Zilveren lepel en porseleinen potjes met zilveren strooideksels. Zilveren lepel met bamboe vormige steel en een opengewerkte bak met chinees teken, 14,5cm, en 2 porseleinen potjes in plated houder, vo...
Zilveren tuitzeefje, 833/000, rond model met gecontourneerde rand voorzien van graveerwerk. MT.: P.L.Uriot, Amsterdam. 1822-1865. ø 5 cm. ca 11 gram. In zeer goede staat
Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.
Strooilepel met geelmetalen strooibak met geschulpte rand met gezaagd decor, bevestigd aan een rijkelijk versierd heft met guirlandes, Frankrijk. In cassette 17 cm. In goede staat
Zilveren miniatuur in de vorm van een os, 830/000. ca 21 gram. 7x2x4cm. In goede staat
Vier maal oud plated. 20e Eeuw. Onder andere: Aansteker, dekselhouder, twee bewerkte asbakken. Afmeting: Asbakken ø 14,5 cm. Hoogte aansteker/dekselhouder: circa 8,5 - 9 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 kandelaar met ajour gezaagde spijlen en parelranden aan de onder- en bovenkant. Mr. Fa. de Leeuw en Gieleam-'s Hertogenbosch. 1892 - 1894. Afmeting: ø 6 x 4 cm. In goede staat.
Plated hand met Jeruzalem. Gemerkt Karshi Jeruzalem 1955. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
BWG zilveren Djokja doosje met floraal drijfwerk met vogels op het deksel en voorzien van ophangring. Afmeting: 5 cm. Gewicht: circa 25 cm. In goede staat.
Twee kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binn...
Drie kristallen delen met glas, met 2 asbakken met een zilveren rand, één met monogram, en een pennenbakje met zilveren rand. Verschillende gehaltes. ø12 cm en 24x8cm. In goede staat
Twee zilveren kandelaren, 835/000, lage tafelkandelaren op ronde voet met bewerkte rand met krullen en bloemen. Iets afwijkend van elkaar. ø62x62mm. In goede staat
Geslepen kristallen coupe met divers slijpsel, geschulpte bovenrand en 835/000 zilveren poot met parelrand. Afmeting: circa 11 x 12 cm. Poothoogte: 6,5 cm. Mr. J. Hogendoorn-Amsterdam. 1881 - 1890. Ch...
Stel gehamerde 830/000 zilveren amandelbakjes met fijne parelrand. Voorzien van Nederlandse herkeur. Afmeting: ø 8 cm. Gewicht circa 48 gram. In goede staat.
Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van de nachtwacht. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem. jl.:E:1939. 9x6,5cm. In goede staat
Een 835/000 zilveren (ZII) aardbeilepel met tweezijdige floraal bewerkte steel, gedreven bak en vergulde binnenkant. Breukje in aanzetting. Afmeting: circa 22,5 cm. Gewicht: circa 55 cm. Verder in goe...
Zilveren miniatuur, BWG, riksja met figuur gemaakt uit filigrain. Geplaatst in een kunststof doos. 10x7x8cm. In goede staat.
Kralentas met zilveren beugel, 833/000, met parelrand en voorzien van floraal graveerwerk. 10 cm. Schoonhoven, in goede staat
Brede armband met een iets grillige vorm met schuifslot en scharnier. Uno de 50, silver plated. breedte 35 mm. 56x48mm. In goede staat
Zilveren 835/000 roomlepel met acht-kantige gegraveerde bak en gecontourneerde gegraveerde haaksteel met staande eiken. Mr. Chr. J. Brunings-Joure. Anno 1878. Gewicht: circa 16 gram. In goede staat.
Kristallen schaal met omgeslagen rand voorzien van een zilveren beugel met parelrand. MT.: F.A.Hoogendijk, Schoonhoven. 1925-1935. ø 16x14 cm. minimale chips. In goede staat.
Geslepen kristallen roomkan met diamant slijpsel op 835/000 zilveren voet van H 6,5 cm met parelrand. Afmeting: 10 x 15 cm. Kleine schade aan rand. In redelijk/goede staat.
Zilveren 835/000 miniatuur pannenkoekmes. Initialen A.H.v.E. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Lot met zilveren lepels en prikkers, 3 theelepels met verschillende voorstellingen en 6 prikkers met kardinaals model. 8-9,5cm. Divere gehaltes. totaal ca 60 gram. In goede staat