18e Eeuws gegraveerd, mondgeblazen bokaal glas. 't Voltrockene huwelijk'. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee grote Copier Leerdam glazen vazen. Anna Groen. Hoge vaas barst in bodem, verder goed. Afmeting: 27 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Twee design parfumflessen in aquatinten met goud van Isle of Wight met ontwerp van Michael Harris (1x gesigneerd): 1x ronde bolle parfumfles gesigneerd 9xø6,5cm. en 1x hoge smalle parfumfles, ongesign...
Grote Jugendstil-stijl glazen vaas met rondom vliegende vogels bij nacht decor. 21e Eeuw. Afmeting: 46,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Duitse gebrandschilderde glas-in-lood vensters. Gotische-stijl met annotatie 1460. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme siervazen. Circa 1900. Verguld. Compositie metaal. Met beschilderde glazen reservoirs. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Moderne grote kunstglazen buste. Diverse technieken, onder andere fusing. 21e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in de tinten roze/wit/goud. 15x11x3cm. in goede staat.
Oude Copier Leerdam blank glazen vaas met gegraveerd lijnenspel. 1946. Gesigneerd. Afmeting: 26 x 15 cm ø. In goede staat.
Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in de tinten roze/wit/goud. 15x11x3cm. in goede staat.
Groot modern kunstglazen gezicht. Kleurrijk, diverse technieken onder andere glasfusing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Negen stuks antieke glazen. 18e - 19e Eeuw. Twee delen beschadigd. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Copier Leerdam Lanooy bolvaas. Iriserend. Afmeting: 20 x 16 cm ø. In goede staat.
Groot oud glas-in-lood venster met het wapen van Enschede. 20e Eeuw. Afmeting: 143 x 63 cm. In goede staat.
Antieke glazen pijpvaas. Ongesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Zeer aparte blauw glazen flacon met messing montuur. Oosterste uitstraling, met originele binnenstop. Midden 20e eeuw. Afmeting: 12,5 x ø 8 cm. In goede staat.
Vier maal antiek kristalglas. Bestaande uit: Gembercoupe, amandelgeslepen. Schenkkan, facetgeslepen. Schenkkan, ruitgeslepen. Boterstolp. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 18 - 38 cm. In redelijk/goede...
Grote Jugendstil-stijl cameo glazen vaas met rondom Afrikaans landschap en olifant decor. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.
Drie cameo-glazen vazen. 20e Eeuw. Waaronder één lampenvoet. Eén onduidelijk gemerkt. Eén gemerkt Gallé. Eén ongemerkt. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Grote antieke kristallen tafelschaal op zeskantige voet. Afmeting: 20,5 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Zes kristallen Swarovski beeldjes. Onder andere met doosje. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke kristallen karaffen waarvan twee met zilveren omranding, 835/000 en 925/000. Afmeting: 24 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse glazen fles met gravures. Molen decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Oude zeven-delige glazen champagne set. Inclusief champagnekoeler. 21e Eeuw. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Tien maal diverse stopflacons/parfum flacons in diverse vormen en uit diverse periodes. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Twaalf maal diverse groen glazen flacons met goud omranding. De meesten van Cargo of later. Afmeting: 10 - 17,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse Roemer pronkglazen. Circa 1900. Handbeschilderd. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.
Divers antiek kristal glaswerk. Bestaande uit: Negen ruitkristallen schelpvormige schalen, grote ruitkristallen schaal, ruitkristallen bolvaas, grote waaierkristallen oestervormige schaal, drie amande...
Duitse handbeschilderde glazen Jugendstil vaas. Tiroler huis in bergen decor. Circa 1915. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Vier maal diverse oude/antieke kristalglazen stopkaraffen. Ruitgeslepen. Afmeting: 34 - 43 cm. In goede staat.
Achttien maal oud kristalglas, amandel geslepen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Karaf + zeventien (17) glazen. Chip mogelijk. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.
Acht diverse stopflacons van kristal en glas in diverse kleuren. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Twee maal Art Deco glaswerk. Circa 1930. Eén maal grote glazen schaal met zwarte stippen, één chip. Eén maal vier-kleurige schaal, rood/goud/blauw transparant. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote kristallen gembercoupe. Deksel mogelijk niet origineel. Chips. Afmeting: 30 x 22 cm ø. In redelijke staat.
Twee maal antiek glaswerk Ikora. Circa 1920. Okergeel. Ongemerkt. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ruitkristallen vazen. Eén beschadiging bovenrand. Afmeting: 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne kunstglazen Raymond Branlé vaas. Glas fusing met goud. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee figuren. 20e Eeuw. Christofle + glazen koets. Christofle plated patrijs + glazen koets met 22 karaat vergulding. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil glazen tafelschaal met vernikkelde compositie metalen voet. Circa 1915. Afmeting: 17,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Murano glazen clown. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Groot antiek mondgeblazen geetst bokaal glas. Circa 1870. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
Twaalf stuks diverse glazen flacons met diverse vormen en mooie stoppen. Circa 1930. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.
Lot diverse kristallen beeldjes, onder andere Swarovski. Aantal: 10 stuks. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3 - 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Opaline glazen vazen, deels handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Lot divers kristal + glas. Onder andere: Karaffen, vazen, stoppen, zoutnappen, bonbonschaal etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke kristal/glazen karaffen. Chips. 19e en 20e eeuw. Afmeting: H 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws mondgeblazen, gegraveerd glas. Met florale en kasteel decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote 'Royal de Champagne' kristallen golfschoen met golfbal. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Antiek gebrandschilderd gotisch glas-in-lood venster. Afkomstig uit kerk. Afmeting: 87 x 70 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kristalglazen vrijmetselaars bokaal met monogram, vrijmetselaars symbolen en slang. Twee-kleurig. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Duits mondgeblazen maatglas. Anno 1718. Handbeschilderd met ranken, tabak-rokende man en vier spreuken. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Zeer grote moderne kunstglazen asbak. Door Max Verboeket Maastricht. Blauw-zwarte glasfusing. Afmeting: 8 - 28 cm ø. In goede staat.
Grote Jugendstil glazen tafelschaal. Afmeting: 27 x 48 x 28 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse handbeschilderde opaline glazen pronkvaas met religieus + goud decor. Gesigneerd Olinda Colaco '81. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Jugendstil glazen dekselbokaal. Glas Fachschule Steinschönau. Deksel binnenrand chip. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Hollands Delfts glaswerk. Dertien-delige gebakset. Monogram WK. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Groot antiek kristalglazen servies. Facet geslepen. Bestaande uit: Drie karaffen en zevenendertig (37) glazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Antieke zes-delige ruitkristallen menage, Circa 1900. Afmeting: 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee maal Kristalunie Maastricht. Eén maal bolvaas met tin craquele + grote schaal met tin craquele. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 12 cm ø + 10 x 32,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Leerdam glazen amberkleurige schaal. Craquele decor. Serica nr. 70, 1947. A.D. Copier. Afmeting: 7 x 33 cm ø. In goede staat.
Negen maal oud Copier Leerdam glas. Onder andere: K.P.C. de Bazel en A.D. Copier. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zwarte onderzetters + vijf transparante schaaltjes + kom + grote honingbruine schaal. Af...
Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in aquatinten met goud. 15x11,5x3cm. in goede staat.
Antieke Boheemse kristallen bokaal. Twee-kleurig met handgeschilderde florale decors. Circa 1900. Afmeting: 24 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Grote Jugendstil-stijl glazen vaas met tropische vogels tussen bladeren, groen/wit. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 16 cm ø. In goede staat.
Moderne Hollandse Leerdam glazen Essilor karaf. Ontwerp Siem van Marel 2004. Kleur: blauw-transparant. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Duitse Jugendstil glazen ovale schaal met dansende kinderen decor. Circa 1915. Fachschule Schönau. Adolf Bekcert. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gegraveerde kristallen bokaal met vier gegraveerde plaatsen: Stonsdorf, Fischbach, Warmbrunn 1844, Kynast. Met octagonale voet. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.
Drie delen kristalglas. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plated limonadekan met druivenranken decor + facet geslepen vaas, chips + facet geslepen vaas, goed. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Murano glazen parfumfles, ontwerp van Franco Moretti (gesigneerd) in de tinten blauw/groen/goud. 13x5,5x5,5cm. In goede staat
Antiek voor-oorlogs persglazen inktstel. Circa 1930. Afmeting: 11 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Tien diverse glazen- of kristallen flacons in diverse vormen. Afkomstig uit diverse periodes. Allemaal 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 15 cm. In goede staat.
Zeven maal glazen/kristallen flacons, waarvan één roze met afbeelding van Leda en de zwaan. Eén dikwandige groen met goud flacon. Vijf maal blank glazen flacons en ook in lalique-stijl. Afmeting: 11 -...
Acht maal diverse stopflacons, de meesten met goud omranding + zeven diverse glaasjes. Allen 20e eeuw. Afmeting: 8,5 - 15 cm. In goede staat.
Elf maal diverse flacons/parfum flacons in diverse kleuren en afmetingen. Sommige uit de Art Deco periode en later. Afmeting: 7,5 - 21 cm. In goede staat.
Twaalf maal diverse blanke flacons met divers slijpsel en vormen. Van kristal en glas gemaakt. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.
Zeven maal divers glaswerk. 20e Eeuw. Onder andere: Plated, flacons, dekseldozen, één figuur beschadigd. Rest goed. Afmeting: 6 - 13 cm.
Twee design glazen parfumflessen: 1x Bicchielli (gesigneerd) met diverse kleuren 10x4x3cm. en 1x Mdina (gesigneerd) in aquatinten 13xø9cm. Beide in goede staat
Antieke zwart glazen tabaksset met papier maché deksel met hondenkop. Gemerkt onder deksel, Aztec New York. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 cm ø. In goede staat.
Drie moderne kristalglazen karaffen. Twee maal met luchtbel in bodem. Eén maal met geetste figuren decor. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke geetste glazen stopflessen. Eén maal knijpfles, 19e eeuw met roccailles en wild decor. Eén maal floraal geetst, circa 1900. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Moderne zware Boheemse glazen vaas in de kleur steenrood/blauw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Vier kunstglazen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal blauw gemerkt R.G.H. + Drie maal divers, mogelijk Murano. Afmeting: 15 - 50 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil glazen kandijhouder met vernikkelde beugel. Met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse karaffen. Eén maal met goud decor, met spiraalstop. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Lot divers oud glaswerk/kristal. Diverse schaaltjes + bordjes met bobbelrand. Twee karaffen, glazen etc. Chip mogelijk. Afmeting: 9 - 42 cm. In goede staat.
Zeven oude glazen advocaat glaasjes met hanen decor en goudranden. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 8 cm ø In goede staat.
Grote Kristal Unie Maastricht glazen schaal. Blauw-groen iriserend. Afmeting: 5 x 34 x 33 cm. In goede staat.
Vijf oude glazen stopflessen/parfumflacons. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws glaswerk. Bestaande uit: Eén karaf en twee schenkkannetjes. Beschilderd J.H.S. en floraal. Afmeting: 13,5 - 24 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek kristal/glas. Bestaande uit: Gegraveerde met zilveren rand karaf (aanslag). Glazen karaf met plated houder. Bonbon-dekselschaal. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.