This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Delfts blauw kaststel
Result: 150 EUR

Vijf-delige Delftse Fayence Porceleyne Fles kaststel met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.

5-Delig kaststel, 19e eeuw
Result: 275 EUR

Vijf-delige 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraagvazen set. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.

Antieke Delftse Fayence schotel, 1930
Result: 30 EUR

Antieke Delftse Fayence polychrome schotel. Monogram A.B. Bloemvaas decor. Circa 1930. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In goede staat.

2x Boekensteun Boeddha
Starting price 60 EUR

Twee oude Chinese natuurstenen boekensteunen met boeddha. Circa 1930. Afmeting: 13 x 12 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Royal Dux schaal, 1915
Starting price 90 EUR

Antieke Royal Dux porseleinen schaal met wolf in klem. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 15 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Japanse Imari schaal, 19e eeuw
Result: 50 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen diepe schaal op hoge voetrand. Met landschap/goud decor. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.

2x Imari potten + consoles, 19e eeuw
Starting price 400 EUR

Twee 19e eeuwse drie-delige Imari porseleinen dekselpotten met consoles. Eén deksel gelijmd. Met tuin en Foo-honden decor. Afmeting: 45 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari vaas , 19e eeuw
Starting price 50 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met florale decor en ribbels. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.

3x Meissen, divers
Starting price 90 EUR

Drie maal Duits Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd. Bestaande uit: Asbak, schaaltje en vaasje. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Starting price 350 EUR

Oude Chinese blauw-witte porseleinen vaas met rondom hoogwaardigheidsbekleders in landschap decor. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese jade figuur Quan Yin
Starting price 150 EUR

Oude Chinese jade gesneden figuur op houten basement. Quan Yin. Afmeting: 16 x 10 x 5 cm. In goede staat.

5x Chinees porselein, 18e eeuw
Starting price 100 EUR

Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein met Amsterdams bont decor. Bestaande uit: Kom, haarlijn + drie schotels, kapot + vier kopjes, waarvan één goed. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijke staat.

Duitse Hummel lampenvoet
Starting price 225 EUR

Duitse Hummel lampenvoet. W.-Germany. 1935/37. Jongen klimt in boom. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Hummel schemerlampje
Starting price 225 EUR

Duitse Hummel lampenvoet. W.-Germany. Nr. 223. Meisje en jongen bij boom. Minimale chip bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

4x Oude Hummel figuren
Result: 40 EUR

Vier oude Duitse Hummel figuren. Goebel. Design Nina Marco Limpke. Bestaande uit: Twee kinderen op losse bankjes + meisje + jongen. Eén vinger los erbij. Afmeting: 14 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Mobach Utrecht vaas
Starting price 50 EUR

Mooie vroege Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas met drie oren en drie geometrische geel-groene rozetten. Blauw-groene glazuur. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 15 x 10 cm ø. In zeer goede staat.

Antieke Chinese vaas
Starting price 70 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Chips bovenrand. Afmeting: 28 x 21 cm ø. In redelijke staat.

Antieke Perzische vaas
Starting price 150 EUR

Antieke Perzische aardewerken vaas met florale decor en blauw-witte glazuur. Afmeting: 19 x 19 cm ø. In goede staat.

7x Chinees porselein, divers
Result: 130 EUR

Zeven maal divers Chinees porselein. Onder andere: Capucijner, Imari. Minimale chip schotel. Afmeting: 7 - 10,5 cm In goede staat.

Duitse Hummel plaquette
Result: 60 EUR

Duitse Hummel plaquette. Twee jongelingen in venster. Nr. 125. Afmeting: 13,5 x 11 x 3,5 cm. In goede staat.

Nymphenburg kop/schotels
Starting price 220 EUR

Zes stuks 19e eeuwse Duitse Nymphenburg porseleinen kop en schotels. Met florale decor, divers. Handgeschilderd. Eén schotel één chip. Eén kopje één chip + haarlijn. Afmeting: 5 - 15 cm ø. In redelijk...

3x Oud Chinees porselein
Starting price 75 EUR

Drie oude Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kommen + schaal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Kang Xi bord, 17e - 18e eeuw
Result: 200 EUR

Prachtige 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy bord met Chinese jacht voorstelling en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: ø 19,8 cm. In redelijk/goede sta...

Antiek Satsuma sierbord
Result: 225 EUR

Hoge kwaliteit antieke Japanse gesigneerde Satsuma sierschotel met kraanvogels bij waterpartij. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Result: 90 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Eén achtkantige kom met bodemmerk en florale decor. Eén vaasje met florale decor. Afmeting: 6,5 x 12 x 12 cm / 12 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese drakenkom
Starting price 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen drakenkom. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 9 x 18,7 cm ø. In redelijke staat.

2x Oude Chinese koraal stukken
Result: 170 EUR

Twee maal oude bewerkte Chinese stukken koraal met Chinese godheden. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

Oude Chinese erotische plaquette
Result: 70 EUR

Oude Chinees porseleinen erotische plaquette in houten omlijsting met tekst. Afmeting: 36 x 35 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Starting price 90 EUR

Oude Chinese kraag vaas fam rose met figuren decor 20 e eeuw,38 cm cond G en Familie Rose dekselvaas met rood bodemmerk. Bovenrand gerestaureerd omstreeks 1900. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede st...

Oude Chinese boeddha
Result: 60 EUR

Oude Chinees porseleinen lachende boeddha met bodemmerk. Afmeting: 26 x 21 x 13 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Starting price 50 EUR

Twee maal oud Chinees porselein met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Klapmutskan + achtkantige vaas. Afmeting: 6,5 x 15 cm ø / 17 x 10 x 11 cm. In goede staat.

5x Oude Japanse figuren
Result: 90 EUR

Vijf maal oude Japanse keramieken figuren met glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Monnik, Quan Yin, pauw (chips snavel), paradijsvogel, tempelhond. Afmeting: 14 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek Japans aardewerk (5x)
Starting price 50 EUR

Vijf maal antiek Japans Banko aardewerk + porselein. Bestaande uit: Drie trekpotten, twee maal chips aan tuit. Twee geglazuurde keramieken vazen met landschappen en figuren decor + tekst. Afmeting: 7 ...

2x Chinese snuiftabaksdoosjes
Result: 40 EUR

Twee oude Chinese witmetalen snuiftabaksdoosjes met porseleinen plaquettes met figuren decor. Afmeting: 3 x 5 x 4,8 cm / 3 x 5 x 5,2 cm. In goede staat.

Oude Chinese theebus
Result: 100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen octagonale theebus met zes tekens bodemmerk, landschap rondom met figuren en keizerlijk gele glazuur. Afmeting: 30 x 20 x 21 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek serviesgoed
Starting price 60 EUR

Lot oud/antiek serviesgoed. 19e Eeuw. Bestaande uit: Rosenthal kop en schotel. Twee maal Engels à drie-delig. Eén maal Empire. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 8 -17 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese trekpot, 1900
Starting price 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 15 cm. In goede staat.