Twaalf antieke glazen soda spuitflessen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Lot van circa dertig stuks oude/antieke kartonnen reclameborden et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee authentieke oude emaille reclameborden. Eén maal Dobbelmann's Tabak + Koffie Hag. Restauraties. Afmeting: 67 x 47 cm / 58 x 32 cm. In redelijke staat.