Vier oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Roemenië? Bestaande uit: Porseleinen tabakspijp, kok, meisje met hond, figuur/drinkflacon. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.
Grote Duitse keramieken wandschotel. Voorstelling van dame met spiegel. Nr. 306. Venus Chamau - W. Germany. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Twee keramieken plaquettes. 70-er Jaren. Gemerkt Schäffenacker + Soholm Dänmark. Afmeting: 34 x 13 cm. / 34 x 34 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl keramieken tegeltableau met twaalf tegels. Voorzien van fruit decor. 20e Eeuw. Afmeting: 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.
Antiek Weense-stijl porseleinen servies met figuren en goud decor. Circa 1900. Bestaande uit: 7x kopjes, 8x schotels, melk/suiker set, theepot, schaal. Diverse beschadigingen. Afmeting: 5 - 15 cm. In ...
Grote Royal Goedewaagen schaal met beschildering Raphaël Hermans. 20e Eeuw. Afmeting: ø 38,5 cm. In goede staat.
Acht maal oud/antiek porselein China etc. Bestaande uit: Vleesschaal, kapot. Vijf Capucijner schaaltjes, één chip. Perzische flacon. Afmeting: 7 - 35,5 cm. In redelijke staat.
Drie-delig oud Delfts Fayence kaststel met florale/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.
Twee oude porseleinen vogel figuren. 20e Eeuw. Eén maal Vlaamse gaai, Gerold Bavaria Germany, chip. Eén maal twee vinken, ongemerkt, chip. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.
Twee oude Makkumse polychrome borden met molen en schip decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese glazen lachende boeddha met daarin haren verwerkt. Afmeting: 10,5 x 10,2 x 6 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse porselein en Delftse Fayence borden. Eén maal florale plooischotel, bodemmerk, haarlijn. Eén maal 18e eeuws Chinees porseleinen bord, floraal, haarlijnen. Eén maal Makkum schotel...
Grote oude ovale Perzische tegel met florale decors. Afmeting: 2 x 37 x 27,5 cm. In goede staat.
Drie-delig Hollands Royal Delft blauw kaststel met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.
Vijf diverse polychrome borden. Onder andere: Porceleyne Fles, Oud Delft. Vogel/floraal decor. Afmeting: 20,5 - 24 cm ø. In goede staat.
Drie maal aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Keramieken auerhaan. Boxer puppy hond. Engelse Spaniël, chip bodem. Afmeting: 15 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits porseleinen figuur. Meisje met koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oude Japanse Satsuma vaas + Chinees porseleinen gemberpot (Kanton). 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Geisha en zotje. Chip. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In redelijke staat.
Oude blauwe keramieken hangbloempot met floraal Chinees decor. Bovenrand haarlijn. Afmeting: 24 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur en witte rand. Afmeting: 17 x 9,8 cm ø. In goede staat.
Zeven maal divers Europees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Limoges tassa, twee maal Rosenthal, Bjorn Wiinblad, handbeschilderde dekseldoos (kroon), Hutschenreuther, Herend. Afmeting: 5 - 13 cm. In ...
Drie oude Chinees porseleinen vazen. Divers. Eén maal vierkant met donkerbruin glazuur en bodemmerk. Eén maal celadon glazuur vaas met bodemmerk. Eén maal knobbelvaas met celadon glazuur en bodemmerk....
Vier delen oud Chinees porselein. Eén maal kom met lichtgele craquele glazuur. Eén maal dekselkom met grijs craquele glazuur. Eén maal schaaltje met grijs craquele glazuur. Eén maal celadon glazuur fl...
Oude Chinese handbeschilderde glazen vaas met figuren in landschap decor met vleermuis reliëf. Afmeting: 18 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen met draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek aardewerk. Circa 1900. Twee maal Satsuma pijpvaasjes. Gesigneerd. Figuren decor. Mooie kwaliteit. Goed. Eén maal miniatuur sauciere. Onduidelijk gemerkt. Beschadigd. Afmeting: 10 - 16...
Lot van drie oude/antieke Oosterse agaten. Kommen, divers. Afmeting: 6,5 - 10 cm ø. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen schaal. Met handgeschilderd roze rozen decor en gecontourneerde omranding. 20e Eeuw. Eerste keus. Afmeting: 3,5 - 28 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kommen + schaal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.
Deense Bing en Grøndahl porseleinen schaal met meeuwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rood bodemmerk en kleurrijke figuren. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met florale decor en ribbels. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen schotels. Met figuren en florale decor. Bodemmerk. Afmeting: 10,5 - 12 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese natuurstenen boekensteunen met boeddha. Circa 1930. Afmeting: 13 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Vier antieke Japanse/Chinese dekselkopjes met bloesemtak decor. Circa 1900. Afmeting: 8 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen sauciere met florale en goud decor. Circa 1920. Afmeting: 10 x 26 x 19 cm. In goede staat.
Herend porseleinen voetschaal met florale decors en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10,5 x 20,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met 19e eeuws gemonteerd zilveren kaarsenhouder + dover. Blaker. Afmeting: 4 x 13 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met paradijsvogel, floraal en goud decor. Chip dekselrand. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Edelman en vrouw bij tuinvaas. Twee vingers beschadigd. Afmeting: H 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Spaanse of Franse polychrome Fayence scheerbekken met duif. Oude haarscheur. Afmeting: 8 x 25,7 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twaalf antieke polycrome Jugendstil tegels. Circa 1915. Eén gelijmd. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Tien delen handbeschilderd 19e eeuws Frans porselein met diverse landschappen met huizen en goud decors. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Twee maal keramiek. Bestaande uit: Vaas, Frankrijk, haarlijn, 19e eeuw. En een Franse Fayence bierpul van polychrome, 20e eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Makkumse vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Witte knobbelvaas, proefstuk. *Polychrome dekselvaas, letters J.R.S. *Polychrome bolvaas. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's en zotjes. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.