Antieke Duitse notenhouten regulateur met draaischijf in uurwerk. Firma Thomas Haller. Circa 1890. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bureauklok met wekker. Boer met kruiwagen. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oude messing lantaarnklok met ankergang en slagwerk op grote bel. Afmeting: 37 x 20 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing historisme pendule met emaille, cartouches, koppen en harnas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 42 x 15 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten schoolklok. Brazier Lyon. Circa 1900. Origineel achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 15 x 38 cm ø. In goede staat.
Zeer kleine 19e eeuwse miniatuur Vorderzappler met parelmoer. Glazen stolpje mist. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.
Leuk klein antiek Frans albasten klokkenstel met Sevres plaquette en messing. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek zwart marmeren klokkenstel met citadel koepels en volle zuilen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Enkele chips + beschadigingen. Afmeting: 30 - 34 cm. In re...
Gietijzeren beschilderde Augenwender Uhr met achtdaags-uurwerk. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Duitse Schwarzwald Bismarck klok met koekoek-functie. Circa 1850. Afmeting: 49 x 23 x 18 cm. In goede staat.
Miniatuur wortelnoten Amsterdamse staande klok van Warmink. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: met console H 91 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met figuren en druivenranken. Compositie metaal verguld. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Franse bureauklok. Man met perronwagen en bagage. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch Jugendstil wekkerklok. Lenzkirch 1 Million, nr.: 325695. Met bronzen beslag. Uurwerk behoeft reiniging en zit los. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten staande klok met 19e eeuws Engels achtdaags-uurwerk. Huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 220 x 51 x 26 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker en originele polychromie. Bovenste gietstuk los erbij. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Antiek Frans Art Deco marmeren klokkenstel met coupes. Vrouw met pauw. Compositie metaal. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Neo Gotische messing belklok met druivenranken en figuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 33 x 23 cm ø. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met brons. Circa 1860 - 1880. Neo Renaissance met phenixen, zuilen, en kop en heraldiek. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 47 x 18 cm...
18e - 19e Eeuwse Friese stoeltjesklok met spillegang en wekker. Originele polychromie. Wijzerplaat iets beschadigd. Afmeting: 72 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten staande klok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: H 243 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en datumaanduiding. Biedermeier. Circa 1860. In zeer goede staat.
Antieke Franse bureauklok met wekker. Circa 1900. Muilezel draagt klok. Basis stukje af en verbogen. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse serpentijn regulateur met snijwerk. Circa 1860. Weekloper-uurwerk met halfuur-slag en seconden aanduiding. Afmeting: 116 cm. In goede staat.