This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Brede zilveren ring met blauw topaas en ioliet
Starting price 60 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, aan de voorzijde bezet met ioliet en blauw topaas. Brede ring pave bezet met diverse ioliet en blauw topaas stenen. Breedte 20 m. ø 55. ca 12,2 gram. Nieuw

2x Oud blikken speelgoed
Starting price 25 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...

2 Z‎ilveren pillendoosjes
Result: 50 EUR

Twee zilveren pillendoosjes, een rond geschulpte model versierd met graveerwerk, ø 38 mm, en een rechthoekige doos met gedreven floraal decor. 4,5x2x2cm. Diverse gehaltes. totaal ca 37 gram.

2x Piko: 57538 en 59448
Result: 80 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 57538 H0 BR 246 011-1 met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59448 H0 E-Lok BR 101 110-5 (Eintracht Frankfurt) met originele verpakking in goede staat

Antiek zilveren mes + vork, 1874
Starting price 100 EUR

Antiek 835/000 zilveren mes en vork met fraaie graveringen en geribbelde heften. Mr. J. van Wijk Jzn.-Amsterdam. Anno 1874. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Evert Rabbers, 2x Portretten
Starting price 200 EUR

2x Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee portretten. Dieks Voerman bij Huckriede + Visser in de Vollenhove. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 18 cm / 23 x 18 cm. In goede staat.

Vergulde ring met stenen
Result: 50 EUR

Brede ring, verguld, volledig bezet met zirconia's. breedte ring 11 mm, ø 54. In goede staat

2x Piko: 57984 en 59441
Result: 70 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat

Ring met robijnen
Result: 140 EUR

Opvallende ring, 333/000, met robijn en diamant. Ring met 7 markies geslepen robijnen en een rand met singlecut geslepen diamanten, in bladvorm. Breedte 12 mm. ø 57. ca 2,7 gram. In goede staat

Miniatuur modelkastje, 19e eeuw
Result: 72 EUR

19e Eeuws mahoniehouten miniatuur modelkastje. Afmeting: 58 x 47 x 19 cm. In goede staat.

H. Bogman, Boer met paardenspan
Result: 190 EUR

H. Bogman. 1861 - 1921. Boer met paardenspan hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.

Zilveren theebus, 1898
Result: 100 EUR

Zilveren theebus, 925/000, cilindervormig met golvende rand aan de onder- en bovenzijde, evenals de rand van het deksel. MT.: Job Frank Hall & Co, London jl.: C:1898 ø 7x10 cm. ca 132 gram. Enkele deu...

20x Munten, divers
Starting price 120 EUR

Twintig diverse oude munten uit diverse landen. Gewicht circa 305 gram. Afmeting: 2,5 - 4 cm. In redelijk/goede staat.

Geelgouden spang horloge
Starting price 900 EUR

Prachtig geelgouden horloge, 750/000, ovale kast, 18x22mm, met een fijne spangband met scharnier, klemslot en 2 veiligheden. Quarts. ca 30 gram. 54x44mm. Nieuw WVP € 3995,-

J. Melcher, Zuid-Duits interieur
Starting price 200 EUR

Gesigneerd J. Melcher. 1878. Zuid-Duits interieur met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 74 cm. In goede staat.

Biederneier 3-zitsbank, 19e eeuw
Starting price 300 EUR

19e Eeuwse notenhouten Biedermeier drie-zits bank. Circa 1850. Afmeting: 103 x 180 x 87 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Result: 100 EUR

Tricolour gouden ring, 750/000, drie in een, met diamanten. Een ring met een roodgouden, geelgouden en witgouden band. De witgouden band is bezet met 10 singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,05 ct...

2x Oosterse werken
Starting price 60 EUR

Twee Oosterse werken. Bestaande uit: Houtsnede Japan, floraal, gesigneerd, 20e eeuw. En een Oosters/Perzisch werk op linnen geschilderd, afbeelding van vrouw met kind. Houtsnede/aquarel. Afmeting: 18 ...

Zeldzaam Van Melle's Toffee's voorraadblik, 1910
Result: 100 EUR

Zeldzaam groot Van Melle's Toffees kruideniers voorraadblik in molenvorm met houten wieken. Circa 1910. Afmeting: 60 x 30 cm ø. In zeer goede staat.

Stel zilveren strooilepels, 1846
Starting price 170 EUR

Stel 835/000 zilveren strooilepels met fraaie ajour gezaagde bakken, stelen met filet rand. Mr. C. van Gelderen Pzn.-Schoonhoven. Eén maal oude restauratie. Anno 1846. Gewicht: 44 gram. Afmeting: 16 c...

A. Verleur, Landschap met molen
Starting price 60 EUR

Andries Verleur. 1925. 1876 - 1953. Landschap met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.

Broche in houten doosje
Result: 80 EUR

Houten doosje, ovaal model met een ovale broche met beschilderde porseleinen voorstelling van een dame. Voorzien van geelmetalen bewerkte rand. 7x5,5cm. In goede staat

Antieke handwerktafel, 1880
Starting price 100 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit blank eikenhouten handwerktafel met klapbaar blad en lade. Circa 1880. Afmeting: 79 x 42 x 54 cm. In goede staat.

Monogram W.K.K., Romantisch stadsgezicht
Starting price 125 EUR

Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.