This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Antieke Japanse Satsuma vaas, 1900
Starting price 75 EUR

Grote antieke Japanse Satsuma vaas met krijgers en goud decor. Chip bovenrand. Circa 1900. Afmeting: 64 x 24 cm ø. In redelijke staat.

Wortelnoten theetafel
Result: 60 EUR

Wortelnoten theetafel met bronzen beslag . Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 84 x 53 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Starting price 70 EUR

Engelse zilveren kandelaar, 925/000, op ronde voet met filetrand. Importeursteken.: CBZ, Jaarletter: F:2005, grootte13.5xø 6.5cm., Nieuw.

Kuhlmeyer. gesign., Religieus
Starting price 30 EUR

Kuhlmeyer duitse school kerkelijke processie olieverf op linnen 1e helft 20e eeuw. 107x80 in goede staat.

Lot speelgoed
Result: 25 EUR

Lot divers speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kinderspaarpotten, Duits Diecast oorlogsschip, Admiral Graf S.P.E. W.M., tractor + bus. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 04132B en 4164A
Result: 50 EUR

2x Roco H0: 1x 04132B, E-lok DB 151 118-9 met originele verpakking en in goede staat en 1x 4164A, E-Lok SNCF BB-7242 met originele verpakking en in goede staat.

Mahonie armleunstoel, 1840
Result: 60 EUR

Duitse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1840. Afmeting: 90 x 57 x 57 cm. In goede staat.

5x Chinese schotels, 18e eeuw
Result: 60 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Twee met paradijsvogel/floraal decor. Twee floraal Kang Xi, één met scheuren in bodem, één goed. Eén maal Japan, dikke schotel, floraal, goed. Afmeting: 1...

2 Saffieren
Starting price 60 EUR

Twee ovaal geslepen saffieren, 5,98 ct en 5,21 ct.

32x Munten, Amerika
Starting price 250 EUR

Tweeendertig maal Amerikaans muntgeld. Zilver. Circa 315 gram. 20e Eeuw. Afmeting: 1,3 - 4 cm. In goede staat.

Oude apothekers gaper
Starting price 100 EUR

Oude houtgestoken gepolychromeerde apothekers gaper. Krimpnaden. Afmeting: 56 x 26 x 27 cm. In goede staat.

Ronde Franse uitschuiftafel
Result: 60 EUR

Ronde Franse notenhouten Barok-stijl uitschuiftafel met twee extra bladen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 120 cm ø / 87 x 120 x 220 cm ø. In goede staat.

2x Chinese pijpvazen
Result: 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen republikeinse pijpvazen met florale decors, vogels, teksten + bodemmerken. Afmeting: 26 x 6 cm. ø. In goede staat.

Gouden oorknoppen met carneool
Result: 75 EUR

Geelgouden oorknoppen met carneool, ronde knoppen met gefacetteerde carneolen bevestigd aan een oorknop met zwanenhals. grootte ø 12,5 mm. ca 3,0 gram. In goede staat

3x Drank reclame
Result: 200 EUR

Drie maal drankreclame. 60-er Jaren. Bestaande uit: Black & White Whisky + Martini Rossi reclame (composiet) + Glazen Martini Rossi fles. Afmeting: 26 x 26 x 20 cm / 42 x 20 x 18 cm. In goede staat.

Duitse hoedendoos, 1850
Result: 130 EUR

Gave 19e eeuwse handbeschilderde Duitse spaanhouten hoedendoos met spreuk. Circa 1850. Afmeting: 46 x 16 x 27 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Starting price 70 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Chips bovenrand. Afmeting: 28 x 21 cm ø. In redelijke staat.

4x Chinese bordjes
Starting price 120 EUR

Vier Chinees porseleinen bordjes. Eén maal centraal vogel, goed. Twee maal octagonaal, floraal, Kang Xi, één haarlijn. Eén maal kip en vlinders, goed. Afmeting: 9,7 - 11,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Verkade blikken, 1920
Result: 150 EUR

Twee antieke Verkade voorraadblikken. Circa 1920. Bestaande uit: Verkade's Confetti, chocolade toffee assorti. + Verkade Czaar Peter huisje. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.

Mahoniehouten rolluikkastje
Result: 60 EUR

Mahoniehouten rolluikkastje met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 58 x 35 cm. In goede staat.

Lot antiek grijs emaille (7x)
Starting price 100 EUR

Lot antiek grijs emaille. Bestaande uit zeven delen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Starting price 350 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.

Prachtige Indonesische kris
Result: 60 EUR

Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

Antieke Empire-stijl plafondlamp, 1920
Result: 400 EUR

Grote antieke messing Empire-stijl plafondlamp. Messing met koningsblauw. Circa 1920. Afmeting: 70 x 65 cm ø. In goede staat.