Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in aquatinten met goud. 15x11,5x3cm. in goede staat.
R. Lalique gesigneerde mat glazen vaas met steenbok en kraanvogel. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Groot Lalique France bekerkglas met mat twee dimensionaal blad decor. Chip. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In redelijke staat. en diverse Swarovski beeldjes.
Elf maal diverse flacons/parfum flacons in diverse kleuren en afmetingen. Sommige uit de Art Deco periode en later. Afmeting: 7,5 - 21 cm. In goede staat.
Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster naar oud voorbeeld. Afbeelding van "gezin omstreeks 1790". Afmeting: 41 x 33 cm. In goede staat.
Twee oude Copier Leerdam groen-glazen asbakken. 50-er Jaren. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote kristallen glazen vaas met slijpsel. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 23 cm ø. In goede staat.
Moderne mondgeblazen glazen stier. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 39 x 10 cm. In goede staat.
Dikwandige heldere geslepen kristallen design asbak + geslepen gele paper weight met insluitsels en tekst 'Dag van het verzet 2008'. Afmeting: 15 cm ø / 7,5 cm ø. In goede staat.
Lot Duitse kristalglazen met witte glazen voet. Model Drache. Tweede helft 20e eeuw. Aantal: 27 stuks. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Antieke A.D.Copier Leerdam glazen vaas met goud-luster. Model KN1762. Uit 1936 - 1937. Afmeting: 21 x 15,5 cm l. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Jugendstil glazen vaas met messing voet. Circa 1915. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse glazen bruidskaraf met dubbele oorgrepen, opgelegde slingers en diverse gematteerde gegraveerde afbeeldingen. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.
Murano glazen zwaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Glazen dames figuur met grote vis. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur in engelvorm. Kleur: roze-wit. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 7 cm. In goede staat.
Oud slingerglas met gravure. Groenendael en zwaan. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kristalglazen bierpul met datering 1876 + tinnen armatuur met kabouter. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Murano glaswerk. Circa 1960. Eén maal met goudkleur, één maal rood/blauw, één maal bruin/transparant. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Antiek mondgeblazen en handbeschilderd glas met figuren decor, kardinale. Met annotatie 1616. Maar is circa 1900. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Encris Sweden glazen mondgeblazen vaas. Twee-kleurig. Bovenrand chip. Afmeting: H 26,3 cm. In redelijke staat.
Groot lot oud/antiek kristal. Onder andere: Kannen, dekselbus, glazen, tablets, mosterd/zout, schalen. 19e - 20e Eeuw. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 5 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Oude tassa met bronzen voet en schaal. Putti op dolfijn. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 24,5 cm ø. In goede staat.