This website uses cookies

41. Juniveiling 2019

Auction on Friday, June 28, 2019 from 18:00

Completed | Default auction

Sold
Zeldzame Flöten Uhr 3500
Zeldzame Flöten Uhr

Result:

1.800 EUR

Lenzkirch klokkenstel, 19e eeuw 3501
Lenzkirch klokkenstel, 19e eeuw
Starting price 1.750 EUR
Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw 3502
Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw
Starting price 4.500 EUR
Sold
Antieke Charles Dix pendule, 1830 3503
Antieke Charles Dix pendule, 1830

Result:

1.100 EUR

Sold
Engelse Bracket klok, 1800 3504
Engelse Bracket klok, 1800

Result:

1.050 EUR

Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw 3505
Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw
Starting price 2.900 EUR
Sold
Duitse schilderijklok, 1840 3506
Duitse schilderijklok, 1840

Result:

650 EUR

Vuurvergulde Empire pendule 3507
Vuurvergulde Empire pendule
Starting price 1.600 EUR
Antieke Capucijner officiersklok, 1800 3508
Antieke Capucijner officiersklok, 1800
Starting price 1.700 EUR
Antieke Capucijner Officiersklok 3509
Antieke Capucijner Officiersklok
Starting price 1.700 EUR
Antieke Lenzkirch tafelklok 3510
Antieke Lenzkirch tafelklok
Starting price 800 EUR
Antieke Weense wandklok met muziek, 1840 3511
Antieke Weense wandklok met muziek, 1840
Starting price 550 EUR
Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw 3512
Starting price 2.700 EUR
Weense tafelklok, 18e eeuw 3513
Weense tafelklok, 18e eeuw
Starting price 500 EUR
Sold
Jaeger LeCoultre Atmos klok 3514
Jaeger LeCoultre Atmos klok

Result:

650 EUR

Sold
Staande Kieninger klok 3515
Staande Kieninger klok

Result:

500 EUR

Sold
Franse Lyra pendule, 19e eeuw 3516
Franse Lyra pendule, 19e eeuw

Result:

400 EUR

Antieke tafelklok, 17e - 18e eeuw 3517
Antieke tafelklok, 17e - 18e eeuw
Starting price 3.500 EUR
Vuurvergulde portaalpendule, 1800 3518
Vuurvergulde portaalpendule, 1800
Starting price 550 EUR
Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840 3519
Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840
Starting price 500 EUR
Antieke Franse pendule 3520
Antieke Franse pendule
Starting price 190 EUR
Franse vergulde pendule, 19e eeuw 3521
Franse vergulde pendule, 19e eeuw
Starting price 240 EUR
Sold
Engelse lantaarnklok 3522
Engelse lantaarnklok

Result:

350 EUR

Sold
Grote messing belklok, 1880 3523
Grote messing belklok, 1880

Result:

250 EUR

Franse Louis Seize pendule, 1800 3524
Franse Louis Seize pendule, 1800
Starting price 250 EUR
Sold
Nachtlicht Tournant klok, 1880 3525
Nachtlicht Tournant klok, 1880

Result:

300 EUR

Schotse staande klok, 19e eeuw 3526
Schotse staande klok, 19e eeuw
Starting price 800 EUR
Messing tafelklok, 1880 3527
Messing tafelklok, 1880
Starting price 150 EUR
Sold
Antieke Engelse waterklok 3528
Antieke Engelse waterklok

Result:

360 EUR

Albast Empire klokkenstel, 19e eeuw 3529
Albast Empire klokkenstel, 19e eeuw
Starting price 350 EUR
Albast Empire klokkenstel 3530
Albast Empire klokkenstel
Starting price 350 EUR
Frans Clodion klokkenstel, 1860 3531
Frans Clodion klokkenstel, 1860
Starting price 3.000 EUR
Antieke Franse pendule , 1860 3532
Antieke Franse pendule , 1860
Starting price 140 EUR
Sold
Antiek Frans klokkenstel, 1920 3533
Antiek Frans klokkenstel, 1920

Result:

250 EUR

Sold
Wereldklok 3534
Wereldklok

Result:

350 EUR

Marmeren Charles Dix pendule 3535
Marmeren Charles Dix pendule
Starting price 300 EUR
Sold
Antieke Franse bureauklok, 1900 3536
Antieke Franse bureauklok, 1900

Result:

170 EUR

Sold
Groot antiek marmeren klokkenstel 3537
Groot antiek marmeren klokkenstel

Result:

250 EUR

Zeldzame Engelse staande klok 3538
Zeldzame Engelse staande klok
Starting price 2.300 EUR
Antiek vogelkooi klokje, 1920 3539
Antiek vogelkooi klokje, 1920
Starting price 150 EUR
Antieke Vorderzappler, 19e eeuw 3540
Antieke Vorderzappler, 19e eeuw
Starting price 250 EUR
19e Eeuwse vergulde Hinterzappler 3541
19e Eeuwse vergulde Hinterzappler
Starting price 200 EUR
19e Eeuwse vergulde Vorderzappler 3542
19e Eeuwse vergulde Vorderzappler
Starting price 200 EUR
Vergulde Vorderzappler, 19e eeuw 3543
Vergulde Vorderzappler, 19e eeuw
Starting price 200 EUR
Sold
Miniatuur A'dams staande klok 3544
Miniatuur A'dams staande klok

Result:

160 EUR

Sold
Antieke Lenzkirch wekkerklok 3545
Antieke Lenzkirch wekkerklok

Result:

170 EUR

Antieke Franse messing tafelklok, 1880 3546
Antieke Franse messing tafelklok, 1880
Starting price 300 EUR
Antiek Frans pendule stel, 1880 3547
Antiek Frans pendule stel, 1880
Starting price 270 EUR
Sold
Antieke serpentijn regulateur, 1860 3548
Antieke serpentijn regulateur, 1860

Result:

300 EUR

Duitse staande klok, 1725 3549
Duitse staande klok, 1725
Starting price 250 EUR
Antieke Duitse staande klok, 1920 3550
Antieke Duitse staande klok, 1920
Starting price 300 EUR
Antiek Frans klokkenstel, 1900 3551
Antiek Frans klokkenstel, 1900
Starting price 150 EUR
Sold
Staande Engelse klok, 18e eeuw 3552
Staande Engelse klok, 18e eeuw

Result:

300 EUR

Antieke Duitse tafelklok, 1890 3553
Antieke Duitse tafelklok, 1890
Starting price 150 EUR
Sold
Friese stoelklok, 18e - 19e eeuw 3554
Friese stoelklok, 18e - 19e eeuw

Result:

250 EUR

Antieke Franse pendule met porselein, 1860 3555
Antieke Franse pendule met porselein, 1860
Starting price 180 EUR
Antieke Franse bureauklok, 1880 3556
Antieke Franse bureauklok, 1880
Starting price 150 EUR
Sold
Antieke Franse bureauklok, 1900 3557

Result:

130 EUR

Franse pendule, 1860 3558
Franse pendule, 1860
Starting price 100 EUR
Romantische Franse pendule, 1860 3559
Romantische Franse pendule, 1860
Starting price 180 EUR
Franse wandklok, 19e eeuw 3560
Franse wandklok, 19e eeuw
Starting price 450 EUR
Sold
Antieke klokkendrager, 1900 3561
Antieke klokkendrager, 1900

Result:

800 EUR

Antieke Franse pendule, 1880 3562
Antieke Franse pendule, 1880
Starting price 150 EUR
Sold
Engelse Bracket klok, 18e eeuw 3563
Engelse Bracket klok, 18e eeuw

Result:

2.000 EUR

Sold
Antieke Pfeilkreuz tafelklok 3564
Antieke Pfeilkreuz tafelklok

Result:

120 EUR

Sold
Miniatuur Vorderzappler, 19e eeuw 3565
Miniatuur Vorderzappler, 19e eeuw

Result:

140 EUR

Le Roy parelmoer Vorderzappler, 19e eeuw 3566
Le Roy parelmoer Vorderzappler, 19e eeuw
Starting price 200 EUR
Parelmoer Hinterzappler, 19e eeuw 3567
Parelmoer Hinterzappler, 19e eeuw
Starting price 175 EUR
Le Roy parelmoer Hinterzappler 3568
Le Roy parelmoer Hinterzappler
Starting price 200 EUR
Plated Vorderzappler klok, 19e eeuw 3569
Plated Vorderzappler klok, 19e eeuw
Starting price 200 EUR
Sold
Antieke Pfeilkreuz tafelklok 3570
Antieke Pfeilkreuz tafelklok

Result:

55 EUR

Sold
Franse pendule, 1870 3571
Franse pendule, 1870

Result:

110 EUR

Antieke Junghans klok, 1915 3572
Antieke Junghans klok, 1915
Starting price 100 EUR
Sold
Oude Warmink tafelklok 3573
Oude Warmink tafelklok

Result:

90 EUR

Sold
Friese stoeltjesklok, 18e - 19e eeuw 3574
Friese stoeltjesklok, 18e - 19e eeuw

Result:

185 EUR

Sold
Oude Friese staartklok 3575
Oude Friese staartklok

Result:

60 EUR

Oude mini-reiswekker 3576
Oude mini-reiswekker
Starting price 150 EUR
Duitse bolkop staande klok, 1920 3577
Duitse bolkop staande klok, 1920
Starting price 200 EUR
Antieke Duitse staande klok 3578
Antieke Duitse staande klok
Starting price 150 EUR
Engelse staande klok, 19e eeuw 3579
Engelse staande klok, 19e eeuw
Starting price 100 EUR
Staande Junghans klok, 1930 3580
Staande Junghans klok, 1930
Starting price 150 EUR
Franse atlas pendule, 19e eeuw 3581
Franse atlas pendule, 19e eeuw
Starting price 2.000 EUR
Sold
Antieke klokkendrager, 1900 3582
Antieke klokkendrager, 1900

Result:

600 EUR

Antieke Franse bureauklok, 1900 3583
Starting price 80 EUR
Sold
Antieke Franse bureauklok 3584
Antieke Franse bureauklok

Result:

100 EUR

Sold
Franse bureauwekker/kandelaar 3585
Franse bureauwekker/kandelaar

Result:

90 EUR

Sold
Franse neogotische kathedraalklok 3586
Franse neogotische kathedraalklok

Result:

100 EUR

Sold
Antieke bureauklok, 1880 3587
Antieke bureauklok, 1880

Result:

90 EUR

Sold
Bureauwekker, 1900 3588
Bureauwekker, 1900

Result:

110 EUR

Antieke Cartel wandklok, 1800 3589
Antieke Cartel wandklok, 1800
Starting price 1.750 EUR
Sold
Antieke Duitse regulateur, 1890 3590
Antieke Duitse regulateur, 1890

Result:

100 EUR

Kleine staande klok 3591
Kleine staande klok
Starting price 150 EUR
Sold
Antieke Franse bureauklok, 1900 3592

Result:

300 EUR

Sold
Antieke rozenklok, 1900 3593
Antieke rozenklok, 1900

Result:

40 EUR

Grote vuurvergulde Franse pendule , 1820 3594
Grote vuurvergulde Franse pendule , 1820
Starting price 1.350 EUR
Sold
Friese stoelklok 3595
Friese stoelklok

Result:

70 EUR