Zeldzaam drie-delig 19e eeuws opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met landschappen en goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.
Zeer groot twee-delig kristalglazen tafelstuk. Piece de milieu. Met facet slijpsel. 21e Eeuw. Afmeting: 63 x 43 cm. In goede staat.
Vier gesigneerde kristalglazen kaarskadelaren. Vall. Lambert. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits mondgeblazen maatglas. Anno 1718. Handbeschilderd met ranken, tabak-rokende man en vier spreuken. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Antieke vier-delige Anna Groen set. Uraniumglas Copier. Circa 1920. Afmeting: 17 x 29 x 13 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen stier. Rood. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 50 x 14 cm. In goede staat.
Antiek gebrandschilderd gotisch glas-in-lood venster. Afkomstig uit kerk. Afmeting: 87 x 70 cm. In goede staat.
Groot kunstglazen mondgeblazen gezicht. In de kleurstelling rood/zwart/wit. Afmeting: 44 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Oude gematteerde Italiaanse Murano glazen vaas met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse handbeschilderde opaline glazen pronkvaas met religieus + goud decor. Gesigneerd Olinda Colaco '81. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke zes-delige ruitkristallen menage, Circa 1900. Afmeting: 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Vier kristalglazen dieren figuren. Val. Saint Lambert. Bestaande uit: Fazant, duif, valk, aap. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke ruitkristallen schenkkaraffen. Chip bij één voet. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne grote fruitschaal, Mille Fiori-stijl. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 43 x 19 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen mondgeblazen haan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil glazen tafelpetroleumlamp. Circa 1910. Mogelijk Loetz of Pallme König. Compositie metalen voet gerepareerd. Afmeting: H 59 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote kunstglazen mondgeblazen vaas. Geel/zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee grote kristallen koekjesdeksel-trommels. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 cm ø. In goede staat.
Grote moderne mondgeblazen glazen vaas met Mille Fiori-stijl. Florale decor rondom. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 19 cm ø. In goede staat.
Floris Meydam, Leerdam. Glazen vaas. Circa 1963. Blauw/transparant met luchtbellen. Afmeting: 14 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Moderne Murano-stijl glazen haan met diverse kleuren. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Moderne glazen vaas met diverse kleuren. Glasfusing. Twee dimensionaal opgewerkt. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 16 cm ø. In goede staat.
Lot van twaalf kristallen glazen. Alle glazen zijn voorzien van verschillende jacht/dieren motieven. 20e Eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: H 10 - 15 cm. In goede staat.
Isle of Wight glazen inktpot met zilveren dop, decor Golden Peacock, ø9x6,5cm. in goede staat.