 59 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal te Haarlem door J. Enschede en Zoonen 1782. Afmeting: 24 x 28 x 24 cm. In redelijke staat.
Antieke petroleumlamp met vergulde compositie metalen voet. Circa 1900. Met tijgerkoppen en kristalglazen reservoir. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Antieke bronzen met marmer Empire kaarskandelaar. Circa 1870. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Prachtige antieke kristallen schaal op messing basement. Facet geslepen. Circa 1900. Afmeting: 14 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco tafelbel. Circa 1925. Afmeting: 40 x 29 x 25 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen Renaissance wandschotel met putti decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen briefopeners. Circa 1900. Eén maal Jugendstil, floraal met kevers en lakstempel aan heft + Historisme met draak. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen schelhoorn. 19e Eeuw of ouder. Met onduidelijke gravures. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Twee maal antiek bewerkt messing. Bestaande uit: Klein inktstel met amor en porseleinen inktpotjes. Eerste helft 19e eeuw. En een wandhaak in de vorm van een pijprokende visser. Circa 1900. Afmeting: ...
Drie oude/antieke dekseldoosjes. Bestaande uit: Twee maal hout met achter-glas-schildering, tweemasters, 20e eeuw + één maal glas Jugendstil-stijl, naakte zwemmende vrouw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goed...
18e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize naaikist met origineel beslag en koperen lijsten. Minimale fineerschade. Afmeting: 14 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Kleine Engelse 19e eeuwse reissecretaire. Fijnhout met vakverdeling, deksels met ivoor, schrijfblad en inktpotjes. Drie stukjes lijst missen. Afmeting: 12 x 20 x 29 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse schellak gepolitoerde likeurkist, zonder inhoud. Afmeting: 18 x 22,5 x 15 cm. In zeer goede staat.
Antieke bronzen vijzel en bronzen rokkandelaar. Renaissance-stijl. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Twee decoratieve oude bewerkte bronzen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Weens beschilderde Jugendstil kaarskandelaren. Man met appel en vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen vergulde Empire-stijl kaarskandelaren. Afmeting: 28 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek handbeschilderd Chinees altaarstuk met boeddha. Afmeting: 107 x 98 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese bronzen fijn gedecoreerde vazen. Bij gladde vaas mist één ring, verder in goede staat. Afmeting: 24 - 30 cm.
Antieke Chinese natuurstenen wierook verbrander met Foo-honden, op wortelnoten basement. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse plated bewerkte gebedsrol met schrift en turkooisen en hoorn. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee kleine messing Jugendstil-stijl fotolijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Vier-delige Rococo-stijl bronzen bureauset. Circa 1900. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren, inktpot, en schaaltje. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Oude vijf-armige tinnen kaarskandelaar. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee antieke plated tafelschalen met kristalglazen inzetschalen. Circa 1915. Lichte oxidatie. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke kopergeslagen Amsterdamse School-stijl koperen theelicht + dienblad. Circa 1920. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Jugendstil schaal in lelieblad-vorm. Afmeting: 19 x 30 x 26 cm. In goede staat.
Antiek Duits handbeschilderd ijzeren kruis met opschrift en vergulding. 19e Eeuw. Afmeting: 71 x 28 x 1 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke neogotische kaarskandelaren met draken. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kinderwagen op hoge wielen met bladvering, porseleinen grip, vlechtwerk en bruin leren kap. Afmeting: 137 x 50 x 110 cm. In goede staat.
18e Eeuwse smeedijzeren wildkroon met kettingen en vleeshaken. Afmeting: 55 x 18 cm ø. In goede staat.
Antieke Weense koud beschilderde tafellamp met Arabier onder palm. Circa 1900. Compositie metaal. Onderrand beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.
19e Eeuwse palissander houten reiskist met vele plated accessoires, geheime lade, spiegel en vakverdeling. Minimale beschadigingen. Afmeting: 17 x 29 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met tien melodieën. Functioneel. Kam heel. Afmeting: 18 x 47 x 24 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse eikenhouten Renaissance panelen met religieuze figuren voorstellingen. Houtsnijwerk. Afmeting: 34,5 x 25 x 2 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse terracotta tuin sphinxen. 1 behoeft restauratie andere heel. Afm. 72x108x45 cm. Cond.: R/G
Antiek Engels eikenhouten reissecretaire met leeuwenkoppen, messing beslag, lades en vakverdeling. Circa 1900. Afmeting: 44 x 46 x 30 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos op bolpoten. Zeldzaam. Eén lichte beschadiging. Afmeting: 19 x 21 x 25 cm. In zeer goede staat.
Groot antiek museaal spandoek 1898. Wilhelminia Je Maintiendrai. Met guirlandes en medailles. Afmeting: 80 cm x 7 mtr. In goede staat.
Groot antiek kopergeslagen Jugendstil tafelstuk met drakenhandvat en vijverpartij met reigers. Circa 1900. Afmeting: 39 x 42 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse apothekers reiskist met achttien (18) flacons, menglepels, antiseptique verband etc. Circa 1900. Afmeting: 17 x 31 x 22 cm. In goede staat.
Een set vuurvergulde bronzen twee-delige Empire kandelaren. Ook te gebruiken voor één kaars. Vijf bobeches niet origineel. Verder in goede staat. Circa 1820. Afmeting: 27 cm + 46 cm. In redelijk/goede...
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen vaas. Meiji periode. Met waterlissen en bamboe decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Circa 1900. Alle tanden van kam zitten er nog aan. Afmeting: 22 x 48 x 28 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Duitse ijzeren geldkist met originele polychromie, slot en sleutel. Bevestigingspunten slot zitten los, moet worden gerepareerd. Afmeting: 42 x 72 x 46 cm. In redelijk/goede staat.