Grote oude Japanse lakwerk dekseldoos met goud decor en messing vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude wandblakers in Venetiaanse stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Oude blikken speelgoed kaleidoscoop. Gemerkt Mikado. Met gelithografeerde papieren opdruk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.