Twee viscouverts, met 2 messen en vorken, plated met een heft voorzien van een ribbewerking. 20 cm. In redelijk goede staat.
Brede armband gemaakt uit veel langwerpige schelpvormige schakels van parelmoer, geregen door middel van elastiek. Breedte 5 cm. In goede staat
Zilveren rinkelband, 925/000, met een opgesoldeerd element met zirconia's en robijnen. ø58mm. ca 5,2 gram. In goede staat
Martin van Waning. 1889 - 1972. Kerkgezicht met figuren. Ets op papier. Afmeting: 27 x 32 cm. In goede staat.
Negen diverse oude kunst/antiek boeken. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.
Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Aparte antieke iepenhouten stoof met been inleg. J. Luteijn Risseeuw 1910. Afmeting: 16 x 27 cm ø. In goede staat.
Antieke 30-er jaren messing maritieme sigarensnijder. Circa 1930. Afmeting: 12 x 7 cm ø. In goede staat.
Munt 5 mark: FRIEDRICH GROSHERZOG VON BADEN, DEUTSCHES REICH, 1875, FÜNF MARK. Voorzien van een hangeroog.
Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Circa 1915. Deel houtwerk mist. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.
Twee antieke keramieken Jugendstil vazen met rozen decor. Genummerd. Eén kleine restauratie. Afmeting: 24 x 11 cm ø. In goede staat.
Antiek Engels Cauldon keramieken schaaltje met Chinese landschappen decor. Afmeting: 5 x 18 x 14,5 cm. In goede staat.
Twee witte Meissen porseleinen plaquettes. Eén maal Burg Stolpen Gräfin Cosel. Eén maal Zwinger Dresden, August der Starke. Afmeting: 6,7 cm ø. In goede staat.
Zilveren ring, 835/000, met blauw opaal. Zilveren cachetring met een ovaal geslepen blauw cabouchon. ca 2,8 gram. ø 49. In goede staat.
Zilveren choker, 835/000, deels getorst met een gematteerde bewerking. Voorzien van een bakslot met veiligheid. 40 cm. Breedte 7 mm. ca 21 gram. In goede staat.
Zilveren rozenvaasje. 833/000, trompetmodel met golvende parelrand. MT.: C.Mansveld, Rotterdam. 11 cm. In goede staat
Zilveren ring, 925/000, brede ring met zirconia's in het midden voorzien van een hartvormige roze zirconia. Met aan de zijkanten voorzien van rode zirconia's in de vorm van een bloem. Breedte 13 mm, ...
Hanger van barnsteen, in peervorm, met een geelgouden oog en hangeroog, 585/000. 29x53mm inclusief oog.
Zilveren armband, 835/000, met malachiet. Strakke armband, Art Deco versierd met rechthoekig geslepen malachietstenen, voorzien van haaksluiting. Breedte 25 mm, lengte 17,5 cm. In 2 malachiten zit een...
Beppi Zancan. 1936 - . Twee landschappen. Schetsen op papier. Afmeting: 17 x 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.
K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.
Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.
Antieke notenhouten Schwarzwald barometer met ranken. Circa 1900. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Chinese munten-pop, metalen Chinees polychrome, twee geglazuurde tempelleeuwen, Chinese houtgestoken godheid. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Vier maal divers oud/antiek. Bestaande uit: Houten vijzel met ijzeren stamper, kolen-strijkijzer, messing Jugendstil spiegel, beschilderd dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 72 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren spaarpotten. Bestaande uit: Beer + Aziatische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Lot divers oud papiergeld. Onder andere: 3x 10 Sepoeloeh (Sepuluh) Indonesië. 3x Zilver Don, 1 groot gulden, 100 cent Francs, 2½ gulden 1949, 7x 5000 Mark, 1x 10 Mark, 7x divers Duits briefgeld, 4x Pf...
Moderne messing spiegel, Bel Air Art. 21e Eeuw. Afmeting: 88 x 68 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen kom met zes tekens bodemmerk. Floraal. Afmeting: 8 x 19,3 cm ø. In goede staat.
Lot divers oud/antiek porselein. Onder andere Empire vaasje. Ram Arnhem vaas, haarlijn. Bisquit porselein, vaasjes etc. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 12 mm, met groen grijs bruin tinten. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 47 cm. Nieuw
Lot lepels met 4 zilveren lepels, 800/000, en een plated lepel, met slingersteel en een melkmeisje. Een zilveren kwastlepel met getorste steel bekroond met een bokkepoot en 3 zilveren koffielepels met...
Zilveren suikerschep, 835/000, MT.: W.Visser, Purmerend, en een vork 800/000, gemerkt Antiko 800, beiden met 2 zijdig bewerkte roosstelen. totaal ca 35 gram. 12-16cm. In goede staat
Zilveren roomlepel, 835/000, voorzien van ronde bak met tuit en een gecontourneerde steel met hanekam. Aan de achterzijde voorzien van een haak. 11 cm. ca 26 gram. In goede staat
Uitgebreid plated Keltum bestek. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 27 cm. In goede staat.
Zilver vergulde ring, 925/000, met 7 grote ovaal gefacetteerde zirconia's met diverse kleuren. ø 50 Als nieuw
Zilveren armband, 800/000, gemaakt uit plaatjes met een geschulpte bewerking. met veiligheid en bakslot. Breedte 11 mm. ca 18,5 cm. ca 20,6 gram. In redelijk goede staat
Zilveren suikerschep en mosterdlepel, 833/000, beide stelen bekroond met een molen met draaibare wieken. Suikerschep met gedreven bak met ophaalbrug en ruiter te paard, MT.: B.W. Eldick Zutphen. Moste...
Lot Djokja zilver, 800/000, met een doosje met zilveren element, een klemband en een servetband.
Brede zilveren ring, 925/000, met een strakke gematteerde band voorzien van een ovaal cabouchon geslepen lapis lazuli. 10x15mm. Breedte 16 mm. ca 18,5 gram. ø 56 In goede staat
Mes met pistoolgreep en lemmet gemerkt P.D. Baus. Lengte 16 cm. En een mes met floraal gegraveerd lemmet, lengte 17 cm. En een lepel, lengte 15 cm. Alle drie met porseleinen heften met Zwiebelmuster a...
Grote ring, goud op zilver, 925/000, met grote vierkante steen, 26x26mm. met bewerkte zijkant en openband. ø 57. ca 20,3 gram. In goede staat
Acht delen oud plated. Bestaande uit: Vier kandelaren, melk/suiker set, schaal. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Lange barnstenen ketting met diverse gevormde kralen. lengte 210 cm. ø 4-9mm. ca 93 gram.
Zilveren armband, 925/000, met bennetonschakel. Breedte 5,5 mm. ca 17,1 gram. ca 21 cm. In goede staat
Goud op zilveren ring, 925/000, breed model versierd met gezaagde bloemen bezet met zirconia's. breedte 13 mm ø 56, ca 6 gram. In goede staat.
Fraaie geelmetalen ceintuur, gevlochten met ronde gezaagde elementen met roze stenen. breedte 7 cm. lengte 106cm.
Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat
Zilveren armband, 925/000, met oranje zirconia's. armband met vierkante schakels om en om bezet met een vierkant geslepen oranje zirconia's. Met karabijnhaak. Breedte 6 mm, lengte 19,5 cm. ca 15,6 gra...
Zilveren ring met oorbellen, 925/000, voorzien van een peervormige rozet bezet met een peervormige gefacetteerde groene steen met daaromheen een rand met zirconia's. ø 54, lengte 32 mm. Nieuw
Sierlijke goldplated choker met een ankercollier en in het midden versierd met 6 ronde zirconia's, oplopend in grootte en centraal een peervormige steen. 42 cm. Nieuw
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1960. Stadsgezicht Parijs. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.
Meinert Volkers '87. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Otto Wild. 1898 - 1971. Duitse School. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1985. Wilde bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 54 x 74 cm. In goede staat.
Marcel de With. 2006. Moderne abstracte figuratieve voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.
J. Lorjé. 1988. Berglandschap met bloemenveld. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.
K. Vink. 20e Eeuw. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Kersbergen Buytendorp. Circa 1940. Stilleven margrieten. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Acht maal antiek tin. Bestaande uit: Strooiers, schenkkan, bierpul met glazen bodem, bord etc. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delige antieke Oosterse tinnen bewerkte mocca set. Afmeting: 14 x 45 x 9,5 cm. In goede staat.
Antiek goudkleurig metalen muntenbeursje met bewerkte deksel en twee medaillons, Napoleon Bonaparte. Afmeting: 9 x 6 cm. In goede staat.
Oud mahoniehouten gestoken masker. 20e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Vernikkelde messing Art Nouveau verdeelschaal met vijf kristallen schalen. Eén met barst. Circa 1915. Afmeting: 18 x 28 cm ø. In redelijk/goede staat.
Kleine Hollandse bronzen vijzel. Gemerkt Aka Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 5,7 x 6,7 cm ø. In goede staat.
Antieke notenhouten Schwarzwald wandlectuurhouder. Circa 1900. Afmeting: 30 x 31 x 7 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws terracotta figuur op houten geeboniseerde sokkel. Heilige met hond. Stukje staf afgebroken. Afmeting: H 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse houtgesneden plaquette in lijst. Notenhout. Man met bijbel en vrouw luistert toe. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren Art Deco coupes, blauw-grijs en oker. Circa 1920. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houten kaarskandelaren met messing lekrand. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Kristallen parfumfles in de vorm van een hoorn met slijpwerk met onedel deksel en hangeroog. Voorzien van binnenstopje. 7 cm. In goede staat.
Lot diverse oude spelden etc. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 4 cm. In doos. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten bordenrek. Circa 1900. Afmeting: 65 x 95 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kristalglazen bierpul met porseleinen medaillon. Circa 1900. Handbeschilderd, vrouw met intarsia en twee duiven in landschap. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Oosters brons. Bestaande uit: Eén hangpetroleum lamp in vogelvorm. Eén Afrikaanse gegraveerde slaven armband. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke bestekkisten met bestek. Onder andere: Vismessen, messenslijpset, vleesvork + mes et cetera. Afmeting: 18 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke messing Louis Seize-stijl wandlampjes met antieke ovale spiegel. Circa 1920. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Hollandse WO I landstorm militaria documenten. Onder andere: Kennisgeving Dienst landstorm 1922. Zakboekje landweerdistrict 3e compagnie 1916. Bewijs van ontslag landweer 1919. In redelijk/goede staat...
Vijf oude/antieke bronzen penningen. Bestaande uit: * Evangelische Kirche, Altpreusesen Union, Goldene Hochzeit. * Bronzen penning Griekse dame door Bertrand Andrieu (Fecit), 1895 Industrielle de Mul...
Lot oud houten speelgoed. Circa 1950. Onder andere: Trein, paard. Afmeting: 11 - 33 cm. In goede staat.
Lot oud houten kinderspeelgoed. Circa 1950. Bestaande uit: Vrachtwagen, S.I.O. Holland, tracktor, paard, eend. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.
Lot oud houten kinderspeelgoed. Bestaande uit: Twee maal kar, twee maal paard. Circa 1950 - 1980. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.
Twee maal oud Duits blikken speelgoed. Eén maal kletteraffe (klimaapje), Tom Lehmann, nr. 883, één arm los. Eén maal D.R.G.M. Germany, kussende figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Zij-span, China. Vliegtuig acrobaat, Cragston Toy. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijke staat.
Oude eikenhouten bijzettafel met polychrome tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 46 cm. In goede staat.
Drie Italiaanse Peltro muizen. Gesigneerd. Brons, vernikkeld. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.
Oud/antiek eikenhout gestoken figuur. Vrouw met weefgetouw. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 17 x 13 cm. In goede staat.