Bronzen beeldje. 20e Eeuw. Mogelijk Jantje Beton. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters messing. 20e Eeuw. Eén maal Ghendi, gegraveerd. Eén maal messing bewerkt paard. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Twee Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 42 cm. In goede staat.