Drie oude/antieke Japanse vazen. Bestaande uit: Eén maal ca. 1920, zwart, brons, floraal, gesigneerd. Eén maal brons, ca. 1900, berglandschap met pagode, gepatineerd. Eén maal brons cloisonne, floraal...
Twee maal messing. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tafellamp in Jugendstil-stijl + kandelaar. Afmeting: 42 - 49 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek koper en tin. Bestaande uit: Twee tinnen kraantjeskannen, ketels en hengselbakken. Circa 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee visbestekken, plated met benen heften, in cassette. Eén cassette bestaand uit een serveercouvert en 6 messen en vorken. En een cassette met 6 viscouverts met benen heften. In goede staat.
Antieke Hollandse houten kinderschooltas met originele beschildering en afbeelding windmolen. Afmeting: 9 x 40 x 22 cm. In goede staat.
Zilveren collier, 800/000, met rozetjes. Breed collier volledig versierd met rozetjes. Breedte 19 mm. Met haaksluiting. 48 cm. ca 61,3 gram. In goede staat
Zilveren oorhangers, 835/000, met peervormige barnsteen. 4 cm. In goede staat
Goud op zilveren ring, 925/000, met een blauw opaal. ø 60 ca 5,8 gram. Als nieuw
Grote antieke Jugendstil terracotta dames buste. Friedrich Goldscheider, Wenen. Paar minimale chips. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Oude vergulde Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Met bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse plated Biedermeier kandelaren met florale decor. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zes-delig Japans eierschaal theeservies met draken decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot en zes koppen en schotels. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Twee colliers met barnsteen, collier gemaakt uit ruitvormige barnstenen, verlopend in grootte 8-11mm, en een collier met barnstenen kralen en grote stukken in verschillende kleuren, beiden in Art Deco...
Geelgouden horloge, 585/000, met een klemband en een langwerpige kast, merk Suvex, mechanisch, veer vast. breedte 10 mm. In goede staat
Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met cultive parel, ø7 mm. ø 57. ca 3,2 gram. In goede staat
Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaat. Teddy and the bear. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 7 cm. In goede staat.
Zes voor-oorlogse spaarpotten, missies. Bestaande uit: Vier maal messing met afbeelding + twee maal blik, Heilige kindsheid Sainte - Enfance. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Drie delen Duits (Meissen) porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zoutnap + parfum flesje, kapot + schaaltje. Afmeting: 5 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Vergelts Gott (bakeliet), stukje hals af + Bloedige missie China, Chili, Congo, (hout met gips) + Composiet, rood, chip. Afmeting: 20 - 25 cm....
Twee 18e eeuwse Delftse polychrome paarden. Gerestaureerd. Afmeting: 24 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Zeer grote Jugendstil Majolica piedestal + bloempot met papegaaien en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Twee oudere beschadigingen. Afmeting: 150 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Zuid Duitse notenhouten Louis Seize kast. Uitneembaar, met origineel slot + sleutel. Circa 1800. Afmeting: 206 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.