Antieke Duitse Jugendstil blikken speelgoed kindernaaimachine. Circa 1915. Gave lithografie. Gemerkt Casige, West Germany. Afmeting: 18 x 20 x 11,5 cm. In goede staat.
Trix H0, 22761, E-lok DB 185 099-9. In originele doos en in goede staat.
Electrotren H0, 2710, E-lok NS 1300 (1124). In originele doos en in goede staat.
Lot divers oud houten kinderspeelgoed. Onder andere: Trein, telramen, vrachtwagen. S.I.O. Holland. Circa 1950 - 1980. Afmeting: circa 15 - 30 cm. In goede staat.
Lot oud houten kinderspeelgoed. Bestaande uit: Twee maal kar, twee maal paard. Circa 1950 - 1980. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.
Twee voor-oorlogse poppenwagens. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 65 - 77 cm. In goede staat.
Drie maal Aap-Noot-Mies plus extra letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Lot oud houten kinderspeelgoed. Circa 1950. Bestaande uit: Eenden, olifant, hond, musicerende dieren. Afmeting: 15 - 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse schildpad/celluloid poppen. Circa 1930 - 1940. Eén maal Minerva nr. 4. Eén maal schildpad nr. 42. Afmeting: 31 - 39 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse papier mache negroïde poppen met kleertjes. Genummerd. Circa 1930. Afmeting: 36 - 39 cm. In goede staat.
Zes antieke Duitse poppen. 1. Gelede porseleinen pop Armand Marseille 390. 2. Geheel porselein, 1900. 3. Klein, geheel porselein, Germany 2/0. 4. Poppenwagen met papier maché popje. 5. Papier maché po...
Twee maal oud Duits blikken speelgoed. Eén maal kletteraffe (klimaapje), Tom Lehmann, nr. 883, één arm los. Eén maal D.R.G.M. Germany, kussende figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van veertien diverse oude ijzeren speelgoed auto's. Onder andere: Dinky Toys, Corgi Toys etc. Bespeeld. Afmeting: 10 - 32 cm. In redelijke staat.
Origineel beschilderde '30-jaren Art Deco poppenwinkel met accessoires en kleertjes. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.
Twee antieke poppenstoelen. Circa 1920. Eén klapbare kinderstoel met ijzeren wieltjes. Eén stoeltje in bamboe design. Afmeting: 27 - 54 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek kinderspeelgoed. Divers. Onder andere: Celluloid, kleertjes, blik, porselein, rammelaars etc. Zéér interessant lot!! Afmeting: 4 - 323 cm. In goede staat.
Twee voor-oorlogse blikken kinderfornuizen met pannen. Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse poppen. Eén maal porselein met baby-lichaam. Made in Germany 98/1. Circa 1920. Eén maal schildpad, Bärbel. Circa 1940. Afmeting: 34 - 40 cm. In goede staat.
Twee maal oud blikken speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Kanon, rijdend, bespeeld. Duitsland. Circa 1930. Eén zijspan motor. China. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote verzameling diverse brandweerauto's van metaal, blik, kunststof. Tweede helft 20e eeuw. Leuk lot. Diverse firma's. Afmeting: circa 7 - 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop met baby lichaam. Armand Marseille. 990/13. Met slaapogen en echt haar. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Twee maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Zij-span, China. Vliegtuig acrobaat, Cragston Toy. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop met echt haar en kleertjes + stoel. Nr. 1894/7. Gelede papier maché lichaam. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie loks H0-spoor: 1x Trix H0 22716, E-lok, BR 152 001-4 "DB Museum/Märklin" met originele verpakking en in goede staat. 1x Brawa H0 0384, Diesellok BR 216 102-4 DB Cargo (Exclusive Edition) met orig...