This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger
Starting price 50 EUR

Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.

Ype Wenning, Binnenhof achter kerk
Starting price 125 EUR

Ype Wenning. 1879 - 1959. Binnenhof achter kerk met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 14 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand
Result: 190 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Dikke vrouw op strand. Pastel op papier. Afmeting: 38 x 35 cm. In goede staat.

2x Etsen, Gotische gevel+Berghutten
Starting price 60 EUR

Twee etsen. Circa 1930 en 1980. Duitse School. Gotische gevel, Nr. 122/250 + Berghutten met figuren, ingekleurd. Afmeting: 29 x 33 cm + 44 x 35 cm. In goede staat.

Gerhard Weller, Landschap met waterval
Result: 40 EUR

Gerhard Weller. 1929. Duitse School. Landschap met waterval. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij paarden
Starting price 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren bij paarden. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 69 cm. In goede staat.

Bernard Solomonick, Moderne compositie
Result: 80 EUR

Bernard Solomonick. 20e Eeuw. Moderne compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 102 cm. In goede staat.

Burnett, Parijs' stadsgezicht
Result: 50 EUR

Burnett. Parijs' stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25,5 x 20 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland
Starting price 90 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twee koeien in weiland aan het grazen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

F. Smits, Twee officieren
Result: 50 EUR

F. Smits. Twee officieren. Aquarel op papier. Kapitein kwartiermeester grenadiers en luitenant kolonel v.d. generaal kwartiermeester. Circa 1830. Afmeting: 20 x 29 cm. In goede staat.

W. de Burch, Oosters liggend naakt
Starting price 80 EUR

W. de Burch. Circa 1930. Oosters liggend naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Monogram C.W., Winters berglandschap
Result: 50 EUR

Monogram C.W. 1905. Winters berglandschap met houten hutten. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 35 cm. In goede staat.

T. Timmermans, Bloemstilleven
Starting price 50 EUR

T. Timmermans. 1948. Bloemstilleven. Twee scheurtjes. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 72 cm. In redelijke staat.

Meinert Volkers, Abstract
Starting price 50 EUR

Meinert Volkers '88. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Meinert Volkers,Abstract
Starting price 70 EUR

Meinert Volkers '87. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

C.J. v.d. Aa, Het witte muurtje Almelo
Result: 60 EUR

C.J. van der Aa. 1883 - 1950 Almelo. Het witte muurtje Almelo. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 13 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Mediterraans dorp aan kust
Starting price 70 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Mediterraans dorp aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 130 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Mediterraans landschap
Starting price 70 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Mediterraans landschap met huizen in de bergen. Olieverf op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Mediterraanse boerderij in bergen
Starting price 70 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Mediterraanse boerderij in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd. Oosterse figuren in boten
Starting price 60 EUR

Ongesigneerd. Oosterse figuren in boten. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Wintergezicht
Result: 100 EUR

Ongesigneerd. Wintergezicht. Op antiek paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 35 cm. In goede staat.

Monogram Li. A., Poppige vrouw in stoel
Starting price 120 EUR

Monogram Li. A. Toegeschreven aan Lizzy Ansingh. 1875 - 1959. Poppige vrouw in stoel. Aquarel op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.

Francois Dubois, Stadsgezicht Parijs
Starting price 100 EUR

Francois Dubois. Stadsgezicht Parijs. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

3x Houtskool portretten, 1900
Result: 100 EUR

Drie maal houtskool portretten. Circa 1900. Eén gesigneerd, Pussig?. Bestaande uit twee heren en één dames portret. Houtskool op papier. Afmeting: 47 - 50 cm. In goede staat.

Martin Dittberner, Divers
Starting price 50 EUR

Vier maal Martin Dittberner. 1912 - 2003. Duitse School. Twee maal ets, boekje + litho. Diverse voorstellingen. Werken op papier. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

2x Max Rabes, Vrouw met kousen
Result: 135 EUR

Twee etsen Max Rabes 1910. 1868 - 1944. Vrouw met kousen, hand gesigneerd + Vrouw met kousen, gesigneerd in werk. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm. In goede staat.

Antieke landkaart N. Visscher
Result: 80 EUR

Antieke landkaart door Nicolaum Visscher. 1618 - 1709. Sabandicaf Status, Sabandiaf ac Montis Ferrari Ducatus. Handingekleurd. Eén scheurtje bij moetrand rechtsonder. Afmeting: 59,5 x 51 cm. In redeli...

F. Ypma, Hollands winters dorp
Starting price 50 EUR

F. Ypma. Circa 1950. Hollands winters dorp met figuren. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

H. van Ommen, Portret meisje
Starting price 40 EUR

H. van Ommen. Portret meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.

J. van de Zee, Arabier bij bron met manden
Result: 80 EUR

J. van de Zee. 1907. Arabier bij bron met manden. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 24 cm. In goede staat.

F. Jansen, Hollands zeegezicht met boten
Result: 60 EUR

Hollandse School. 20e Eeuw F. Jansen. Hollands zeegezicht met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hermes
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1910. Hermes met lams en kraaien. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.

Staf Beerten, Verliefden
Starting price 200 EUR

Staf Beerten. Verliefden. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 28 cm. In goede staat.

Russische School, Vrouwelijk naakt in stoel
Result: 120 EUR

Russische School. Kyrillisch. Vrouwelijk naakt in stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Monogram F.B., Landschap met koeien
Starting price 100 EUR

Monogram F.B. Circa 1900. Haagse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.

Nico Bruynestein, Stilleven met orchideeën
Starting price 60 EUR

Nico Bruynestein '37. 1893 - 1950. Stilleven met orchideeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

P. Stöven, Vaas met bloemen
Starting price 40 EUR

P. Stöven. Circa 1940. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 28 cm. In goede staat.

A.J. van 't Hoff, Molen bij Veere
Starting price 50 EUR

A.J. van 't Hoff. 1893 - 1939. Molen bij Veere. Ets op papier. Afmeting: 31 x 42 cm. In goede staat.

2x Hollandse werken
Starting price 60 EUR

Twee Hollandse werken. Eén maal pauw. H. Versteijnen. 1882 - 1940. Eén maal paddestoelen. Onduidelijk. Linoleum etsen op papier. Afmeting: 48 x 27 cm en 31 x 19 cm. In goede staat.

Roger Reyniers, Havengezicht met dukdalven
Starting price 70 EUR

Roger Reyniers. 1927 - 2011. Havengezicht met dukdalven. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures
Starting price 50 EUR

Twee antieke gravures. Hessenlandt, 16e - 17e eeuw + Les Mulets par J. Couche. Gravures op papier. Afmeting: 33 x 24 cm / 22 x 19 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Berglandschap met hut
Starting price 60 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Berglandschap met hut. Pastel op papier. Afmeting: 59 x 61 cm. In goede staat.

Lot met div. werken (16x)
Result: 50 EUR

Lot met zestien werken. Duitsland. Onder andere: Olieverf, schetsen en reproducties etc. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.

Van Dijk, Vrouw bij stadspoort
Result: 40 EUR

Van Dijk. Circa 1930. Vrouw bij stadspoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bosgezicht met houtvester
Result: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Bosgezicht met houtvester. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Th. Schwartze, Portret kind met muts
Result: 100 EUR

Th. Schwartze. Circa 1920. Portret kind met muts. Gouache op papier. Afmeting: 42 x 35 cm. In goede staat.

J. van Moer, Eenden aan de waterkant
Starting price 80 EUR

J. van Moer. 21e Eeuw. Eenden aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Hoppe, Hoenderhof met kippen
Starting price 80 EUR

Hoppe. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

2x J.H. Belajouza, Oosterse vrouw/Oosterse straat
Starting price 80 EUR

Twee maal J.H. Belajouza '98. Oosterse vrouw met kind + Oosterse straat met figuren. Gouache op papier. Afmeting: 10 x 14 cm. In goede staat.

Rosenthal, Jongen bij boomstronk
Starting price 80 EUR

Rosenthal '84. Duitse school. Jongen bij boomstronk. Olieverf op linnen. Afmeting: 160 x 120 cm. In goede staat.

H. Balman, Wintergezicht met schaatsers
Result: 160 EUR

H. Balman. 21e Eeuw. Wintergezicht met schaatsers. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

H. Balman, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Starting price 180 EUR

H. Balman. 21e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Nico Bruynesteyn, Stilleven met vijzel en citroen
Result: 60 EUR

Gesigneerd rechts boven Nico Bruynesteyn. (1893-1950) ca. 1930. Stilleven met vijzel en citroenen. Olieverf op linnen. Afmeting: 18x24cm. In goede staat.

J. Vogelaar, Riviergezicht
Starting price 60 EUR

Gesigneerd Johannes (Jan) Vogelaar (1865-1935). Impressionistisch dorpsgezicht met vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.

2x Oude affiches Karl May
Starting price 50 EUR

Twee oude Duitse affiches Karl May. Bestaande uit: Old Shatterhand + Der Schatz im Silbersee. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 52 cm. In goede staat.

J. Vincken, Grachtgezicht A'dam met stoomboten
Starting price 150 EUR

J. Vincken. 1914 - ...... . Grachtgezicht Amsterdam met stoomboten. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 38 cm. In goede staat.

Litho Rossi, Figuren in interieur
Starting price 150 EUR

Litho Rossi. 19e Eeuw. In Rococo-lijst. Figuren in interieur. Litho op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.

Litho Rossi, Figuren in interieur
Starting price 150 EUR

Litho Rossi. 19e Eeuw. In Rococo-lijst. Figuren in interieur. Litho op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.

Melchior Setz, Damesfiguur (op agaat)
Starting price 180 EUR

Melchior Setz. 1904 - 1989. Duitsland. Handgeschilderd dames figuur op agaat. Olieverf. Afmeting: 18 x 23 x 0,7 cm. In goede staat.

2x Edith Reichert, 2x Meisjes portret
Starting price 50 EUR

Edith Reichert. 1924 - 2013. Twee maal meisjes portret. Houtsnede op papier. Afmeting: 26 x 42 cm. In goede staat.

Pang Yongjie, Vaas met bloemen
Result: 325 EUR

Pang Yongjie. 1968 - ....... . Chinese School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Griekse ikoon met bladgoud
Result: 60 EUR

Griekse handgeschilderde ikoon met bladgoud. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

M. Boekholt, Strandgezicht met figuren
Result: 60 EUR

M. Boekholt '69. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.

L. Scheen, Havengezicht Rotterdam
Starting price 200 EUR

L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Peter Keil,
Starting price 180 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Sigaret rokende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 75 x 60 cm. In goede staat.

Antiquarische chromo litho, Duitse adel
Starting price 60 EUR

Antiquarische Duitse chromo litho. Friedrich prins van Preussen + prinzessin Sophie Charlotte von Oldenburg. Herat 27.02.1906. Minimale vochtplekken. Litho op papier. Afmeting: 40 x 49 cm. In redelijk...

Tonnis, Hollands poldergezicht
Starting price 100 EUR

Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Landschap aan kust
Starting price 50 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Landschap aan kust. Olieverf op paneel. Afmeting: 80 x 46 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Bosgezicht met pad
Starting price 70 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bosgezicht met pad. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Winter landschap
Starting price 80 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Winter landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 80 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Bomen bij een meer
Starting price 50 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bomen bij een meer. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Oud aquarel 1930 - 1950
Starting price 50 EUR

Oud aquarel. Ontwerp boekkaft, 'Sandra wordt kampioen'. Door Hans van Stratum. Circa 1930 - 1950. Aquarel op papier. Afmeting: 35,5 x 25 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Portret Russische man
Result: 40 EUR

Onduidelijk. Russische School. 1940. Portret Russische man in winterkleding. Houtskool op papier. Afmeting: 46 x 61 cm. Klein scheurtje in papier. In redelijk/goede staat.

Krijn van Dijke, Abstract figuratief
Starting price 40 EUR

Krijn van Dijke. Abstract figuratieve voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 48 cm. In goede staat.

2x Kaart Middelburg
Starting price 40 EUR

Twee 18e eeuwse stadsplattegronden Oud Middelburg. Anno 1400 en anno 1777. Ets op papier. Afmeting: 9 x 8 cm. In goede staat.

H. van Lerven? Boerderij, fruitboom en boerin
Starting price 40 EUR

H. van Lerven? Circa 1930. Lente Schaik, boerderij, fruitboom, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 48 cm. In goede staat.

Monogram C.L., Romantisch stadsgezicht
Result: 180 EUR

Monogram C.L. Romantisch stadsgezicht met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 34 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Boten bij maanlicht
Starting price 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Boten bij maanlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.

M. Zschuckelt, Landschap met meer en zeilboten
Result: 50 EUR

M. Zschuckelt. Duitse School. Landschap met meer en zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: 68 x 81 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Surrealistische erotische voorstelling
Starting price 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Nr. 114/200. Surrealistische erotische voorstelling. Litho op papier. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

J. Halma, Poldergezicht
Result: 60 EUR

J. Halma. Poldergezicht met boerderijen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 58 cm. In goede staat.

S. Dittrich, Fluitspelende figuur
Starting price 40 EUR

Simon Dittrich. Nr. 40/50. 1940 - ............ . Duitse School. Fluitspelende figuur met surrealistische hoed. Ets op papier. Afmeting: 17 x 17 cm. In goede staat.

3x Duits grafiek, divers
Starting price 80 EUR

Drie maal Duits grafiek. Linde Waber. 1940. Houtsnede op bruin papier, landschap. + Wofgang Hutler. 1928 - 2014. Fantasie compositie. Litho op papier + Wolfgang Rabl. 1943 - .......... . Surrealistisc...

3x Vieux, divers
Starting price 40 EUR

Drie maal Vieux. Figuren op strand etc. Met zandtechniek. Op paneel. Afmeting: 13 x 22 cm. In goede staat.

Dumee, Impressionistisch landschap
Result: 50 EUR

Dumee. Circa 1920. Impressionistisch landschap met huis, sloot en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 40 cm. In goede staat.

B.Baaijens, Twents bospad
Result: 60 EUR

Bertus Baaijens, Enschede. Twents bospad. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ternie, Mediterraanse kust
Starting price 100 EUR

Ternie. Circa 1940. Mediterraanse kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.

Georg Wickert, Jongen op Nederlands strand
Starting price 80 EUR

Georg Wickert. 1886 - 1940. Duitse School. Jongen op Nederlands strand. Pastel op papier. Afmeting: 68 x 47 cm. In goede staat.

Peter Keil, Drie gezichten
Starting price 150 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Drie gezichten. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 73 cm. In goede staat.

Edith Reichert, Stilleven met rozen
Starting price 80 EUR

Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 67 cm. In goede staat.

Edith Reichert, Stilleven met bloem
Starting price 80 EUR

Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Stilleven met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Edith Reichert, Bomen bij muur
Starting price 60 EUR

Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Bomen bij muur. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 81 cm. In goede staat.

Edith Reichert, Handwerkend meisje
Starting price 80 EUR

Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Handwerkend meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 66 cm. In goede staat.

Edith Reichert, Mediterraans
Starting price 50 EUR

Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Mediterraans huis in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: 63 x 51 cm. In goede staat.

A.S. Fontein etc, 3x Miniatuur
Result: 30 EUR

A.S. Fontein etc. Drie oude miniatuur schilderijen. Bloemstillevens + landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 7 - 8,5 cm. In goede staat.

Latour, Vaas met bloemen
Starting price 60 EUR

Latour. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.