Twee viscouverts, met 2 messen en vorken, plated met een heft voorzien van een ribbewerking. 20 cm. In redelijk goede staat.
Brede armband gemaakt uit veel langwerpige schelpvormige schakels van parelmoer, geregen door middel van elastiek. Breedte 5 cm. In goede staat
Zilveren rinkelband, 925/000, met een opgesoldeerd element met zirconia's en robijnen. ø58mm. ca 5,2 gram. In goede staat
Martin van Waning. 1889 - 1972. Kerkgezicht met figuren. Ets op papier. Afmeting: 27 x 32 cm. In goede staat.
Negen diverse oude kunst/antiek boeken. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.
Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Aparte antieke iepenhouten stoof met been inleg. J. Luteijn Risseeuw 1910. Afmeting: 16 x 27 cm ø. In goede staat.
Antieke 30-er jaren messing maritieme sigarensnijder. Circa 1930. Afmeting: 12 x 7 cm ø. In goede staat.
Munt 5 mark: FRIEDRICH GROSHERZOG VON BADEN, DEUTSCHES REICH, 1875, FÜNF MARK. Voorzien van een hangeroog.
Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Circa 1915. Deel houtwerk mist. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.
Twee antieke keramieken Jugendstil vazen met rozen decor. Genummerd. Eén kleine restauratie. Afmeting: 24 x 11 cm ø. In goede staat.
Antiek Engels Cauldon keramieken schaaltje met Chinese landschappen decor. Afmeting: 5 x 18 x 14,5 cm. In goede staat.
Twee witte Meissen porseleinen plaquettes. Eén maal Burg Stolpen Gräfin Cosel. Eén maal Zwinger Dresden, August der Starke. Afmeting: 6,7 cm ø. In goede staat.
Zilveren ring, 835/000, met blauw opaal. Zilveren cachetring met een ovaal geslepen blauw cabouchon. ca 2,8 gram. ø 49. In goede staat.
Zilveren choker, 835/000, deels getorst met een gematteerde bewerking. Voorzien van een bakslot met veiligheid. 40 cm. Breedte 7 mm. ca 21 gram. In goede staat.
Zilveren rozenvaasje. 833/000, trompetmodel met golvende parelrand. MT.: C.Mansveld, Rotterdam. 11 cm. In goede staat
Zilveren ring, 925/000, brede ring met zirconia's in het midden voorzien van een hartvormige roze zirconia. Met aan de zijkanten voorzien van rode zirconia's in de vorm van een bloem. Breedte 13 mm, ...
Hanger van barnsteen, in peervorm, met een geelgouden oog en hangeroog, 585/000. 29x53mm inclusief oog.
Zilveren armband, 835/000, met malachiet. Strakke armband, Art Deco versierd met rechthoekig geslepen malachietstenen, voorzien van haaksluiting. Breedte 25 mm, lengte 17,5 cm. In 2 malachiten zit een...
Beppi Zancan. 1936 - . Twee landschappen. Schetsen op papier. Afmeting: 17 x 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.
K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.
Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.
Antieke notenhouten Schwarzwald barometer met ranken. Circa 1900. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Chinese munten-pop, metalen Chinees polychrome, twee geglazuurde tempelleeuwen, Chinese houtgestoken godheid. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Vier maal divers oud/antiek. Bestaande uit: Houten vijzel met ijzeren stamper, kolen-strijkijzer, messing Jugendstil spiegel, beschilderd dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 72 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren spaarpotten. Bestaande uit: Beer + Aziatische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Lot divers oud papiergeld. Onder andere: 3x 10 Sepoeloeh (Sepuluh) Indonesië. 3x Zilver Don, 1 groot gulden, 100 cent Francs, 2½ gulden 1949, 7x 5000 Mark, 1x 10 Mark, 7x divers Duits briefgeld, 4x Pf...
Moderne messing spiegel, Bel Air Art. 21e Eeuw. Afmeting: 88 x 68 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen kom met zes tekens bodemmerk. Floraal. Afmeting: 8 x 19,3 cm ø. In goede staat.
Lot divers oud/antiek porselein. Onder andere Empire vaasje. Ram Arnhem vaas, haarlijn. Bisquit porselein, vaasjes etc. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 12 mm, met groen grijs bruin tinten. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 47 cm. Nieuw
Lot lepels met 4 zilveren lepels, 800/000, en een plated lepel, met slingersteel en een melkmeisje. Een zilveren kwastlepel met getorste steel bekroond met een bokkepoot en 3 zilveren koffielepels met...
Zilveren suikerschep, 835/000, MT.: W.Visser, Purmerend, en een vork 800/000, gemerkt Antiko 800, beiden met 2 zijdig bewerkte roosstelen. totaal ca 35 gram. 12-16cm. In goede staat
Zilveren roomlepel, 835/000, voorzien van ronde bak met tuit en een gecontourneerde steel met hanekam. Aan de achterzijde voorzien van een haak. 11 cm. ca 26 gram. In goede staat
Uitgebreid plated Keltum bestek. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 27 cm. In goede staat.
Zilver vergulde ring, 925/000, met 7 grote ovaal gefacetteerde zirconia's met diverse kleuren. ø 50 Als nieuw
Zilveren armband, 800/000, gemaakt uit plaatjes met een geschulpte bewerking. met veiligheid en bakslot. Breedte 11 mm. ca 18,5 cm. ca 20,6 gram. In redelijk goede staat
Zilveren suikerschep en mosterdlepel, 833/000, beide stelen bekroond met een molen met draaibare wieken. Suikerschep met gedreven bak met ophaalbrug en ruiter te paard, MT.: B.W. Eldick Zutphen. Moste...
Lot Djokja zilver, 800/000, met een doosje met zilveren element, een klemband en een servetband.
Brede zilveren ring, 925/000, met een strakke gematteerde band voorzien van een ovaal cabouchon geslepen lapis lazuli. 10x15mm. Breedte 16 mm. ca 18,5 gram. ø 56 In goede staat
Mes met pistoolgreep en lemmet gemerkt P.D. Baus. Lengte 16 cm. En een mes met floraal gegraveerd lemmet, lengte 17 cm. En een lepel, lengte 15 cm. Alle drie met porseleinen heften met Zwiebelmuster a...