Porseleinen pop, F.G. Gaultier, Parijs ca. 1885. Met een zogenaamd “scroll merk”. Ze heeft een prachtig porseleinen hoofd met zeer, grote kristallen paperweigth ogen. Het heeft nog het originele kurke...
Porseleinen pop, Tete Jumeau, Parijs ca. 1890. Paperweight ogen. Geleed lijf van papier-maché en hout. Ze draagt mooie, antieke kleding. Haarlijn. Lengte 63 cm.
Zeldzame antieke Duitse echt huid lederen speelgoed koe met hoornen. Geplaatst op houten basement met ijzeren wielen. Afmeting: 63 x 80 x 30 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke 19e eeuwse speelgoedpop van vilt met kinderwagen, gietijzeren wielen en onderstel met blaasbalg + celluloid baby. Met trekbevestiging. Mogelijk Lenci. Afmeting: 32 x 32 x 13 cm. In go...
Porseleinen pop, gemerkt Heinrich Handwerck Simon & Halbig. Ca. 1896. Het bijzondere aan deze pop is de opening in haar wenkbrauwen, waarin echt haar is aangebracht. Ze heeft een geleed lijf en een pr...
Porseleinen pop, Bähr & Pröschild, malnummer 478. Duitsland ca. 1905. Ze heeft een porseleinen hoofd met glazen ogen en een pruik van echt haar op een papier-maché lijf. Antieke kleding. Lengte 54 cm.
Grote antieke mechanische klederdracht pop op houten gestoffeerde bank. Stoffen pop met echt haar. Mechaniek wiegt baby. Afmeting: 66 x 63 x 30 cm. In goede staat.
Trousseau met binnenbak, Frankrijk ca. 1900. Met origineel sleuteltje. Inclusief 10 kleine popjes.
Lot oud Duits blikken speelgoed. Onder andere: Technofix Int. Airways, Technofix Coney Island, Kraus treinset, blikken opdraaiboot (Kao Germany-Kellermann), Wilesco stoommachine met toebehoren. Afmeti...
Twee delen Piko H0: 1x Piko 59581, Diesellok BR 118 (Lok 205 Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59582 H0 Diesellok BR 228 203-6 (CTHS) met originele verpakking in goede st...
Lehmann blikken speelgoed. Bokkende ezel. Circa 1915. Enkele beschadigingen lithografie en één pootje van ezel los erbij. Afmeting: 13 x 20 x 7 cm. In goede staat.
Popje, allbisque, Duitsland ca, 1910. Lengte 17 cm.Twee porseleinen popjes, allbisque. lengte 15 cm. Een jongetje en een meisje. Celluloid popje, Schildpad, Duitsland ca. 1930, lengte 13 cm. Samen met...
Achttien diverse kinderspaarpotten. Deels mechaniek. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, (Het hoofd is aan de bovenzijde gesloten, (zogenaamd Belton-type), Duitsland ca. 1890. De pop heeft porseleinen onderarmen, glazen ogen en een pruik van mohair. Verder een papier-mach...
Twee delen Piko H0: 1x Piko 59558, E-Lok BR 185 682-2 (Cargolink) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59559 H0 E-Lok BR 146 520-2 (InterConnex) met originele verpakking in goede staat
Trix H0 22541 Dubbele lok Ae 8/14 11801 "150 Jahre Schweizerische Bahnen" met originele verpakking en in goede staat.
Porseleinen pop, Duitsland/Frankrijk, ca. 1890, gemerkt DEP. Ze heeft glazen ogen, een mohair pruik en gemodelleerde wenkbrauwen. Het Franse gelede lijf is van papier-maché. Antieke kleding. Lengte 57...
Antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam. Gemerkt B.P.O. 624/14. Ogen los erbij. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Roco H0 62420, RENFE 250 011-4 met originele verpakking en in goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Oude blikken kinder-koffer-grammofoon met negen bakelieten speelplaten. Midden 20e eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Papier-maché poppenhuispopje, ca. 1900. Een mooi meisje met fijn beschilderde oogjes. Lengte 15 cm.Wassen pop, gegoten in een mal, glazen ogen, Engeland ca. 1840. Originele pruik van schapenvacht en a...
Roco H0 68410, RENFE 250 001-5 met originele verpakking en in goede staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 97705 H0 Diesellok Rh 2016 920-8 (Adria Transport) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59451 H0 E-Lok BR 101 100-6 (Stadtwerke) met originele verpakking in ...
Porseleinen pop, A. Lanternier. Frankrijk ca. 1910. Ze heeft prachtige kristallen paperweight ogen, haar originele pruik en antieke kleding. Het gelede lijf van papier-maché is van latere datum. De k...
Roco H0 62429, E-lok DB 189 044-1 met originele verpakking en in goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels met mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Märklin/Hamo H0 3829 E-lok BR 191 099-1 met originele verpakking en in goede staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57538 H0 BR 246 011-1 met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59448 H0 E-Lok BR 101 110-5 (Eintracht Frankfurt) met originele verpakking in goede staat
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57980 H0 Diesellok Hercules (Enercon) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 57983 H0 Diesellok Hercules (Integro) met originele verpakking in goede staat
Trix H0 22587 Dubbele lok Ae 8/14 11801 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22200, E-lok, BR 152 041-0 "Porsche" met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 28020, E-lok DB E 91 99 met originele verpakking en in goede staat.
Twee delen Roco H0: 1x 43186 Reissdorf Kolsch met andere verpakking in goede staat en 1x 43194 Doornkaat met originele verpakking in goede staat
Roco H0 62688, D-LM 189 912-9 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62390, D-LM 185 663-2 met originele verpakking en in goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse blikken Schuco auto's + sleutels. Bestaande uit: Eén Schuco Varianto Cabrio 3045 Western Germany. Eén Schuco Varianto - Linie 3041 US Zone. Eén Schuco Examico 4001 US Zone (veer kapot...
Twee loks van Märklin/Hamo H0: 1x 8350 E-lok Re 4/4 460 016-9 en 1x 8378 BR V31 "Hersfelder Eisenbahn", beide met originele verpakking en in goede staat.
Negen zakken vol diverse model auto's. 20e Eeuw. Onder andere: Matchbox, Majorette, Solida et cetera. In redelijke staat.
Twee Halfdolls, porselein en stof. Duitsland ca. 1920. Beide met originele kleding. Daarbij één halfdoll incompleet.
Twee delen Roco H0: 1x 43193 Dom Kolsch met originele verpakking in goede staat en 1x 43190 Night & Day met originele verpakking in goede staat
Trix H0 22723, Serie 122 SNCB 2201 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62703, DBAG 152 041-0 (Porsche) met originele verpakking en in goede staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Circa 1930 - 1950. Deels mechaniek. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Trix H0 22541 Dieselloc V188 001 Deutsche Bundesbahn met originele verpakking en in goede staat.