Zuid-Duitse beschilderde Barok-stijl tabernakel hoekkast met diverse lades. Circa 1900. Afmeting: 217 x 110 x 80 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten boeren secretaire met schuine klep en klauwpoten. Afmeting: 115 x 103 x 48 cm. In goede staat.
Antieke boeren eikenhouten kinder-kak-stoel, 19e eeuw. Met Duitse pop, circa 1930. Afmeting: 108 x 50 x 55 cm. In goede staat.
Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Neo Gotische één-deurs spinde met snijwerk en ijzeren beslag. Afmeting: 135 x 55 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws rozenhouten Frans nachtkastje met drie lades, marmerblad en messing. Lichte fineerschade. Afmeting: 82 x 41 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten dekenkist met zadeldeksel en smeedijzeren scharnieren. 18e Eeuw. Afmeting: 76 x 139 x 63 cm. In goede staat.
Teakhouten schrijfbureau. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Met vele lades en deurtjes. Afmeting: 119 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe wandtafel met lade en etage. Circa 1860. Afmeting: 76 x 68 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten nachtkastje met jalouziedeurtje. Circa 1800. Afmeting: 68 x 47 x 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel met gecontourneerd blad en snijwerk. Y-spant poot. Krimpnaad in blad. Afmeting: 75 x 63 x 142 cm / 75 x 63 x 82 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Engelse spiegel met etages en kroon. Afmeting: 160 x 120 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten Zeeuwse kast. Deels massief. Circa 1880. Panelen met wortelnoten gefineerd. Afmeting: 183 x 143 x 53 cm (hxbxd). In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten klapsalontafel met lade. Circa 1880. Vlekken blad. Afmeting: 61 x 103 x 59 cm / 61 x 103 x 109 cm. In redelijk goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten wandvitrinekast. Afmeting: 73 x 72 x 24 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met bronzen beslag . Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 84 x 53 cm. In goede staat.
Antieke vurenhouten plantentafel. Circa 1920. Afmeting: 81 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Leuke Hollandse mahoniehouten meidenkast. Circa 1860. Scheuren in zijkanten. Afmeting: 168 x 115 x 46 cm. In matige staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten ovale theetafel met intarsia. Afmeting: 68 x 88 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bloemtafel met zinken binnenbak. Afmeting: 84 x 38 x 64 cm. In goede staat.
Noten op zachthout gefineerde kast met glasopbouw. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 210 x 100 x 50 cm (hxbxd). In goede staat.
Eikenhouten kast met snijwerk. Twee-delig. Bovendeel gebogen van twee zuilen. Afmeting: 225 x 160 x 52 cm (hxbxd). In goede staat.
Antieke eikenhouten gebeeldhouwde kast met figuren, guirlandes, fruit, koppen etc. Deels 19e eeuw, deels 17e eeuw. Twee-delig, vier-deurs. Afmeting: 190 x 70 x 180 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten kabinet met messing beslag. In goede originele staat. Afmeting: 240 x 200 x 72 cm. In goede staat.