Zeldzame Westraven polychrome wandtegel. Brandmeesters Enschede 1950 jubileum. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen met landschappen decor. Afmeting: 47 x 23 cm ø. In goede staat.
Vijf oude Chinees porseleinen dekselpotjes met diverse blauwe decors. Vier maal zes tekens bodemmerken. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Acht maal oud/antiek Chinees/Japans porselein. Eén maal Imari bloempot, floraal/goud decor. Twee maal kop en schotels, Chinees Imari, 18e eeuw, één kopje haarlijn. Eén Familie Rose trekpot, floraal, v...
Uitgebreid Engels servies. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker op tablet, 40 kop/schotels, ontbijtborden etc. Gemerkt Paragon Tree of Kashmir + extra 11 kop/schotels Paragon Tapestry Rose. Enkele ch...
Twee oude aparte Chinees porseleinen rijstwijn-kopjes met tuin decor, Chinese tekst en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels. Met Lange Lijs en peterselie decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Twee bordjes chip, andere vier goed. Afmeting: 7,8 x 12 cm ø. In r...
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschappen, florale en steenbokken decor. Bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: 10,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Divers. Vijf maal chips rand. Eén goed. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Herend servies. Vijftig-delig. Met casis-kleurige florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Kop en schotels, bonbonnieres, suiker/melk set, theekan, tablet, schaaltje, petit four sc...
Chinees porseleinen vaas met florale decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 18,7 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xy schotel, floraal, beschadigd + Kantonese gemberpot, floraal/vogel decor. Afmeting: ø 15 cm / 17 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse professioneel gerestaureerde schotel met dansende Chinese figuren in interieur. Afmeting: ø 27,8 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met boom/lotusbloemen decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen Foo-honden met blauw glazuur. Bij één kleinere is basement beschadigd. Afmeting: 32 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen theepotten met medaillons en met florale decor. Eén tuit minimale chips. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen gemberpot met karpers en krab op deksel. Afmeting: 23 x 19 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met bodemetiket. Afmeting: 7 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 17,5 cm ø. In goede staat.
Antieke kapotte Chinees porseleinen celadon vaas. Song Dynastie?. Afmeting: 23 cm. In matige staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal en goud decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Tien oude Chinese spekstenen figuren met houten consolus. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Tien oude Chinese spekstenen gesneden figuren met houten consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen dekselvazen met Chinese voorwerpen decors rondom. Eén chip deksel. Afmeting: 31 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.