G. Wiegman. 1875 - 1964. Sleepboot met aak in Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 70 cm. In goede staat.
Veronica Pellan? '58. Moderne abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 43 x 56 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984. Zwolle. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Twee authentieke oude emaille reclameborden. Bestaande uit: Kanis en Gunnink Thee Kampen en koffie + thee, Kanis en Gunnink thee. Minimale bijschildering. Afmeting: 95 x 24 cm / 51 x 30 cm. In redelij...
Groot Knorr/Zwitserland kruidenrek. 1960. Afmeting: 116 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: N.V. van Melle Toffees, Breskens. Emka Koffie, Stoomkoffie Branderij. Afmeting: 36 x 44 x 34 cm / 33 x 30 x 40 cm. Circa 1910 - 1920. In ...
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met vaste console en originele messing versieringen. Achtdaags-uurwerk, stil uurwerk, Lenzkirch 1 Million 860010. Behoeft reiniging. Afmeting: 36 cm. In goede orig...
Italiaanse houtgestoken spiegel in Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 90 cm. In goede staat.
Antieke historisme goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel. Kroon gerestaureerd. Circa 1890. Afmeting: 116 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed, met blauw etc. en florale decors. Afmeting: 150 x 103 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse mandoline spelende bronzen Pierrot Au Clair de la Lune. Door Bouret Eutrope Bouret. 1833 - 1906. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Omvangrijk oud Wedgwood keramieken servies. Decor Conway Wedgwood of Ertruria. Bestaande uit: Elf soepkommen, theekan, zestien kop en schotels, drie melkkannen, botervloot, drie schalen, tien grote bo...
Elf maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kop en schotels + één schotel extra. Gecontourneerde omranding, met coulissen/landschappen decor. Eén kopje haarscheur, drie schotels ha...
Tien stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Interessant lot. Minimale chips, goed, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Art Deco porselein. Circa 1920. Bestaande uit: Vaas, blauw/wit, floraal + twee kandelaren, alléén genummerd. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Kakiemon kom op drie pootjes met florale decor. Oudere professionele restauratie. Afmeting: 10 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud/antiek Chinees. Bestaande uit: Chinese Yixing theepot, bodemmerk + 19e eeuwse Engelse terracotta theekan met Chinees decor, twee chips + kleine oude Chinese Blanc de Chine trekpot. Afmet...
Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel met florale en goud decor. Eén smalle vaas haarlijn. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Majolica Jugendstil parapluhouder met zonnebloem decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Henk Schuring, Enschede. 1928 - 1984. Abstracte kleurrijke compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee antieke paspoppen met accessoires. Circa 1920. Bestaande uit: Kinder Hohner, kinderwagen + papier maché pop, Houten juk + papier maché emmers. Afmeting: 105 - 116 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse papier maché etalage figuur. Kaiser's Brust caramel. Gemerkt op bodemplaat. Papier Werken Mundial? Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige zilveren theekan, 800/000, ovaal model met cannelures en een parelrand, geplaatst op een ovale voet. Voorzien van een scharnierend deksel met een pijnappel met acanthusblad als knop. En een ...
W. Müller. Eind 19e eeuw. Meisjesportret Maria Miniscalo. Houtskool opgehoogd met wit. Buitengewone kwaliteit !! Gemengde techniek op papier. Afmeting: 48 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Paul Citroen. 1961. 1896 - 1983. Meisjesportret. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Koe met kippen in zonnige stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 49 cm. In goede staat.
Zeldzame Amerikaanse kruideniers koffiemolen. Philadelphia USA. Met adelaar en goudkleurige etiketten. Circa 1890. Afmeting: 63 x 33 x 40 cm. In goede staat.
Antieke bakkerspop met mechaniek op stroom. Circa 1930. Composiet. Met glazen ogen. Functies niet getest. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrinekast.. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 215 x 120 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet met driekwart zuilen en messing, Korintische capitellen en messingbeslag. Afmeting: 215 x 180 x 52 cm. In goede staat.
Aparte Art Deco mahoniehouten theetafel op messing wielen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 73 x 80 x 49 cm. In goede staat.
Vijf Franse Louis Quinze-stijl armleunstoelen met goede stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 64 cm. In goede staat.
Eikenhouten kussenkast met zwarte halve zuilen. Neo Renaissance. Tweede helft 20e eeuw. Uitneembaar. Afmeting: 198 x 180 x 75 cm. In goede staat.
Vertico met zuilen. Met uitgesneden panelen in bloemmotief. Twee deuren, één lade. Afmeting: 137 x 107 x 47 cm. In goede staat.
Vertico met opzet. Circa 1880. Noten/wortelnoten opgelegd. Afmeting: 185 x 98 x 45 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.
Groot 19e eeuws kerkelijk Heilig figuur met zwaard en palmblad. Jeanne D'arc ? Originele polychromie. Afmeting: H 108 cm. In goede staat.
Twee zeldzame oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met karpers/figuren en goud decor. Afmeting: ø 22,2 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale emaille decor. Twee borden haarlijn en minimale randchip mogelijk. Afmeting: ø 22 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met vogels in boom decor. Afmeting: 6 x 38 cm ø. In goede staat.
Aparte oude Chinees porseleinen vaas met kat-achtige dieren decors. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 31,5 x 16 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met Lange Lijs decor. Gerestaureerd. Afmeting: 14 cm. In redelijke staat.
Prachtige antieke Japanse Satsuma kom met bodemmerk, Kinko Zan. Met krijgers in goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: 6,5 x 15,8 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Gendi schenkkan met coulissen decors, floraal en vogel. Wanli-stijl. Afmeting: 20 x 19 x 13,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws zeldzaam Japans gesigneerde Satsuma sierschotel met dansende kinderen + goud decor. Eén chip. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe Vertico met volle Korinthische zuilen en snijwerk opstand. Circa 1860. Afmeting: 176 x 100 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok commode met gecontourneerd blad en bronzen beslag. Afmeting: 87 x 100 x 54 cm. In goede staat.
Zilveren servies, 835/000, met theekan, melkkan, suikerpot en lepelvaasje. Bolmodel met smalle bewerkte rand, voorzien van houten grepen. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.:G:1941. 21x14x16 cm, 1...
Geelgouden armband, 585/000, met diamant. Armband met bolle langwerpige schakels, 3x9mm, met daartussen een vierkante schakels bezet met een single cut geslepen diamanten, Totaal ca 0,15 ct. 19,5cm. V...
Jean Leon. 21e Eeuw. Belgische School. Carrousel met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Zeldzame zeer grote antieke blikken voorraad kruideniersblik. Deventer Stoom Koffiebranderij Denekamp & Peteri. Afmeting: 75 x 47 x 37 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten vitrine opzetkast met klauwpoten en bronzen beslag. Mooie patina. Afmeting: 199 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Twee-deurs met verstelbare schappen. Afmeting: 163 x 105 x 57 cm. In goede staat.
Antieke Weense beschilderde bronzen buste. Oriëntaalse vrouw met oorringen. Door Emmanuël Villanis. 1858 - 1914. Verf beschadigd. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren trommel, 925/000, ovaal gecontourneerd model met scharnierend deksel, voorzien van een vergulde binnenzijde. 12x10x10cm. ca 390 gram. Importeurteken: C.Bos & Zn, Amsterdam. MT.: I.M.A. di Gu...
Witgouden klapring, 585/000, met diamant en saffier. Witgouden ring met een dubbele scharnierende band met aan de ene zijde een rozet bezet met 9 briljant geslepen diamanten en aan de andere zijde een...
Zilveren Zeeuwse broekstukken, 833/000, voorzien van een gekroond wapen met staande leeuwen. MT.: P. Baartwijk, Schoonhoven, Nieuwpoort. jl.:C:1937. ø7 cm. ca 88 gram. In goede staat
Zilveren lepeldoos, 833/000, met lepels. Rechthoekig gecontourneerde doos versierd met allegorische voorstellingen op het deksel en aan de zijkanten. Geplaatst op 4 klauwpootjes. MT.: onduidelijk, Sch...
Twee vergulde messing Empire-stijl wandlampen. Circa 1900. Afmeting: 27 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese emaille vaas met bodemmerk en Europese voorstellingen. Eén beschadiging. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee authentieke emaille reclameborden. Bestaande uit: Stookt Union briketten + Ibis Shag, Dobbelmann lekker... man!. Bijschilderingen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 47 x 31,5 cm / 47 x 31 cm. In redel...
Wortelnoten dubbelgebogen Hollandse Barok-stijl secretaire met openstaande knieën en lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Prachtig Hollands mahoniehouten Louis Philippe kabinet met houtgestoken kroon en snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 240 x 170 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten speeltafel met groen viltblad. Circa 1870. Afmetig: 76 x 92 x 45 cm / 76 x 92 x 90 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met facet geslepen glas. Eén-deurs, volle Korinthische zuilen. Circa 1880. Afmeting: 115 x 65 x 45 cm. In goede staat.
Bronzen dansende dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas. Diep blauw decor, floraal, Geisha's, vleermuizen vogels. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 30 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schaal met gecontourneerde omranding, goudvissen en figuren decors rondom. Iets vervaagd. Afmeting: 7 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met draken/koppen/ringen decor. Eén ring beschadigd. Afmeting: H 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees porseleinen Kang Xi gemerkt diep bord met figuren in tuin decor. Afmeting: 4,3 x 18,7 cm ø. In goede staat.
Vijf-delige 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraagvazen set. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kast met schappen en lades. Circa 1820. Uitneembaar. Lichte fineerschades zijkanten onder. Afmeting: 209 x 185 x 75 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke 19e eeuwse speelgoedpop van vilt met kinderwagen, gietijzeren wielen en onderstel met blaasbalg + celluloid baby. Met trekbevestiging. Mogelijk Lenci. Afmeting: 32 x 32 x 13 cm. In go...
Lot van circa dertig stuks oude/antieke kartonnen reclameborden et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands Art Deco handgeschilderd ontwerp. Holland Amerika Lijn. Circa 1930. Aquarel op papier. Afmeting: 32 x 50 cm. In goede staat.
Antieke bronzen erotische sculptuur. Naar J.M. Lambeaux. 1852 - 1908. Twee naakte dames hebben seks. Overlay brons. Afmeting: 8 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Gouden tientje, 1897, geplaatst in een geelgouden brede rand met filigrain, versierd met rose gouden appliqueen. ø 32 mm. ca 11,2 gram. In goede staat
Antieke Japanse ivoren Okimono. Man met aap. Circa 1900. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Lot met 24 messen voorzien van zilveren gecontourneerd heft met filetrand. 925/000, Pesa Mexico. 21-24 cm. In goede staat
Bijzonder antiek zakhorloge in bijzondere BWG zilveren kast met bewerking. Voorzien van witte emaille wijzerplaat, wat beschadigd en een wijzer ontbreekt. Johnson at Walton. Horloge moet gerestaureerd...
Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, 6x3mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met geschulpte rand en een ovale bloedkoraal. lengte ...
A.M. Gorter. 1866 - 1933 Almelo. Eenden aan de waterkant met knotwilgen. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Strandgezicht met twee figuren. Olieverf op papier. Afmeting: 48 x 62 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1700. Engel liggend op kruis. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 41 cm. In goede staat.
Van Mourik. 20e Eeuw. Hollandse School. Platbodem op zee. U.K. 6 in de zeilen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Viatcheslav Nabaton. 1979. Russische School. IJsvissen in Rusland. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 24,5 cm. In goede staat.
A.M. Geijp. 1855 - 1926. Landschap met twee vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse School. 18e - 19e Eeuw. Fries interieur met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 53 cm. In redelijke staat.
A.F. Wagemans. Circa 1930. Cafe restaurant A.B. te Enschede. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Spetterkip. Olieverf op papier. Afmeting: 36 x 39 cm. In goede staat.
B.C. van Ettinger. 1975. 1916 - 1991. Straat in Voorburg, stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
17e Eeuws antiquarisch boek. Het leven en bedrijf van den heere Michiel de Ruyter, door Gerard Brandt te Amsterdam, voor Waasberge, Boon en Goethals MDCCI. Afmeting: 9,5 x 21 x 35 cm. In redelijk/goed...
Twee grote antieke bronzen historisme schenkkannen op marmeren basement. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Drie antieke N.V. van Melle's Toffee kruideniersblikken. Breskens Hollands. Circa 1910. Afmeting: 30 x 25 x 22 cm. In goede staat.