Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Geribd. Met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse gave wortelnoten gepolitoerde Empire tafel. Circa 1820. Afmeting: 74 x 112 cm. In goede staat.
Twee antieke Arnhem platelen schenkkannen met florale decor. Gemerkt Warkoa Arnhem Holland. Circa 1920. Afmeting: 19 x 12 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Neo Gotische één-deurs spinde met snijwerk en ijzeren beslag. Afmeting: 135 x 55 x 40 cm. In goede staat.