Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Binnenhof achter kerk met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 14 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Dikke vrouw op strand. Pastel op papier. Afmeting: 38 x 35 cm. In goede staat.
Twee etsen. Circa 1930 en 1980. Duitse School. Gotische gevel, Nr. 122/250 + Berghutten met figuren, ingekleurd. Afmeting: 29 x 33 cm + 44 x 35 cm. In goede staat.
Gerhard Weller. 1929. Duitse School. Landschap met waterval. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren bij paarden. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 69 cm. In goede staat.
Bernard Solomonick. 20e Eeuw. Moderne compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 102 cm. In goede staat.
Burnett. Parijs' stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25,5 x 20 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twee koeien in weiland aan het grazen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
F. Smits. Twee officieren. Aquarel op papier. Kapitein kwartiermeester grenadiers en luitenant kolonel v.d. generaal kwartiermeester. Circa 1830. Afmeting: 20 x 29 cm. In goede staat.
W. de Burch. Circa 1930. Oosters liggend naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Monogram C.W. 1905. Winters berglandschap met houten hutten. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 35 cm. In goede staat.
T. Timmermans. 1948. Bloemstilleven. Twee scheurtjes. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 72 cm. In redelijke staat.
Meinert Volkers '88. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Meinert Volkers '87. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
C.J. van der Aa. 1883 - 1950 Almelo. Het witte muurtje Almelo. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 13 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Mediterraans dorp aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 130 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Mediterraans landschap met huizen in de bergen. Olieverf op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Mediterraanse boerderij in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Oosterse figuren in boten. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Wintergezicht. Op antiek paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 35 cm. In goede staat.
Monogram Li. A. Toegeschreven aan Lizzy Ansingh. 1875 - 1959. Poppige vrouw in stoel. Aquarel op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Francois Dubois. Stadsgezicht Parijs. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Drie maal houtskool portretten. Circa 1900. Eén gesigneerd, Pussig?. Bestaande uit twee heren en één dames portret. Houtskool op papier. Afmeting: 47 - 50 cm. In goede staat.
Vier maal Martin Dittberner. 1912 - 2003. Duitse School. Twee maal ets, boekje + litho. Diverse voorstellingen. Werken op papier. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Twee etsen Max Rabes 1910. 1868 - 1944. Vrouw met kousen, hand gesigneerd + Vrouw met kousen, gesigneerd in werk. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm. In goede staat.
Antieke landkaart door Nicolaum Visscher. 1618 - 1709. Sabandicaf Status, Sabandiaf ac Montis Ferrari Ducatus. Handingekleurd. Eén scheurtje bij moetrand rechtsonder. Afmeting: 59,5 x 51 cm. In redeli...
F. Ypma. Circa 1950. Hollands winters dorp met figuren. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
H. van Ommen. Portret meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.
J. van de Zee. 1907. Arabier bij bron met manden. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 24 cm. In goede staat.
Hollandse School. 20e Eeuw F. Jansen. Hollands zeegezicht met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1910. Hermes met lams en kraaien. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
Staf Beerten. Verliefden. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 28 cm. In goede staat.
Russische School. Kyrillisch. Vrouwelijk naakt in stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Monogram F.B. Circa 1900. Haagse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.
Nico Bruynestein '37. 1893 - 1950. Stilleven met orchideeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
P. Stöven. Circa 1940. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 28 cm. In goede staat.
A.J. van 't Hoff. 1893 - 1939. Molen bij Veere. Ets op papier. Afmeting: 31 x 42 cm. In goede staat.
Twee Hollandse werken. Eén maal pauw. H. Versteijnen. 1882 - 1940. Eén maal paddestoelen. Onduidelijk. Linoleum etsen op papier. Afmeting: 48 x 27 cm en 31 x 19 cm. In goede staat.
Roger Reyniers. 1927 - 2011. Havengezicht met dukdalven. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. Hessenlandt, 16e - 17e eeuw + Les Mulets par J. Couche. Gravures op papier. Afmeting: 33 x 24 cm / 22 x 19 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Berglandschap met hut. Pastel op papier. Afmeting: 59 x 61 cm. In goede staat.
Lot met zestien werken. Duitsland. Onder andere: Olieverf, schetsen en reproducties etc. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.
Van Dijk. Circa 1930. Vrouw bij stadspoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Bosgezicht met houtvester. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Th. Schwartze. Circa 1920. Portret kind met muts. Gouache op papier. Afmeting: 42 x 35 cm. In goede staat.
J. van Moer. 21e Eeuw. Eenden aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Hoppe. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Twee maal J.H. Belajouza '98. Oosterse vrouw met kind + Oosterse straat met figuren. Gouache op papier. Afmeting: 10 x 14 cm. In goede staat.
Rosenthal '84. Duitse school. Jongen bij boomstronk. Olieverf op linnen. Afmeting: 160 x 120 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Wintergezicht met schaatsers. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Gesigneerd rechts boven Nico Bruynesteyn. (1893-1950) ca. 1930. Stilleven met vijzel en citroenen. Olieverf op linnen. Afmeting: 18x24cm. In goede staat.
Gesigneerd Johannes (Jan) Vogelaar (1865-1935). Impressionistisch dorpsgezicht met vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse affiches Karl May. Bestaande uit: Old Shatterhand + Der Schatz im Silbersee. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 52 cm. In goede staat.
J. Vincken. 1914 - ...... . Grachtgezicht Amsterdam met stoomboten. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 38 cm. In goede staat.
Litho Rossi. 19e Eeuw. In Rococo-lijst. Figuren in interieur. Litho op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.
Litho Rossi. 19e Eeuw. In Rococo-lijst. Figuren in interieur. Litho op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.
Melchior Setz. 1904 - 1989. Duitsland. Handgeschilderd dames figuur op agaat. Olieverf. Afmeting: 18 x 23 x 0,7 cm. In goede staat.
Edith Reichert. 1924 - 2013. Twee maal meisjes portret. Houtsnede op papier. Afmeting: 26 x 42 cm. In goede staat.
Pang Yongjie. 1968 - ....... . Chinese School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Griekse handgeschilderde ikoon met bladgoud. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
M. Boekholt '69. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.
L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Sigaret rokende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 75 x 60 cm. In goede staat.
Antiquarische Duitse chromo litho. Friedrich prins van Preussen + prinzessin Sophie Charlotte von Oldenburg. Herat 27.02.1906. Minimale vochtplekken. Litho op papier. Afmeting: 40 x 49 cm. In redelijk...
Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Landschap aan kust. Olieverf op paneel. Afmeting: 80 x 46 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bosgezicht met pad. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Winter landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 80 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bomen bij een meer. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Oud aquarel. Ontwerp boekkaft, 'Sandra wordt kampioen'. Door Hans van Stratum. Circa 1930 - 1950. Aquarel op papier. Afmeting: 35,5 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Russische School. 1940. Portret Russische man in winterkleding. Houtskool op papier. Afmeting: 46 x 61 cm. Klein scheurtje in papier. In redelijk/goede staat.
Krijn van Dijke. Abstract figuratieve voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 48 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse stadsplattegronden Oud Middelburg. Anno 1400 en anno 1777. Ets op papier. Afmeting: 9 x 8 cm. In goede staat.
H. van Lerven? Circa 1930. Lente Schaik, boerderij, fruitboom, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 48 cm. In goede staat.
Monogram C.L. Romantisch stadsgezicht met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 34 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Boten bij maanlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.
M. Zschuckelt. Duitse School. Landschap met meer en zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: 68 x 81 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Nr. 114/200. Surrealistische erotische voorstelling. Litho op papier. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
J. Halma. Poldergezicht met boerderijen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 58 cm. In goede staat.
Simon Dittrich. Nr. 40/50. 1940 - ............ . Duitse School. Fluitspelende figuur met surrealistische hoed. Ets op papier. Afmeting: 17 x 17 cm. In goede staat.
Drie maal Duits grafiek. Linde Waber. 1940. Houtsnede op bruin papier, landschap. + Wofgang Hutler. 1928 - 2014. Fantasie compositie. Litho op papier + Wolfgang Rabl. 1943 - .......... . Surrealistisc...
Drie maal Vieux. Figuren op strand etc. Met zandtechniek. Op paneel. Afmeting: 13 x 22 cm. In goede staat.
Dumee. Circa 1920. Impressionistisch landschap met huis, sloot en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 40 cm. In goede staat.
Bertus Baaijens, Enschede. Twents bospad. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ternie. Circa 1940. Mediterraanse kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Georg Wickert. 1886 - 1940. Duitse School. Jongen op Nederlands strand. Pastel op papier. Afmeting: 68 x 47 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Drie gezichten. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 73 cm. In goede staat.
Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 67 cm. In goede staat.
Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Stilleven met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Bomen bij muur. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 81 cm. In goede staat.
Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Handwerkend meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 66 cm. In goede staat.
Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Mediterraans huis in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: 63 x 51 cm. In goede staat.
A.S. Fontein etc. Drie oude miniatuur schilderijen. Bloemstillevens + landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 7 - 8,5 cm. In goede staat.
Latour. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.