Brede klemarmband, BWG, versierd met turkoois en koraal en drijfwerk met dieren. breedte 3-12 cm. Afghanistan
Groot Italiaans 60-er jaren dressoir van Osvaldo Borsani, For Tecno. Met kersen fineer in visgraat motief en glazen bovenblad. Afmeting: 98 x 46 x 273 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van cellulose. Ze heeft een prachtig geleed lijf en antieke kleding. Lengte 60 cm.
Grote zilveren suikerbak met lepels, 833/000, ronde suikerbak met gecontourneerde rand met graveerwerk, geplaatst op een ronde voet. Voorzien van alliantie gravering en data. Met insparingen voor lepe...
Trix H0 22716, E-lok, BR 152 001-4 "DB Museum/Märklin" met originele verpakking en in goede staat.
Fraaie zilveren schaal, 835/000. rechthoekig gecontourneerde schaal met floraal graveerwerk op de hoeken, op 4 bolpootjes en voorzien van een hengsel met graveerwerk. 25x19x19cm. ca 472 gram. In zeer ...
Canneel. Belgische School. Dorpsgezicht met wandelaars. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 59 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, (type Oriëntal), F & W. Goebel. malnummer 60, ca. 1900. Een hoofdje van porselein met glazen ogen, een pruik van echt haar en een lijf van papier-maché. Lengte 31 cm.
Witgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een sierlijke kop voorzien van 4 rond gefacetteerde saffieren en 12 singlecut diamanten. breedte kop 19 mm. ø 56. ca 3,9 gram. In goede staat
Zilveren chatelaine, 833/000, met 2 tonnen en 3 signetten. MT.: o.a. N.v.d.Pauw, Schoonhoven 1895. 31 cm. ca 56 gram. In goede staat
Geelgouden staafhanger, 585/000, bezet met vier princes geslepen citrienen, totaal ca 0,72 ct. 5x22mm. Bevestigd aan een fijn collier, 416/000. 45 cm. Nieuw
Goebel. Duitse School. Beierse man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880. Niet gemerkt, dus de maker is onbekend. Het borststuk is eveneens van papier-maché overtrokken met een waslaag. Glazen...
Prachtige vergulde houtgestoken schildersezel met dolfijnen en guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Vijf antieke Franse/Belgische ontwerpen. Aquarellen. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Double Jugendstill armband met rechthoekige schakels met gegraveerd patroon en groene stenen. Breedte 12 mm, lengte 20 cm. In goede staat
Verso Phil May. 21e Eeuw. Jimmy Hendrix. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren theekan, 800/000, rond gecontourneerd model met plooien geplaatst op een ronde voet met rand en voorzien van een gekrulde greep en tuit. MT.: A.Cesa S.C. Alessandria. Grootte 22x13x22cm. ca 4...
Prachtig Hollands mahoniehouten Louis Philippe kabinet met houtgestoken kroon en snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 240 x 170 x 50 cm. In goede staat.
Roco H0 43179 Apollo Optik met originele verpakking en in goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Strakke geelgouden band met een witgouden ronde zetkast voorzien van een briljant geslepen diamant, 0,10 VSI. ø 54. Merk Rensini. ca 2,6 gram. In goede staat
19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.
Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.
Filigrain zilveren ladenkastje, 835/000, met 3 uitschuifbare lades, bezet met granaatjes. 5x3x4cm, ca 108 gram. In goede conditie.