19e Eeuwse kleine vergulde schippertjes stoeltjesklok. Originele polychromie. Beschadiging. Afmeting: 30 x 14 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse messing historisme pendule met emaille, cartouches, koppen en harnas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 42 x 15 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met figuren en druivenranken. Compositie metaal verguld. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke handbeschilderde keramieken bureauklok met figurenvoorstelling op schilderspalet. Stil uurwerk. Circa 1880. Wijzerplaat cijfers weg. Keramiek heel. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede ...
Vroeg 19e eeuwse Franse mahoniehouten Lyra pendule met kwartierslag op twee bellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat iets beschadigd en restauratie. Afmeting: 48 cm. In re...
Antieke Duitse notenhouten regulateur met originele kroon. Circa 1890. Gründerzeit. Afmeting: 116 cm. In goede staat.
Oude messing lantaarnklok met ankergang en slagwerk op grote bel. Afmeting: 37 x 20 x 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok. Bells in Strields. Afmeting: H 215 cm. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, functie dagaanduiding mist. In goede staat.
Miniatuur wortelnoten Amsterdamse staande klok van Warmink. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: met console H 91 cm. In goede staat.
1979 Royal Geographical Societi wereldklok. Tournant uurwerk en globus draait. Afmeting: 30 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Grote oude Engelse messing lantaarnklok met kwartierslag op vier bellen en uurslag op grote bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse comtoise met harpslinger en gietijzer bok spillegang. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 48 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Vergulde antieke Franse comtoise met spillegang en bok. Achtdaags-uurwerk. Circa 1800. Afmeting: 38 x 15 x 25 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en datumaanduiding. Biedermeier. Circa 1860. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang. Feuille met twee duiven en twee cherubijnkoppen en pronkslangen. Afmeting: 44 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger. Circa 1915. Duitsland, Görlitz. Barstjes. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten schoolklok. Mechanisch. 20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 12 x 34 cm ø. In goede staat.
Duitse notenhouten Kienzle regulateur. Eén lijstje los er bij. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Mahoniehouten staande klok met 19e eeuws Engels achtdaags-uurwerk. Huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 220 x 51 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten staande klok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: H 243 cm. In goede staat.
Oude mysterieuze pendule naar oud voorbeeld. Junghans Metteln. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Gietijzeren beschilderde Augenwender Uhr met achtdaags-uurwerk. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissander kolompendule met getorste zuilen. Lichte fineerschades, wijzerplaat beschadigd. Uurwerk vervuild. Afmeting: 47 cm. In redelijke staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Franse eikenhouten comtoise klok met spillegang. Huwelijk. Met gewichten + slinger. Verder in goede staat. Afmeting: H 250 cm.
Kleine notenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Antieke Societe Ceramique Maastricht keramieken Jugendstil klok met ijsvogel in de winter decor. Circa 1915. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met draaischijf in uurwerk. Firma Thomas Haller. Circa 1890. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antiek gelithografeerd blikken Victory V Fryer & Co. Nelson Ltd. snoepjes voorraadblik met uurwerk. Circa 1930. Afmeting: 25 x 33 x 11 cm. In goede staat.
Oude Duitse koekoeksklok . Houtgesneden met hert, konijn en vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 31 x 20 cm. In goede staat.
Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse handbeschilderde rozenklok. Circa 1900. Afmeting: 28 x 39 x 10 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse bureauklok met wekker. Circa 1900. Muilezel draagt klok. Basis stukje af en verbogen. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit regulateur met halve zuilen. Circa 1890. Afmeting: 103 cm. In goede staat.
Neogotische Franse compositiemetalen kathedraalklok met monnik (automaat) die aan de belkoord trekt. Monnik zit los. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Hollandse notenhouten Westminster Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Pfeilkreuz tafelklok met halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse serpentijn regulateur met snijwerk. Circa 1860. Weekloper-uurwerk met halfuur-slag en seconden aanduiding. Afmeting: 116 cm. In goede staat.
Antiek Frans Art Deco marmeren klokkenstel met coupes. Vrouw met pauw. Compositie metaal. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten met messing waterklok met opschrift 'H. Anderson Fecit ye ancient towne Bath, Anno Dom. 1707'. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Grote Duitse Kieninger Biedermeijer-stijl notenhouten staande klok met bandintarsia. Met kwartierslag op acht gongstaven en seconden aanduiding. Juweliersklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 200 c...
Gesigneerde Engelse geeboniseerde Bracket klok met snek. Circa 1800. Gesigneerd John Moore & Son Clerkenwell London. Met ankergang en slagwerk op bel. Strike/Silent functie. Slagwerk op vol uur. Afmet...
Zeldzame gesigneerde Duitse Biedermeier mahoniehouten Flöten Uhr met acht melodieën. Door Schoepperle A. Lenzkirch. Eén tandwiel achter wijzer verbogen en één wijzer mist. Verder mechanisme compleet. ...
Grote Amerikaanse mahoniehouten banjo wandklok. Howard & Davis Boston. Circa 1900. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Antieke Duitse regulateur van notenhout met originele kroon. Circa 1870. Met achtdaags-uurwerk, halfuurslag. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule. Circa 1890. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slinger weg. Afmeting: 27 x 39 x 13 cm. In goede staat.