Grote oude brons gegoten figuur naar Frederik Remington. Schietende cowboys te paard. Afmeting: 37 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Twee grote antieke metalen Amerikaanse boksers op zwart marmeren basement. Door Arthur Waagen. 1869 - 1910. Afmeting: H 71 - 72 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren damesbuste met brons verguld kleed, hoofd wit Carrara marmer. Ongesigneerd. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd bronzen beeld. Onduidelijk. Jachthond. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke brons gepatineerde Art Deco boekensteunen. Don Quichot en Pancho op zwart marmeren basement. beelden zijn van samac Circa 1930. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws gipsen religieus Heilig hart beeld met originele beschildering. Afmeting: H 122 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette. Monogram G.V. Circa 1920. Japanse man met hemd met swastika. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen figuur op marmeren basement. Boer met klompen. Gesigneerd P. Philippe. 1870 - 1930. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote bronzen hond. Bulldog. Eind 20e eeuw. Afmeting: 54 x 54 x 35 cm. In goede staat.
Groot bronzen Charlie Chaplin beeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Oude/antieke bronzen Oosterse boeddha in lotushouding. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Bronzen Aphrodithe op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Bronzen valk op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Wilhelm K. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws houtgestoken heilige figuur. Ouder wormbeval. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke dikke bronzen monnik op zwart marmeren basement. Circa 1920. Gesigneerd Pol Quentin. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Moderne bronzen erotische figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen eend op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws gipsen Heilig hart beeld met originele polychromie. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Grote oude Afrikaanse houtgesneden vrouwenbuste met kralen, schelpen en messing beslag. Afmeting: 117 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Jongeman met hazewindhond. Circa 1900. Afmeting: 27 x 25 x 11 cm. In goede staat.
Grote antieke Indonesische bewerkte vaas met wayang figuren, paradijsvogels, swastika etc. Afmeting: 49 x 24 cm ø. In goede staat.
Gepolychromeerde houtgesneden Pierrot. Venetië. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse terracotta beschilderde sculptuur. In houten kist. Afmeting: 65 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Art Deco hazewindhond op marmeren basement. Circa 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 19 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse lava-stenen boeddha hoofden. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Tibet houten polychromie boeddha figuur met relikwie ruimte in rug. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote houtgesneden vergulde Oosterse boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld met onyx basement. Meisje met druivenmand. Compositie metaal. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen Boeskoolmannetjes. Ontwerp Kip, Oldenzaal. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen figuren. Scheepvaart en werktuigbouwkunde. Circa 1900. Afmeting: 43 - 47 cm. In goede staat.
Antieke messing wandplaquette met buste Napoleon Bonaparte. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren voet. 21e Eeuw. Gesigneerd Milo. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Vissersjongen met speelgoedboot. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse houtgestoken Heilige. St. Nikolaas. Met deels originele polychromie. Goud is overgeschilderd. Afmeting: H 79 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke gesigneerde bronzen luit spelende Griekse dame. Gesigneerd Paul Duboy. 1830 - 1887. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste op marmeren basement. Paysane. Gesigneerd Bya. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen (Russisch) figuur. Matroos met pistool en zwaard. Door V. Donierbale. Circa 1900. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Groot antiek verguld bronzen figuur op zwart marmeren basement. Meisje met vlinder op arm. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee antieke koud beschilderde Weense bronzen. Gemerkt Geschützt. Circa 1900. Eén ivoren tand mist. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Bloemenmeisje. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Circa 1900. La Cueillette. Door Belim. Dame met kersen op schort. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Zuid-Duits verguld houtgesneden religieus figuur. Twee-delig. Twee armen missen + vleugel. Afmeting: 35 x 46 x 24 cm. In goede staat.
Antiek verguld messing beeld. Jugendstil. Vrouw met leeuw + opschrift 'Fides Amour par C. Samuel 1913 Bruxelles'. Charles Samuel. 1862 - 1939. Afmeting: 35 x 23 x 18 cm. In goede staat.
Bronzen stier. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels op buik. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 11 cm. In goede staat.
Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met ivoren gezicht. Gesigneerd G. Bailly. Georgette Louise Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en onyx. Circa 1900. Clown. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antieke marmer met bronzen figuur door T. Curts Fecit. Romeins paar bij bank. Enkele chip. Afmeting: 29 x 23 x 15 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Kinderen met ezel. Circa 1900. Afmeting: 31 x 34 x 20 cm. In goede staat.
Antiek Frans terracotta beeld. Circa 1900. Arabische moor met waterkruik. J. Le Guluche. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen bustes op marmeren sokkel. Lachend en huilend kind. Circa 1890. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse polychrome houten beeld christus op de koude steen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse zuid-Europese of noord-Afrikaanse piëta. Wormgaten deels dicht gemaakt. Afmeting: H 68,5 cm. In redelijke staat.
Bronzen dame. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels onderkant. 20e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren. Verliefd paar. 19e Eeuw. Door Leopold Harze 1831 - 1893. Bronze Bruxelles. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees houtgesneden polychrome figuur met originele polychromie en relikwiehouder in rug. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Grote bronzen busten van een man met paardenstaart. Op zwart marmeren sokkel. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee antieke gesigneerde Franse bustes. Quesmel a Paris. Eén maal Delecole Fecit d'apres Vasse Craqes 1849. Eén maal a Delecole de Troyes 1850. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1880. Romantisch 18e eeuws paar. Afmeting: 28 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen Romein met kip en buidel met graan. Bij zijkant basement Romein gietnaad iets los. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen meisjesbuste. J. Hoyerich 86. Afmeting: 30 x 19 x 20 cm. In goede staat.
Oud natuurstenen boeddhahoofd. Afmeting: 14 x 9 x 9,5 cm. In goede staat.
Oud verguld bronzen boeddhistisch figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees bronzen figuur. Twee-delig. Hoogwaardigheidsbekleder op paard. Afmeting: 36 x 37 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figurengroep. Liefdespaar. Geschikt voor pendule. Afmeting: 26,5 x 19,5 x 10,5 cm. In goede staat.
19e eeuws Japans bronzen figuur. Man met tabakspijp en schoffel. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen Mercurius op wit marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen eland op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 42 x 23 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl adelaar met zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Gesigneerd J. Klimt. Afmeting: 52,5 cm. In goede staat.
Grote antieke bronskleurige gipsen damesbuste. Circa 1915. Sokkel achterkant beschadigd. Afmeting: H 55 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws notenhouten Frans Madonna beeld. Oude wormbeval, niet actief. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Frans figuur. Henry Fugere. 1872 - 1944. Fluitspelende man. Fluit mist. Geplaatst op een marmeren basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee maal antiek marmer met albast beelden. Honden. Frankrijk. Circa 1870. Afmeting: 22 x 14 x 18 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Romein met zeemonster. Mythologische voorstelling. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta buste met originele polychromie. Circa 1900. Gemerkt D.E.P. BB 4020. Kleine restauratie achterkant. Afmeting H 46. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen putti met bloem en vogel. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen faun op marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: 28 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd Jugendstil tinnen figuur. Naakte dame. Gesigneerd A. Hugon. Circa 1915. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse uit notenhout gesneden koppen voor wand montage. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kruisridders. Circa 1900. Afmeting: H 27 - 28 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen kinderbuste op marmeren sokkel. Door A. Trefoloni. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse compositie metalen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Honneur et sciences + Paix et travail. Bij vrouw arm verbogen (haarscheur). Afmeting: 59 - 60 cm. In redelijk/goede sta...
Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Vergulde messing Napoleon op onyx basement. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur. Circa 1900. Jongetje met laars. Eén deukje basement. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Liggende voetballer met bal. Afmeting: 6,5 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Drie oude Oosterse lava-stenen boeddha's. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek Art Deco bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Naakte dame. Dr. J. Götz. 1865 - 1935. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Antieke terracotta buste. Sole Mio. Meisje met mandoline. Gesigneerd J. van Vaerenbergh. Circa 1900. Chips bij voet. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Oud bronzen figuur op zwart marmeren basement. Dames corpus. Afmeting: 23 x 13 x 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Zigeuner jongen met hoed en cape. F. Iffland, 1862 - 1935. Titel: Roma. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Zuid-Duitse notenhouten heilig figuur met Madonna, cherubijnkoppen en draak. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Brons gegoten hengst. Bruin gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 33 x 10 cm. In goed staat.
Oude houtgestoken Chinese figuur met tekens. Circa 1930. Chinees beest heeft glazen ogen. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Bronzen figuur met patrijzen op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 31 x 37 x 18,5 cm. In goede staat.
Oud gepolychromeerd marmeren boeddha beeld op lotusbloem. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote Gouda platelen figuur. Christus met lam. Ontwerp Hans Mengelberg 1938. Eén vinger gelijmd. Afmeting: H 46 cm. In redelijke staat.