This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Armband BWG
Starting price 50 EUR

Brede klemarmband, BWG, versierd met turkoois en koraal en drijfwerk met dieren. breedte 3-12 cm. Afghanistan

Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani
Starting price 5.000 EUR

Groot Italiaans 60-er jaren dressoir van Osvaldo Borsani, For Tecno. Met kersen fineer in visgraat motief en glazen bovenblad. Afmeting: 98 x 46 x 273 cm. In goede staat.

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900.
Starting price 150 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van cellulose. Ze heeft een prachtig geleed lijf en antieke kleding. Lengte 60 cm.

Zilveren suikerbak met12 lepels
Starting price 280 EUR

Grote zilveren suikerbak met lepels, 833/000, ronde suikerbak met gecontourneerde rand met graveerwerk, geplaatst op een ronde voet. Voorzien van alliantie gravering en data. Met insparingen voor lepe...

Trix H0 22716, 152 001-4
Starting price 50 EUR

Trix H0 22716, E-lok, BR 152 001-4 "DB Museum/Märklin" met originele verpakking en in goede staat.

Zilveren schaal
Starting price 250 EUR

Fraaie zilveren schaal, 835/000. rechthoekig gecontourneerde schaal met floraal graveerwerk op de hoeken, op 4 bolpootjes en voorzien van een hengsel met graveerwerk. 25x19x19cm. ca 472 gram. In zeer ...

Canneel, Dorpsgezicht met wandelaars
Starting price 220 EUR

Canneel. Belgische School. Dorpsgezicht met wandelaars. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 59 cm. In goede staat.

Pop
Starting price 125 EUR

Porseleinen pop, (type Oriëntal), F & W. Goebel. malnummer 60, ca. 1900. Een hoofdje van porselein met glazen ogen, een pruik van echt haar en een lijf van papier-maché. Lengte 31 cm.

Witgouden ring met diamant en saffier
Starting price 150 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een sierlijke kop voorzien van 4 rond gefacetteerde saffieren en 12 singlecut diamanten. breedte kop 19 mm. ø 56. ca 3,9 gram. In goede staat

Zilveren chatelaine met signetten
Result: 170 EUR

Zilveren chatelaine, 833/000, met 2 tonnen en 3 signetten. MT.: o.a. N.v.d.Pauw, Schoonhoven 1895. 31 cm. ca 56 gram. In goede staat

Gouden hanger met citrien
Result: 120 EUR

Geelgouden staafhanger, 585/000, bezet met vier princes geslepen citrienen, totaal ca 0,72 ct. 5x22mm. Bevestigd aan een fijn collier, 416/000. 45 cm. Nieuw

Goebel, Beierse man met tabakspijp
Starting price 50 EUR

Goebel. Duitse School. Beierse man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880
Starting price 150 EUR

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880. Niet gemerkt, dus de maker is onbekend. Het borststuk is eveneens van papier-maché overtrokken met een waslaag. Glazen...

Vergulde schildersezel met dolfijnen
Starting price 600 EUR

Prachtige vergulde houtgestoken schildersezel met dolfijnen en guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 60 x 55 cm. In goede staat.

5x Antieke Franse/Belgische ontwerpen
Starting price 200 EUR

Vijf antieke Franse/Belgische ontwerpen. Aquarellen. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.

Jugendstil armband
Result: 60 EUR

Double Jugendstill armband met rechthoekige schakels met gegraveerd patroon en groene stenen. Breedte 12 mm, lengte 20 cm. In goede staat

Verso Phil May, Jimmy Hendrix
Result: 50 EUR

Verso Phil May. 21e Eeuw. Jimmy Hendrix. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren theepot
Starting price 225 EUR

Zilveren theekan, 800/000, rond gecontourneerd model met plooien geplaatst op een ronde voet met rand en voorzien van een gekrulde greep en tuit. MT.: A.Cesa S.C. Alessandria. Grootte 22x13x22cm. ca 4...

Mahonie kabinet, 1860
Result: 275 EUR

Prachtig Hollands mahoniehouten Louis Philippe kabinet met houtgestoken kroon en snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 240 x 170 x 50 cm. In goede staat.

Roco H0 43179 Apollo Optik
Result: 55 EUR

Roco H0 43179 Apollo Optik met originele verpakking en in goede staat.

Gouden ring met diamant
Starting price 170 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Strakke geelgouden band met een witgouden ronde zetkast voorzien van een briljant geslepen diamant, 0,10 VSI. ø 54. Merk Rensini. ca 2,6 gram. In goede staat

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Starting price 350 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.

Prachtige Indonesische kris
Result: 60 EUR

Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

Filigrain zilveren ladenkast
Result: 85 EUR

Filigrain zilveren ladenkastje, 835/000, met 3 uitschuifbare lades, bezet met granaatjes. 5x3x4cm, ca 108 gram. In goede conditie.