Zeldzame antieke gipsen ijsbeer. Duitsland. Circa 1915. Met spreuk: Das gute Konditoren Eis. Afmeting: H 82 cm. In goede staat.
Uiterst zeldzaam groot Jugendstil voorraadblik (kruideniersblik) van Cacao Kwatta Breda met goede lithografie. Circa 1915. Afmeting: 49 x 38 x 27 cm. In goede staat.
Amerikaanse speelautomaat met Nestle reclame. Win a Nestle's Milk Chocolate. Circa 1930. Functioneerd. One penny. Afmeting: 81 x 50 x 18 cm. In goede staat.
Zeer grote vroege compositie Kuifje figuur, Rin Tin Tin. Reclame object voor tentoonstelling. Circa 1930. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.
Drie maal drankreclame. 60-er Jaren. Bestaande uit: Black & White Whisky + Martini Rossi reclame (composiet) + Glazen Martini Rossi fles. Afmeting: 26 x 26 x 20 cm / 42 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Twee oude papier maché whisky reclame figuren. Bestaande uit: Drambuie figuur + King George IV Old Scotch Whisky. Afmeting: 37 - 41 cm. In goede staat.
Vier oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Keramieken White Horse Scotch Whisky + Celluloid Bulmers Cider + Keramieken Taconis Maja Tabak + papier maché Hulskamp Genever De Blauwe Hengst. Afm...
Drie reclame figuren, bier/jenever. 20e Eeuw. Bestaande uit: W.M. Youngers Keg Beers + Schmidts of Philadelphia + papier maché heer met jeneverglas. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse papier maché etalage figuur. Kaiser's Brust caramel. Gemerkt op bodemplaat. Papier Werken Mundial? Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse gepolychromeerde metalen pendelaar in de vorm van een tabakrokende man. Afmeting: 36 x 18 x 3 cm. In goede staat.
Twee antieke paspoppen met accessoires. Circa 1920. Bestaande uit: Kinder Hohner, kinderwagen + papier maché pop, Houten juk + papier maché emmers. Afmeting: 105 - 116 cm. In goede staat.
Gipsen rookreclame John Thomass. Circa 1950. Negroïde man met sigaret. Afmeting: 40 x 32 x 16 cm. In goede staat.
Zeven antiquarische boeken Flipje en zijn vriendjes + één boek Flipje Fliposcoop. Zes maal Flipje en zijn vriendjes, tekeningen Larmsen van Beek. Afmeting: 31 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal antiek industrieel. Schoolmuseum monsters in glazen flacons. Circa 1900. Betreffende kleding, voeding etc. Afmeting: 48 x 72 cm. In goede staat.
Twaalf maal antiek groen emaille met goudrand. Circa 1930. Afmeting: 13 - 25 cm. In uitstekende staat.
Lot antiek groen emaille met goudrand, twee petroleumbranders en doofpot. Circa 1915. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Zes maal antiek groen emaille voor keuken. Inclusief groen porseleinen koffiemolen. Circa 1910. In uitstekende staat. Afmeting: 17 - 40 cm. In goede staat.
Negen delen antiek groen emaille met goudrand. Circa 1930. Afmeting: 8 - 24 cm. In uitstekende staat.
Lot antiek grijs emaille. Bestaande uit zeven delen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Lot van acht antieke delen emaille. Circa 1900- 1930. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
Zestien zeldzaam antieke blikken postkaarten met diverse lithografieën. Holland. Afmeting: 10 x 15 cm. In goede staat.
Antieke gipsen deco koe voor slagerij. Met glazen ogen. Circa 1920. Afmeting: 31 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Vier antieke Van Melle's Toffee's reclame voorraadblikken. Afmeting: 24 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Dertig boekjes De avonturen van Flipje - de Betuwe. Afmeting: 17 x 17 x 0,4 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: Broekema's Koffie-Thee. Van den Bergh's Koffie-Thee. Circa 1930. Afmeting: 31 x 48 x 32 cm / 37 x 42 x 30 cm. In redelijke staat.
Twee maal antiek. Circa 1920. Eén maal weegschaal met keramiek, merk Krups, beschadigd. Eén maal emaille keukenklok, gerestaureerd. Afmeting: 27 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude 30-er jaren jongens paspop met echt haar, kleding en lederen schoenen. Afmeting: H 146 cm. In goede staat.
Lot antiek keukengerei van hout met keramiek. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 16 - 40 cm. In goede staat.
Vier oude Kwatta Cacao blikken. Circa 1920. Bestaande uit: Papier/karton reclamebord. Blikken cacao bus. Keramieken dekselpot. Kwatta Cacao blik. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal Bernsen koffie, beter koffie. Eén maal Kremer's Koffie en Theehandel N.V. Afmeting: 37 x 31 x 40 cm / 37 x 30 x 43 cm. In redelijk/goed staat.
Oud emaille reclamebord van de A.N.W.B. - K.NA.C. Zuidsleen. Afmeting: 99 x 40 cm. In redelijk/goede conditie.
Grote antieke kruideniers koffiemolen, Simplex No. 6. Gietijzer met vernikkeld messing en adelaar bovenop. Afmeting: 60 x 33 x 32 cm. In goede staat.
Lot authentieke antieke decoratieve kruideniers kaas objecten. Bestaande uit: Vier deco kazen, 1930 + kaassnijder + lithografieën kaasvoorstelling. Afmeting: 38 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke blikken. (broodtrommels). Circa 1900. Eén met lithografie 'West Indische chocolade pastilles'. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oude/antieke flessen. Onder andere: Grolsch, Vlekje, emaille, porselein, Maggi et cetera. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
Lot met diverse oude/antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: Maggi, Honig, Toffee de Luxe. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke kruideniers voorraadblikken. Divers + reclame. Onder andere: Koekblikken. Afmeting: 21 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke papieren reclameborden. Eén maal Deventer Koek, J. Bussink, circa 1910. Eén maal 'Het beste voedsel en goedkoop'. Afmeting: 50 x 70 cm / 60 x 43 cm. In redelijke staat.
Twee oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Pop 'Werthers Echte' + 'Wij scheert met verstand, zeept in met de Vergulde Hand'. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.
Vijf antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: Thee, cacao, pepermunt. Circa 1910 - 1930. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote antieke kruideniers voorraadblikken met reclame. Onder andere: Smarius + twee maal Ark's beschuit. Afmeting: 41 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke beweegbare etalage poppen met kleding. Circa 1920. Mogelijk restauraties. Afmeting: H 107 - 132 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke cacao blikken. Onder andere van Bensdorp, Betke, Ringers Velim cacao. Afmeting: 26 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse oude/antieke voorraadblikken met reclame. Onder andere: Toffee's et cetera. Leuk lot! Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Onder andere: V.S. Pepermunt. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke metalen kruideniersmaten. Eén met ingebouwde weegschaal. Circa 1910. Afmeting: 8 - 40 cm. In goede staat.
Zeldzame affiche tentoonstelling te Wenen 1946. Ausstellung Zeitgenossische Französischer Radierungen. Voorstelling nach Decaris. Papier op linnen. Afmeting: 105 x 77 cm. In goede staat.
Oud 30-er jaren dubbelzijdig emaille reclamebord 'Te huur 't Gildenhuis'. Lichte randschade. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.
30-er/40-er Jaren Frans emaille reclame bord. Pied Selle. Afmeting: 38 x 58 cm. In goede staat.
Oude AGFA Film emaille reclamebord. Photo Goods. Door schilder Schmidt Bellheim. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 26 cm. In goede staat.
Hollands Art Deco handgeschilderd ontwerp. Holland Amerika Lijn. Circa 1930. Aquarel op papier. Afmeting: 32 x 50 cm. In goede staat.
Hollands handingeschilderd reclame ontwerp. F. v/d Meulen poelier. Circa 1930. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 75 x 96 cm. In goede staat.
Oud Droste Cacao blik met afbeelding van zuster met dienblad en wolkje boven het kopje. Midden 20e eeuw. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In goede staat.
30-er Jaren handgeschilderde KLM reclame ontwerp 'De tijd vliegt'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
30-er Jaren handgeschilderd KLM ontwerp. Ex Libris Jens Harteling. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
Handgeschilderde 30-er jaren ontwerp Scandinavian Air Expres Amsterdam - Kopenhagen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.
30-er Jaren Fokker handgeschilderd ontwerp. 3 Waspen 425 PK. Zwart-wit op papier. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.
Zes handgeschilderde ontwerpen met vliegtuigen. Eerste helft 20e eeuw. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde 30-er jaren Art Deco schilderijen met oldtimers. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.
Handgeschilderd ontwerp van 'De Zeeuwse Verzekeringen'. 50-er/60-er Jaren. Scheurtje. Afmeting: 63 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek eikenhouten beschilderde marine kist. Circa 1900. 2nd Ships Compass, met twee-master op deksel en naam Peter Habgood. Afmeting: 28 x 35 x 36 cm. In goede staat.
Groot Duits antiek schoenmakers hout beschilderd reclamebord. Circa 1910. Met de tekst: 'Von Norden, Osten, Süden, Westen besohlt mein Meester am besten'. Afmeting: 185 x 58 cm. In goede staat.
Twee maal antiquarische Duitse Zeppelin. Bestaande uit: Boekje 'Die Zeppeling fahrt nach Amerika uns zurück' + Grote postkaart 'Luftschiff in voller fahrt'. Verlag E. Baumann. Afmeting: 16,5 - 29 cm. ...
Vier maal gelithografeerde reclame affiches. Circa 1930 - 1960. Onder andere: Lelido bierreclame, Air India en Benedictine. Afmeting: 20 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse kartonnen gelithografeerde Adler reclame voor Instrumente und Saiten. Circa 1930. Afmeting: 47 x 34 cm. In zeer goede staat.
Twee maal Flipje Betuwe reclame. 60-er Jaren. Bestaande uit: Flipje Tiel figuur, oudste type, hoofd gelijmd + kartonnen gelithografeerde Flipposcoop. Afmeting: 50 x 22 x 17 cm / 27 x 16 x 22 cm. In go...
Zeldzame Amerikaanse kruideniers koffiemolen. Philadelphia USA. Met adelaar en goudkleurige etiketten. Circa 1890. Afmeting: 63 x 33 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot Van Melle's Toffees kruideniers voorraadblik in molenvorm met houten wieken. Circa 1910. Afmeting: 60 x 30 cm ø. In zeer goede staat.
Twee voor-oorlogse reclame figuren. Bestaande uit: Philips schoenreclame (Bentex) + The played a penfold golf figuur. Afmeting: 31 - 51 cm. In goede staat.
Oude Beauregard speciale bierreclame hangbord. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 23 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke voorraadblikken. Bestaande uit: Drie maal kleine Droste Cacao blikken. Eén maal De Betuwe Tiel. Met figuren decors. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Zeldzaam zeven-delig Jugendstil Blooker's Cacao / mokka servies met landschappen decors. Circa 1915. Afmeting: 6 - 19 cm. In goede staat.
Groot antiek kruideniers voorraadblik van Vatel Suikerwerken - Deventer. Circa 1920. Afmeting: 40 x 28 x 21 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Douwe Egberts kruideniers voorraadblikken. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 28 x 43 x 32 cm / 35 x 48 x 36 cm. In goede staat.
Negen delen antiek groen emaille met goudrand. Circa 1930. Afmeting: 11 - 30 cm. In uitstekende staat.
Drie oude kruideniers snijmachines. 20e Eeuw. Geëmailleerd. Eén maal Gemerkt Standvast. Eén maal gemerkt Olland. Eén maal Unika. Afmeting: 30 - 39 cm. In goede staat.
Oude ijzeren vleeshaak met kunststof slagerij decoratie materiaal. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek emaille reclamebord voor schoenpoetsmiddel. Diamantine mit Sparsieb. Voor 1930. Bijschildering langs de kanten. Afmeting: 50 x 33 cm. In goede staat.
Antiek papier maché slagerij toonbank varken met originele beschildering. Afmeting: 34 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: H. Smith Koffie Groningen. Insulinde Koffie-Thee Groningen. Circa 1930. Afmeting: 38 x 30 x 40 cm / 36 x 30 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke voorraadblikken. Bestaande uit: V.S. Medicinale pepermunt. K.W. Koffie Haarlem. Ongemerkt figuren decors. N.V. Senzora Deventer, zuivere gemalen peper. Afmeting: 31 - 38 cm. In redelijk/g...
Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Eén maal Jugendstil, First Crop Flowery pe Koe. Eén maal Kanis en Gunnink Koffie en Thee. Eén maal Kahrel's Thee, Groningen. Afmeting: 33 - 49 cm. In redelijk...
Lot diverse voor-oorlogse blikken dozen met diverse lithografie. Onder andere: Chocolade et cetera. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.
Vijfentwintig oude/antieke voorraadblikken met reclame. Divers. Onder andere: Koffie, cacao et cetera. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Lot antiek keukengerei met keramiek. Bestaande uit: Drie koffiemolens, nootmuskaat-raspmolen en een kruidenkastje. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 23 - 35 cm. In goede staat.
Vier maal emaille. Zeldzame van emaille gemaakte wasmiddelenhouder, Persil, ATA, IMI. Eén zeephouder, zandloper, bakje met schepen. Afmeting: 25 - 33 cm. In zeer goede staat.
Twee grote antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal Van Nelle Koffie - Thee. Eén maal Aroma Extract Koffie. Circa 1930. Afmeting: 37 x 40 x 30 cm / 37 x 42 x 30 cm. In redelijke staat.
Zes maal kruideniers voorraad/reclame objecten. Bestaande uit: Houten krat + flessen Wildervank gazeuse. Persil houten kist. Blue Band Margarine kist. Zeeuws Meisje. Remo wasbord. Boerinneke korstloze...
Grote antieke vernikkelde kruideniers dispenser voor tafelolie. Circa 1920. Afmeting: 85 x 30 x 26 cm. In goede staat.
Vier antieke voorraadblikken. Circa 1915 - 1930. Eén maal Jan de Ruyter tabak Uithoorn. Eén maal koffie/thee/cacao Groningen. Eén maal V.S. Medicinale pepermunt. Eén maal Senzora chocolade poeder Deve...
Lot van zes antieke voorraadblikken. Divers. 1900 - 1940. Afmeting: 12 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal apothekers reclame Sanatogen. Circa 1930. Bestaande uit: Houten toonbankhouder. Drie blikken. Eén Sanatogen glazen voorraad pot. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke kruideniers objecten met reclame. Onder andere: Gelithografeerde kaasblikken, koekblik, klokje et cetera. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: V.S. Pepermunt, Koek & Banket R.J. de Kroes + theebus. Afmeting: 24 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van negen reclame asbakken + twee reclame kleingeld toonbank bakken + sigarensnijder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Vier antieke houten voorraaddozen met en zonder lithografische reclame. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.