This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Groot oud Perzisch kleed, 193 x 154 cm.
Result: 80 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Meerkleurig/floraal. Afmeting: 193 x 154 cm. In goede staat.

2 Zilveren lepels
Result: 40 EUR

Twee zilveren gedenklepel, 833/000, één met een voorstelling in de bak getekend "Rembrandt, . Met dubbel getorste steel voorzien van wapen van Nederland met de leeuw en bekroond met een vioolspelende ...

2x Chinese pijpvazen
Result: 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen republikeinse pijpvazen met florale decors, vogels, teksten + bodemmerken. Afmeting: 26 x 6 cm. ø. In goede staat.

6 Fruitmesjes met parelmoer
Starting price 40 EUR

Zes fruitmesjes met parelmoeren heften in cassette. 16 cm. In goede staat

2x Oud Perzisch kleed, 127 - 158 cm.
Result: 40 EUR

Twee oude Perzische kleden. Donkerrood/floraal. Afmeting: 127 - 158 cm. In goede staat.

2 Parelcolliers
Starting price 30 EUR

Twee colliers van grillige gevormde zoetwaterparels, gemengd met groene parels en voorzien van een witmetalen magneetsluiting met steentjes. Lengte 56-60 cm. in goede staat

Beeld, Heilige Petrus met kindje Jezus
Result: 800 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Heilige Petrus met kindje Jezus. Vingers af. Lichte oude in-actieve wormbeval. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Starting price 70 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Chips bovenrand. Afmeting: 28 x 21 cm ø. In redelijke staat.

3 Delen zilver
Result: 30 EUR

Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...

Antieke bronzen figurengroep
Starting price 250 EUR

Antieke bronzen figurengroep met gietstempel. Titel XVIII Siede. Gietstempel Parijs + Freres Susse editeurs. Afmeting: 37 x 30 x 23 cm. In goede staat.

4x Chinese bordjes
Starting price 120 EUR

Vier Chinees porseleinen bordjes. Eén maal centraal vogel, goed. Twee maal octagonaal, floraal, Kang Xi, één haarlijn. Eén maal kip en vlinders, goed. Afmeting: 9,7 - 11,5 cm. In goede staat.

3 Authentieke Berber colliers
Starting price 100 EUR

Drie bijzondere authentieke Berber colliers, met o.a. barnsteen, koraal, amethist, turkoois, hout en zilver. Afkomstig uit Marokko. 45-50-70cm. In zeer goede staat

Zilveren creolen met harhangers
Starting price 75 EUR

Zilveren creolen met harthangers, 925/000, bezet met diamant. Ovale klapcreolen met een kruisbewerking met daaronder een vaste hanger bezet met diamanten, totaal ca 0,25 ct. totale lengte 28 mm. Nieuw

Chinees Kang Xi bord, 17e - 18e eeuw
Result: 200 EUR

Prachtige 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy bord met Chinese jacht voorstelling en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: ø 19,8 cm. In redelijk/goede sta...

Lot robijnen en saffier
Starting price 45 EUR

Lot met 3 robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 2,1 ct en 3 gele saffieren ovaal gefacetteerd totaal ca 2,45 ct.

2x Oude Chinese Familie Rose borden
Result: 200 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met Europese figuren/florale en haan decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

Creolen, goud op zilver
Result: 25 EUR

Creolen, goud op zilver met zirconia's. Scharnierende creolen met rijen met zirconia's. 10x20mm. ca 9, 9 gram. In goede staat

2 Amethisten
Starting price 30 EUR

Twee amethisten, een ovaal gefacetteerde en een peervormig gefacetteerde steen, 16,6 en 14,08, met diverse insluitsels.

Oud Chinees drakenbord
Result: 200 EUR

Oud Chinees porseleinen drakenbord met goud decor en bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese erotische plaquette
Result: 70 EUR

Oude Chinees porseleinen erotische plaquette in houten omlijsting met tekst. Afmeting: 36 x 35 cm. In goede staat.

Parelcollier
Result: 30 EUR

Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 15 mm, in wit blauw en groen. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 45 cm. Nieuw

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Starting price 350 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.

Prachtige Indonesische kris
Result: 60 EUR

Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas
Starting price 70 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren rondom. Afmeting: 46,5 x 21 cm ø. In goede staat.