Mahoniehouten rolluikkastje met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 58 x 35 cm. In goede staat.
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880. Niet gemerkt, dus de maker is onbekend. Het borststuk is eveneens van papier-maché overtrokken met een waslaag. Glazen...
Franse Louis Quinze-stijl commode met marquetterie fineer, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en bandintarsia. Afmeting: 11 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Twee colliers van grillige gevormde zoetwaterparels, gemengd met groene parels en voorzien van een witmetalen magneetsluiting met steentjes. Lengte 56-60 cm. in goede staat
Antieke Gouda-Holland Plazuid caché bloempot met floraal decor. Afmeting: 23 x 27 cm ø. In goede staat.
Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...
Lederen armleunstoel (bureaustoel) met getorste poten en leuning met leeuwenkopjes. 1880. Afmeting: H 105 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kerstman bij schoorsteen. Uncle Sam. Afmeting; 15 - 28 cm. In goede staat.
Twee maal Gouda plateel 'Juliette'. Circa 1915. Met florale decor. Schilder L.A. Bestaande uit: Schenkkan + tablet, haarlijn. Afmeting: 13 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met prunus en icecrack decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 29 x 21 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken spiegel met getorste zuilen. Circa 1920. Afmeting: 146 x 97 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Japanse Satsuma kom met bodemmerk, Kinko Zan. Met krijgers in goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: 6,5 x 15,8 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese messing scheepsboeg kanonnen met bewerking. Afmeting: 63 - 64 cm. In goede staat.
Drie bijzondere authentieke Berber colliers, met o.a. barnsteen, koraal, amethist, turkoois, hout en zilver. Afkomstig uit Marokko. 45-50-70cm. In zeer goede staat
Groot lot oud/antiek porselein. Bestaande uit: Vier vaasjes, onder andere Kantonees, goed. Eén Verte kopje met bodemmerk,goed. Eén kopje floraal/blauw, goed. Eén schotel Lange Lijs, goed. Eén schotel ...
Antieke marmeren met messing petroleumlamp. Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
Mahonie chiffoniere. Geheel op eiken opgelegd. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 155 x 100 x 47 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke 18e eeuwse smeedijzeren balans weegschaal. 1742. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Zilveren creolen met harthangers, 925/000, bezet met diamant. Ovale klapcreolen met een kruisbewerking met daaronder een vaste hanger bezet met diamanten, totaal ca 0,25 ct. totale lengte 28 mm. Nieuw
Grote Chinees porseleinen 18e eeuwse Queng Lung octagonale schotel met rotstuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: 30,6 x 30,8 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.
Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse twee-delige vitrine opzetkast met intarsia en gebogen front. Afmeting: 178 x 64 x 45 cm. In goede staat.